Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Szyjemy!!!

    Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
    To prawda, rękodzieło jest znowu w cenie
    Ja na razie jeszcze trenuję ale również planuję sprzedawać swoje wyroby
    A dzisiaj Majucha chodzi w spódniczce uszytej wczoraj w nocy
    Super spódniczka To naprawdę się opłaca Szycie jest teraz w modzie więc każdy na to patrzy teraz

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Szyjemy!!!

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      e tam na biznes to się nie nadaje raczej bo to ręcznie szyte i ma wiele niedoskonałości
      Czyli ty nie na maszynie szyjesz tylko ręcznie ?
      Zosi na pewno się zmieni i spódniczki polubi

      Skomentuj


        #63
        Odp: Szyjemy!!!

        Lara ręcznie ręcznie - maszyny ma moja tesciowa bo jest krawcową i ma swój zakład ale jakoś mi nigdy nie po drodze do tych maszyn :P

        Skomentuj


          #64
          Odp: Szyjemy!!!

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość

          majowa mamo
          szycie Cię wciągneło na maksa spodniczka cudna - a moja panna nie będzie chodzić w spódniczkach, sukienkach - nad czym ubolewam nie lubi i płacze jak chce jej zalożyć spódnice
          Mojemu dziecku na szczęście jest jeszcze wszystko jedno w czym chodzi teraz tylko staram się aby ubranka były wygodne, bo zaczyna mi wstawać już o własnych siłach i nie chciałabym aby się plątała np o spudniczkę

          Skomentuj


            #65
            Odp: Szyjemy!!!

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            Lara ręcznie ręcznie - maszyny ma moja tesciowa bo jest krawcową i ma swój zakład ale jakoś mi nigdy nie po drodze do tych maszyn :P
            to masz więcej z tym roboty ale i chęci duże Tym bardziej podziwiam

            Skomentuj


              #66
              Odp: Szyjemy!!!

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              to masz więcej z tym roboty ale i chęci duże Tym bardziej podziwiam
              fajnie sie takie rzeczy robi a jak dziecko z takiej ksiązeczki sie cieszy to tym bardziej serce się raduje , książeczka mojej Zosi jest w ciągłym użytku - i wygląda jak wyglada ale jest starsznie do niej przywiązana

              Skomentuj


                #67
                Odp: Szyjemy!!!

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                fajnie sie takie rzeczy robi a jak dziecko z takiej ksiązeczki sie cieszy to tym bardziej serce się raduje , książeczka mojej Zosi jest w ciągłym użytku - i wygląda jak wyglada ale jest starsznie do niej przywiązana
                Zrobione od serca ,podarowane od serca to i dziecko się raduje i mama i mama szczęśliwa że taką radość sprawiła. Może zacznę swoją przygodę dopiero jak dzieci pójdą do przedszkola bo inaczej nie da rady jak cały czas przy mnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Szyjemy!!!

                  Ale ja wam dziewczyny zazdroszczę , że potraficie szyć... ja niestety jestem lewa do takich rzeczy, a chętnie bym sobie coś poszyła dla mojego synusia, bo te ciuchy ze sklepów to nie dość , że kiepskiej jakości to jeszcze wszystkie dzieci chodzą w tym samym

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Szyjemy!!!

                    Maszyna wyciągnięta czekała na męża czekała aż w końcu sama się do tego zabrałam Ile czasu mi to zajęło ... Myślałam że to będzie łatwiejsze później z mężem jeszcze kombinowaliśmy Aż w końcu się udało Zaczynam szyć a tu igła się złamała Później zaczynam szyć a tu tak strasznie nić wciąga że się nie dało nic i mąż mówi abym zawiozła do koleżanki ona po szkole krawieckiej (ale nie szyje nic) to mi ustawi ...

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Szyjemy!!!

                      Ja mam dostep do maszyny i teraz na swieta szylam dekoracje Swiateczne, uszylam marchewki i jajka , zrobilam takie tlo do zdjec . Kupilam piorka, kulki i sznurki i teraz moje amatorskie zdjecia robic dzieciom ogolnie przerabiam swoje stare rzeczy dzieciom na spodenki czy bluzeczki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Szyjemy!!!

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Maszyna wyciągnięta czekała na męża czekała aż w końcu sama się do tego zabrałam Ile czasu mi to zajęło ... Myślałam że to będzie łatwiejsze później z mężem jeszcze kombinowaliśmy Aż w końcu się udało Zaczynam szyć a tu igła się złamała Później zaczynam szyć a tu tak strasznie nić wciąga że się nie dało nic i mąż mówi abym zawiozła do koleżanki ona po szkole krawieckiej (ale nie szyje nic) to mi ustawi ...
                        Lara czasami wystarczy zmienić igłę, ja kiedyś myślałam ze moja maszyna jest do bani stary Łucznik, bo nie szyła dzianin, potem się okazało że są specjalne do tego materiały igły wiec jeśli nie szyje czasami warto wziąść inna fakturę materiału

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Szyjemy!!!

                          Myślę, że jak nic nie szyje, to raczej igła nie pomoże. U mojej mamy jest to samo, tata często musi ustawiać maszynę , bo coś czasem przeskakuję, schodzi , przepuszcza. Bo czasem mały tam wejdzie i sobie przekreca i rozreguluje ją

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Szyjemy!!!

                            marzena pochwal się swoimi dziełami
                            Spróbuję i z innym materiałem Ta maszyna moja stara (tzn mamy to też Łucznik )
                            Chyba trochę czasu muszę jeszcze nad tym spędzić i dojdę do tego jakoś
                            Też mam tyle ubrań w których nie chodzę a chciałam poprzerabiać
                            Chciałam dzieciom na początek czapki uszyć i tak czekały na nowe czapki i się nie doczekały jeszcze :/

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Szyjemy!!!

                              To są moje przykładowe dwie rzeczy jakie zrobiłam

                              http://swiat-recenzji-i-porad.blogsp...-poszalaa.html

                              http://swiat-recenzji-i-porad.blogsp...-tworzymy.html

                              Zrobiłam karuzele z motylkami i z autkami drugą Mam sporo rzeczy

                              Ja zrobie jakieś fotki z marchewkami to pochwalę się. Dziś już je na sznurku założyłam więc coś będę cykać jak mąz bedzie miał wolne

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Szyjemy!!!

                                marzena - super prace Świetnie ci to idzie Nawet nie wiedziałam że bloga prowadzisz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X