Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

    justynauk-86 ja też jestem oczarowana twoją Elsą świetnie wyszła, moja siostrzenica byłaby zachwycona takim prezentem, ona ją uwielbia. Chyba jak zresztą każda teraz dziewczynka, bo ta bajka bardzo popularna się stała . Sama wszystko wycinałaś czy miałaś jakichś wzór?

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

      No właśnie sęk w tym, że Elsa leży u mnie w kartonie :P nie była prezentem. Chciałam sprawdzić czy potrafię ją zrobić :P Tak, wszystko sama rysowałam na brystolu, potem wycięłam materiał. Usta i nos wyszyłam ręcznie.

      A tata stwierdził, że to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostał, więc satysfakcję mam dużą

      Teraz myślę nad kolejną poduchą dla męża To będzie wyzwanie. Do zrobienia poducha logo drogówki :P

      Skomentuj


        #63
        Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

        Ja mam jeszcze 7 miesięcy na uszycie misia. moim marzeniem jest uszyć misia dla swojego dzieciątka. Moja mama jest krawcową ale ja nie odziedziczyłam po niej żadnych umiejętności. Myślicie, że dam radę uszyć misia sama nie mając jakiś wyjątkowych umiejętności krawieckich?
        umiem przyszyć guzik i zszyć dziurę w spodniach roboczych
        Ale tak bardzo chciałabym uszyć Misia mojej fasolce

        Skomentuj


          #64
          Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

          na pewno dasz radę, uwierz w siebie jak to pozszywasz i jak będzie wyglądało nie ma znaczenia. Ważne, ze będzie od mamy Ale guzików mu nie przyszywaj

          Skomentuj


            #65
            Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

            O kurcze, szczerze nie pomyślałabym o tym, ale rzeczywiście jeszcze bym zrobiła misia dusiciela. Dzięki postaram się i jeżeli coś z tego wyjdzie wstawię zdjęcia

            Skomentuj


              #66
              Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

              Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
              O kurcze, szczerze nie pomyślałabym o tym, ale rzeczywiście jeszcze bym zrobiła misia dusiciela. Dzięki postaram się i jeżeli coś z tego wyjdzie wstawię zdjęcia
              I jak dusiciel? Udało się?
              Nas ostatnio dopadło szaleństwo filcowych zabawek Smykałka. Szyjemy, kleimy i zbieramy naklejki.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                Filc fajny, prosty w szyciu i super rzeczy z niego można stworzyć, ale się strasznie szybko mechaci i zabawka wygląda potem...strasznie. Moja pierwsza zabawka dla córki była z filcu, poszła do kosza po pewnym czasie niestety :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                  Dziewczyny a mam pytanko... może głupie ale tak się zastanawiam czy filc można prać w pralce? Mam w domu dwie podkładki filcowe i właśnie nie wiem jak je doczyścić

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                    Napisane przez justynauk-86 Pokaż wiadomość
                    No właśnie sęk w tym, że Elsa leży u mnie w kartonie :P nie była prezentem. Chciałam sprawdzić czy potrafię ją zrobić :P Tak, wszystko sama rysowałam na brystolu, potem wycięłam materiał. Usta i nos wyszyłam ręcznie.

                    A tata stwierdził, że to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostał, więc satysfakcję mam dużą

                    Teraz myślę nad kolejną poduchą dla męża To będzie wyzwanie. Do zrobienia poducha logo drogówki :P
                    Twoja Elsa leży w kartonie !!!! Teraz taki szał na Elsę to czym prędzej obdaruj jakąś dziewczynkę zobaczysz jak ją uszczęśliwisz ! I z prezentem dla męża na pewno świetnie ci wyjdzie Czekamy na efekty

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny a mam pytanko... może głupie ale tak się zastanawiam czy filc można prać w pralce? Mam w domu dwie podkładki filcowe i właśnie nie wiem jak je doczyścić

                      Raz wyprałam filc w pralce, to wyszedł cały w kulkach :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                        To chyba zależy od filcu, temperatury prania i wirowania. Moja mała ma filcową świnkę która często z nami podróżuje i prałam ją już kilka razy i nic się z nią nie stało. Kolory pozostały bez zmian a filc też .
                        Parę dni temu prałam też podkładkę na stół filcową kupioną w biedronce i też sie z nią nic nie stało

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                          a ja na wiosnę poczyniłam takie króliczki
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                            Bardzo ładne króliczki

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                              Ja raz uszyłam zabawke dla synka. Na początku bawił się nią, ale z czasem chyba mu sie znudziła. Teraz bardziej lubi bawić sie drewnianymi i plastikowymi zabawkami. Misie sa już popakowane i czekają na kolejne dziecko.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                                Nigdy nic nie uszyłam i chyba tego nie zrobię bo mam problem z zaszyciem nawet dziury w skarpetce hehe Ale wy szyjcie a ja mogę od Was kupować

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X