Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

    Napisane przez plocia Pokaż wiadomość
    róże to dostałam ostatnio od teściowej, i jakieś 2 tygodnie temu wsadziłam jednak nie znam się na nich. Nie wiem co z tego wyrośnie

    może macie dla mnie jakieś porady? trzeba je czymś specjalnym nawozić?
    Tak,trzeba kupic specjalny nawóz do róż w granulkach ktorym obsypujemy dośc obficie krzaczek przysypujemy ziemią i obwicie podlewamy.Po 3 tyg czynnośc powtarzamy az do sierpnia potem należy przerwac nawożenie aby róza już nie rosła bo potem może zaszkodzić jej mróz.


    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

      a znacie dobry sposób na pozbycie się mchu z trawnika ? co roku mam to samo, mąż się śmieje że mam dywan w trawniku

      Skomentuj


        #48
        Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

        ja mam na działce różne kwiatuszki - różem, tulipany.. tylko moja magnolia zawiodła ;(

        Skomentuj


          #49
          Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

          Napisane przez piekniejsza Pokaż wiadomość
          kwiatki bratki i stokrotki
          bratki sliczne sa ja szczególnie lubie białe
          chyba nie widzialam...

          Skomentuj


            #50
            Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

            nie??

            my zawsze białe kupujemy na grób do dzieciaka

            Skomentuj


              #51
              Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

              Kwiatki ogólnie uwielbiam bardzo lubie mieć kolorowo w ogrodzie fakt ze jeszcze sie nie znam ale troche czasu potrzebuje aby dopasować kolorystyke i rodzaj wysokosć Kwiatka jak to opanuje to bede chciała zeby mój skromny ogródek był śliczny ;];]



              GRATULACJE!!! MASZ ZDJĘCIE KONKURSOWE!

              Skomentuj


                #52
                Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

                u meza mieszkam 3 lata prawie i dopiero teraz biore sie za ogród. mam tam tez duży warzywnik,folie i czesc ozdobną,sa tam drzewka owocowe, tuje, świerk, piaskownica Adasia.Postawimy jeszcze hustawke i grila. W trakcie pracy jest tez skalniak a raczej korzeniak i kilka kwietników-skrzyneczek.
                Na zywopłot kupilam nasionka pnacza o 3 kolorach i będą miały kiwi za jakies 2 lata.
                Do skalnika kupiłam żywe kamienie, szarotkę, truskawkę wisząca i niebieska trawe. teraz nie wyglada zbyt efektownie mój ogród lae jak skoncze bedzie robił wrazenie a to moj korzeniak...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

                  też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

                    To kwestia gustu, ale znakomite okazje można na spokojnie trafić - raczej bym zwracała uwagę głównie na zdjęcia rozwiązań, zobaczcie to - http://www.bylinylucyny.pl/pl/c/Krzewy-ozdobne/24 Widzicie jaki docelowo możecie uzyskać efekt. Waszym zadaniem jest po prostu dbałość o te roliśny.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

                      Z wiosennych kwiatków polecam jeszcze - szafirki śliczne niebieski kwiatuszki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

                        Ja jakoś kwiatków nie lubię. Za to drzewka owocowe to i owszem.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

                          Napisane przez caterina13 Pokaż wiadomość
                          Z wiosennych kwiatków polecam jeszcze - szafirki śliczne niebieski kwiatuszki
                          szafirki - śliczne kwiaty i ten ich kolorek to tak urozmaici kolorystycznie kwiatowy ogródek
                          ja mam u siebie na razie 3 krzaczki czarnego bzu i jakiś to rodzaj wierzby płaczącej A owocowych krzaczków też chcę posadzić ale boję się że zwierzyna leśna zniszczy ale spróbujemy

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

                            Są w ogródku u mojej mamy. Myślę, że niedługo u mnie też się powinny pojawić

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

                              Proszę tutaj - https://www.bylinylucyny.pl/pl/c/Krzewy-ozdobne/24 Wybierajcie ładne rośliny, które faktycznie robią sporą różnicę. Nie ma co ukrywać, że bez odpowiedniej roślinności daleko nie zajedziecie, tzn. ogród nie będzie stanowił czegoś aż tak niesamowitego.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Kwiaty, krzewy w Waszym ogródku

                                Ja nie przepadam za zbyt dużą ilością roślin. Dla mnie ogród ma być przede wszystkim miejscem na odpoczynek. Właśnie dlatego stawiam na duży taras i wygodne meble ogrodowe. Myślę jeszcze o altanach i drewutniach z Drewnolandia.pl, by było gdzie się schować przed deszczem i gdzie przechowywać nie tylko drewno, ale także narzędzia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X