Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spryskiwacz do kwiatów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Roxana94
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Moja ciotka dodatkowo spryskuje kwiaty piwem - ponoć bardzo dobrze im to robi. Byle tylko nie używać do tego celu jakieś dobrego piwka rzemieślniczego - szkoda dobrego napoju

    Leave a comment:

  •    
       

  • motinka84
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Ja kupiłam w Jysku spryskiwacz.

    Leave a comment:


  • tomasz798
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Jasna sprawa, przecież dzisiaj jesteście w stanie ogarnąć ten temat na wiele sposobów. Ja bym postawił na zautomatyzowane rozwiązania, które zawsze się sprawdzają. Powinniście zajrzeć do https://blumat.pl/system-automatyczn...a-kropelkowego i samemu przekonać się, jakie daje Wam to możliwości.

    Leave a comment:


  • zorro92
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Bardzo słabo się na tym znam. Raczej nie będę w stanie pomóc...

    Leave a comment:


  • littlesoph
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Napisane przez b_blando Pokaż wiadomość
    My pryskamy/podlewamy tylko wieczorami, jak słonce już zajdzie, inaczej może ci popalić rośliny
    my robimy to samo

    Leave a comment:


  • b_blando
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    My pryskamy/podlewamy tylko wieczorami, jak słonce już zajdzie, inaczej może ci popalić rośliny

    Leave a comment:


  • wielgoszka
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Jeśli świeci słońce to ich nie spryskuj wodą, ponieważ może to popalić liście. Podlewaj je pod wieczór, aby miały ciągle wilgotno.

    Leave a comment:

  •    
       

  • jolaz132
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Mi wystarcza w zupełności pistolet do podlewania, fajne znajdziesz tutaj: https://www.dladomu.org/pistolet-do-podlewania/. Kup po prostu coś z regulacją, żeby można była zrobić "mgiełkę" i w ten sposób można podlewać kwiaty spokojnie, bez obaw, że je przelejemy

    Leave a comment:


  • AniaOs
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    miałam dwa ładne szklane - oba szybko się zepsuły. teraz mam plastikowy za 5 zł i działa najdłużej z nich

    Leave a comment:


  • nikkk
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Tylko woda nie może być lodowata.

    Leave a comment:

  •    
       

  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Jeśli macie w ogrodzie spryskiwacz do kwiatków to należałoby też pomyśleć o wytrzymałej kratce trawnikowej. Moim znajomi wybrali kratkę z Erg System, ponieważ czytali, że ich produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty.

    Leave a comment:


  • macinka
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Wiosną i latem stosujemy nawadnianie: http://www.systemy-nawadniania.eu/ Ciężko zadbać o rośliny latem, więc musimy je ciągle nawadniać. Czasem w lato jest tak upalnie, że kwiaty i warzywa od razu by uschły.

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Zgadzam się. Nie można spryskiwać kwiatów jak świeci słońce. To je pali.

    Leave a comment:


  • estera27
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Napisane przez alibabka Pokaż wiadomość
    Czy pryskanie kwiatów w gorące dni jest dobre? Czy każdego kwiatka można w ten sposób nawilżać?
    Można kwiaty nawilżać w upały, ale nie jak świeci na nie bezpośrednio słońce. Najlepiej robić to wcześnie rano albo późnym wieczorem.

    Leave a comment:


  • domekback1
    replied
    Odp: Spryskiwacz do kwiatów

    Dobrze mieć własny ogród, w wolnym czasie można zająć się drzewkami i kwiatami. Ale do tego potrzebna jest choćby podstawowa wiedza na temat, roślin, sadzenia czy nawożenia.

    Leave a comment:

       
Working...
X