Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Propozycje ulepszania forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Propozycje ulepszania forum

    O, ulepszona kolejność działów - od razu przyjemniej

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Propozycje ulepszania forum

      EKSPERCI

      podpatrzyłam na jednym z innych portali dla rodziców kompletnie nowy wątek dot ekspertów, można pisać m.in. do pediatrów, psychologów i innych specjalistów, którzy w profesjonalny sposób odpowiadają na pytania i problemy. Moja pytanie brzmi - czy jest jakakolwiek możliwość, żeby na naszym forum "zatrudnić" takich EKSPERTÓW z różnych dziedzin?
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        #78
        Odp: Propozycje ulepszania forum

        Jestem nowa na forum i nie widzę (choć może gdzieś mi się schował) wątek gdzie można pytać o różne rzeczy organizacyjne forum chciałabym się podzielić informacjami o konkursie ale nie wiem gdzie?

        Skomentuj


          #79
          Odp: Propozycje ulepszania forum

          Napisane przez pandadwa Pokaż wiadomość
          Jestem nowa na forum i nie widzę (choć może gdzieś mi się schował) wątek gdzie można pytać o różne rzeczy organizacyjne forum chciałabym się podzielić informacjami o konkursie ale nie wiem gdzie?
          Witam na forum
          Wszelkie uwagi możesz pisać w tym wątku
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #80
            Odp: Propozycje ulepszania forum

            Aha, to gdzie mogłabym umieścić informacje o konkursach? Jestem wielbicielką wszelkich konkursów, ale chętnie bym się nimi dzieliła miłoby było jakby ja nie wygrała ale za to ktomuś z forum by się powiodło

            Skomentuj


              #81
              Odp: Propozycje ulepszania forum

              Napisane przez pandadwa Pokaż wiadomość
              Aha, to gdzie mogłabym umieścić informacje o konkursach? Jestem wielbicielką wszelkich konkursów, ale chętnie bym się nimi dzieliła miłoby było jakby ja nie wygrała ale za to ktomuś z forum by się powiodło
              Rozumiem ,że chcialabyś zalożyć wątek w którym bylyby linki do konkursów?
              Możesz zalożyć go w dziale Bazar Informacji Mamacafe Gdy ktoś będzie zainteresowany na pewno tam zajrzy
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                #82
                Odp: Propozycje ulepszania forum

                a co z odpowiedzią dot. ekspertów?
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Propozycje ulepszania forum

                  Bardzo dziękuje za informacje!

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Propozycje ulepszania forum

                    Proponuję od czasu do czasu zmieniać zdjecia na stronie głównej, bo przyznam, ze odkąd jestem tu zarejestrowana widnieją wciąż te same... W dodatku pod "szyldem" zdjęcia tygodnia... Więc warto by było pomyśleć o szacie graficznej, która urozmaicona, na pewno byłaby milsza dla oka


                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Propozycje ulepszania forum

                      Dokładnie.Ja dwa lata już jestem i ciągle te same zdjęcia są pokazane.
                      ANIA I RAFAŁ

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Propozycje ulepszania forum

                        No i proszę - niby mała zmiana, a jaki efekt! Super!))


                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Propozycje ulepszania forum

                          Ja byłabym za pewną zmianą dotyczącą konkursów. Otóż zauważyłam, że po ogłoszeniu wyników często powstają spory, że odpowiedź miała być krótka, a niektóre nagrodzone prace wcale do krótkich nie należą. Myślę, że dobrze byłoby gdyby powstał jakiś ,,licznik", tzn. aby w temacie konkursu było określone ile maksymalnie znaków może zawierać praca. Co o tym myślicie?
                          Last edited by Kira13x; 03-05-2011, 09:41.
                          Moja prawie dorosła córka


                          Moja wyrośnięta kruszynka

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Propozycje ulepszania forum

                            Myślę,że pomysł jest na pewno godny uwagi...

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Propozycje ulepszania forum

                              Dobry pomysl... Dawno mnie nie bylo i widze ze trosze sie pozmienialo, ale juz mam neta u siebie wiec teraz bd czesto...
                              I LoVe YoU - KrzyŚQ

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Propozycje ulepszania forum

                                Napisane przez admin Pokaż wiadomość
                                W tym wątku prosimy pisać o tym, co Wam się podoba, a co należałoby zmienić w funkcjonowaniu Forum. Jeśli wymogi systemowe pozwolą nam na dokonanie proponowanych zmian, to bez wątpienia zostaną one wprowadzone.
                                Szczerze, Droga Redakcjo? Mnie nic się tu nie podoba.. I na pewno częściej bym tu bywał, ale pytania sprzed 3 lat doprowadzają mnie czasem do szału.
                                Niby na jedno pytanie jest tylko 10 odpowiedzi, ale wszystkie sprzed iluś lat. Ktoś, kto zechce poznać odpowiedź na swoje pytanie zada je, albo zajrzy do archiwum. Właśnie, jest tu archiwum?
                                Dziś odpowiedziałbym na dwa pytania.
                                Jak karmić dwuletnie dziecko? Tylko na dzień dzisiejszy dziecko ma już 5 lat.
                                Ząbkowanie. Tak samo, dziecko ma dziś pełny stan uzębienia.
                                Macie tu straszny melanż. Czy nie można zadawanych pytań kasować po krótszym czasie niż 2-3 lata? Zapomnieliście, że dzieci szybko rosną?
                                Bałagan w odpowiedziach, skostniała struktura. Pomieszanie z poplataniem. Czytam odpowiedź sprzed kilku tygodni czy miesięcy jako pierwszą a na samym dole odpowiedź świeża.
                                Chyba powinno być odwrotnie?
                                Posortujcie to wszystko..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X