Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: prezent dla chłopca

    Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla malucha to polecam Wam zajrzeć na stronę z xxx grami dla dzieci Urwis.plxxx gdzie ja bardzo często kupuję gry i zabawki dla dzieciaków i nigdy się nie zwiodłam. Bez problemu można tam znaleźć zabawki dla dzieci w każdym przedziale wiekowym i na każdym etapie edukacji.
    Last edited by disne; 13-07-2020, 22:13. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: prezent dla chłopca

      Może jakaś fajna gra planszowa?

      Skomentuj


        #48
        Odp: prezent dla chłopca

        Każdy chłopiec jest inny i trzeba pamiętać, że co innego go ucieszy. Ja ostatnio kupując prezenty stawiam na gry, puzzle, książeczki.

        Skomentuj


          #49
          Odp: prezent dla chłopca

          Wszystko zależy od zainteresować i wieku, w jakim jest chłopiec. Mój Starszak uwielbia wszelkie klocki, puzzle, układanki i książeczki. Młodszy natomiast kocha samochody, skrzyneczki z narzędziami


          Skomentuj


            #50
            Odp: prezent dla chłopca

            Mój synek roczek kończy 20 października. Chłopak rezolutny, ale nie lubi zabawek świecących i wydających mnóstwo różnych dźwięków. Dlatego dość ciężko mu znaleźć coś interesującego, a nie przerażającego.

            Ostatnio zostaliśmy wytypowani do testowania zabawki Playskool mobilny Jamniczek. #mojpierwszyprzyjaciel Powiem wam szczerze, że dla dziecka, które lubi wszystko przesuwać, pukać i uderzać (wszystko tak, żeby było tylko trochę hałasu) zabawka super. I dość wytrzymała, bo daje radę przy rzucie na odległość, i nic z niego nie odpada. I świetnie się ją gryzie
            Zbliża nam się kilka okazji pierwsze urodziny kuzynki, i nasze pierwsze w sumie też. I zastanawiamy się, czy nie zaopatrzyć się w inne zabawki tej marki.

            Może któraś z was miała do czynienia i chce się podzielić wrażeniami?

            Skomentuj


              #51
              Odp: prezent dla chłopca

              Wiele zależy od wieku w jakim znajduje się chłopiec,natomiast teraz latem proponuje rowerek,tak aby można było wspólnie jeździć na wycieczki całą rodziną. Co sądzisz o moim pomyśle?

              Skomentuj


                #52
                Odp: prezent dla chłopca

                Myślę, że rowerek to fajny pomysł. Idąc tym tropem, można kupić też deskorolkę. Tutaj trochę więcej na ten temat: xxx.
                Generalnie, ja jestem zwolenniczką prezentów, które zachęcają dziecko do ruchu na świeżym powietrzu. Do grania w gry komputerowe, czy oglądania telewizji garną się same
                Last edited by disne; 13-07-2020, 22:24. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: prezent dla chłopca

                  Rower itp to fajne prezenty, ale ja szukałabym czegoś z czego dziecko już skorzysta. pogoda już średnio się nadaje na jazdę po dworze. Na electro.pl jest dużo fajnych np gier edukacyjnych lub innych rzeczy które umilą dziecku czas wieczorem.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: prezent dla chłopca

                    Jak chłopak lubi motory i ma to kup mu na przykład kast a wiadomo ,że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Serdecznie polecam xxx
                    Last edited by disne; 13-07-2020, 22:24. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: prezent dla chłopca

                      Wydaje mi się, że dla chłopców najlepszym rozwiązaniem będą klocki Lego. Nie tylko bawią, ale też mają walory edukacyjne - uczą cierpliwości i kreatywnego myślenia. Ostatnio widziałem, że w xxx mają całkiem niezły wybór z kolekcji City.
                      To bardzo uniwersalna kolekcja - zestawy dotyczą miasta, a dzięki temu, że pojawiają się w nich takie elementy jak komisariat, apteka, ulice, itd to umożliwają zabawy w większym gronie, np. z rodzicami czy z kolegami. Ja kupiłem kiedyś jeden z nich mojemu chrześniakowi to nie narzekał A do dziś się zdarza mu się nim bawić
                      Last edited by disne; 13-07-2020, 22:24. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: prezent dla chłopca

                        U nas roczek synka przed nami ale dziś już wiem, ze kupimy mu rowerek lub samochodzik do odpychania sie nóżkami on uwielbia wszystkie samochody więc na pewno ucieszy sie z prezentu
                        Pomimo tego fajne są też klocki Mega Bloks czy też skrzynia z narzędziami

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: prezent dla chłopca

                          Ja też zawsze mam problem z prezentami. Ciężko jest trafić w gust szczególnie jeśli nie zna się dobrze drugiej osoby. Trochę inaczej wygląda to w przypadku dzieci, jest znacznie łatwiej Niedługo Mikołaj i już myślę nad prezentem dla chrześniaka. Na stronie listymikolaja można zamówić spersonalizowany list od Świętego Mikołaja dla malucha. Jak dla mnie super sprawa
                          Last edited by disne; 13-07-2020, 22:25. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: prezent dla chłopca

                            Właśnie zgadzam się z tym, że klocki są super prezentem dla chłopca, teraz jest mnóstwo rodzai, ale też i cenę mają wygórowaną. Widziałam teraz gdzieś w gazetce w lidlu były drewniane zabawki, może się skuszę jak jeszcze są dostępne.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: prezent dla chłopca

                              Moim zdaniem w każdym wieku dobrym prezentem jest książka.Są teraz książki zarówno dla małych jak i dużych.Wybór jest ogromny,nie ma więc możliwości żeby czegoś nie wybrać dla naszych pociech. ten wybór ułatwić nam może tania księgarniainternetowa
                              Last edited by disne; 13-07-2020, 22:25. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: prezent dla chłopca

                                Kochane, a co myślicie o takich prezentach "na później"?
                                Mój chrześniak, 8 letni, zamarzył sobie kosz do koszykówki... No i znalazłam taki kosz - xxx. Złożyłabym się na niego z moją mamą, czyli babcią Kajtka, ale zastanawiam się, czy maluch rozumie, że to będzie prezent na wiosnę i nie będzie zawiedziony, że teraz w pełni nie będzie mógł korzystać z jego uroków? Rozmawiałam z siostrą, która stwierdziła, że można go ewentualnie postawić w pokoju "na jakiś czas". Jestem w kropce Sam kosz, jak dla mnie, pomysł fajny. Dzieciaki ciężko teraz przed komputera wyciągnąć, a tu może narodzić się ciekawa pasja
                                Last edited by disne; 13-07-2020, 22:25. Powód: link
                                Twoje życie wygląda tak, jak Twoje decyzje i wybory!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X