Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miś własnoręcznie robiony?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kornelrah
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    hejka hjeka

    Leave a comment:

  •    
       

  • kalalan31
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    ehhh ja nie mam talentu do szycia, bardzo żałuję pozostaje mi szukac do kupna jakis misiów

    Leave a comment:


  • sabina-85
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Cześć, ja niestety nie mam talentu do prac manualnych, ale znalazłam super sklep gdzie można zamówić taka maskotkę. Podsyłam link https://www.fanaberiastyle.pl/pl/c/M...a-zamowienie/6 . Mój synek zdecydował się na maskotkę w kształcie królika, specjalnie na zamówienie uszyto mu dokładnie takie ubranko, jakie nosi mój synek.

    Leave a comment:


  • grey2018
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Genialne są te miśki

    --------------------------------------------
    Zapraszam na moją stronę
    http://grey2018.pl

    Leave a comment:


  • morusia
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    My z synem żeśmy razem szyli
    Kupa zabawy i to jest od tego czasu jego ulubiony miś bo własnoręcznie zrobiony

    Leave a comment:


  • marzenna-81
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    ja szylam kostki sensoryczne.. tzn kilka materialow roznej struktury na kazdy bok, do tego zamowilam sobie tutaj https://godanparty.pl/ wstazki kokardki i tasiemki tez rozne i powszywalam.. do srodka kostki upchalam wate a w kolejnych juz dawalam groch bo wtedy mozna bylo wyprac a z wata nie

    Leave a comment:


  • malwinakot
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Ja na galerialucznik.pl szukam jakiegoś poradnika żeby zrobić coś sama, bo niestety za dużego doświadczenie w tym nie mam

    Leave a comment:

  •    
       

  • jacmac1986
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Zabawki ręcznie robione są dla dzieci o wiele ciekawsze niż standardowe.
    Zaleta jest to, że możemy dopasować i zestawić ulubione kolory dzieci, uszyc ulubione maskotki to prawdziwa frajda.
    Niestety wymaga trochę umiejętności.

    Leave a comment:


  • amelinka33
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Takie zabawki są zawsze robione z sercem. Jak najbardziej jestem za takimi przytulankami.

    Leave a comment:


  • andolando
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Także szyłam mojemu synkowi misie jak byl mniejszy uważam że to najlepsze co może być to jest to coś oryginalnego i fajna pamiątka , sama taką miałam za dzieciaka , super sprawa , szyłam przeważnie jednego misia przez 2 tygodnie bo różnie to bywało z czasem wolnym przy malutkim

    Leave a comment:

  •    
       

  • czekladka24
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    bardzo dobry pomysł dziecko samo może wykonac zabawkę z pomoca rodzica super

    Leave a comment:


  • agrafka13
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Mając małe dziecko to faktycznie tego czasu już tyle nie ma, ale dobrze zorganizuje sobie czas to i wieczorem mozna coś porobić. Ja bardzo bym chciała uszyc jakąś zabawke małemu, ale nie mam az takiego talentu.

    Leave a comment:


  • jarenty84
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    bardzo dobry pomysł na taką przytulankę, zrobioną samodzielnie od serca

    Leave a comment:


  • justynauk-86
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Ale ja Wam zazdroszczę i zdolności i czasu lub organizacji żeby wyrobić się ze wszystkimi obowiązkami i mieć czas dla rodziny i szycia takich wspaniałości... Fajnie że coraz więcej osób docenia ręczna robotę
    Ja mam jeszcze to szczęście, że moja córka jest malutka i idzie spać o 19-20 i śpi do rana, więc mam sporo czasu na swoje sprawy Dzień jest dla niej, wieczór dla mnie i męża. Jak będzie, jak podrośnie, to zobaczymy :P

    A ręczną robotę mało kto docenia, a już na pewno, jeśli "docenia", to chciałby kupić za cenę chińszczyzny. To bardzo smutne.

    Leave a comment:


  • agulamala
    replied
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Ja uszyłam kiedyś małą pandę - rozprułam inną, starą zabawkę, wzięłam wymiary i wprowadziłam potrzebne zmiany. Trochę to zajęło, ale wyszło całkiem nieźle. Szkoda, że wszystko było szyte ręcznie, bo wtedy jeszcze nie umiałam posługiwać się maszyną

    Leave a comment:

       
Working...
X