Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ja oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

    Cześć ! Od jakiegoś czasu zastanawiam się jak zabezpieczyć przyszłość mojej córci. Zastanawiałam się nad lokatą. Myslicie,że warto jest dziecku założyć?
    A może lepszym rozwiązaniem będzie polisa ubezpieczeniowa?
  •    
       

    #2
    Odp: Ja oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

    Załóż jej może konto oszczędnościowe i wpłacaj regularnie określone kwoty pieniędzy.
    Nie wiem ile planujecie odkładać, ale w ciągu kilkunastu lat nawet z niewielkich kwot robią się całkiem duże sumy. Jakby co to odsyłam na to forum do działu z inwestowaniem. Masz tam kilka merytorycznych dyskusji w bardzo podobnym temacie do twojego pytania.
    Last edited by disne; 10-06-2020, 15:29. Powód: reklama

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ja oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

      My też co miesiąc staramy się odłożyć nawet najmniejszą kwotę na przyszłość dla młodego ale jak nie wpłaci się tego od razu na konto to pieniądze zaraz się rozchodzą

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ja oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

        najlepiej założyć lokatę dla dziecka i co roku szukać lepszej i dokładać na nią pewną sumę. tutaj jest artylkuł z propozycjami takiego stylu oszczędzania.
        Last edited by disne; 10-06-2020, 15:30. Powód: reklama

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ja oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

          Napisane przez kamaz Pokaż wiadomość
          najlepiej założyć lokatę dla dziecka i co roku szukać lepszej i dokładać na nią pewną sumę. tutaj jest artylkuł z propozycjami takiego stylu oszczędzania.
          No ok ale żeby coś dołożyć co roku to przez ten rok trzeba odkładać tylko gdzie ? skarpeta?
          Last edited by disne; 10-06-2020, 15:30. Powód: reklama

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ja oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

            Oj, no właśnie - macie jakieś sposoby? Bo też o tym myślę.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ja oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

              ja po prostu od zawsze jestem oszczędna i nie wydaję wszystkich pieniędzy tylko przybnajmniej połowę zaroboionych sobie odkładam myśle że to starczy na przyszłosć małego

              Skomentuj

                     
              Working...
              X