Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spać z niemowlakiem czy nie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Spać z niemowlakiem czy nie ?

    Chłopcy najczęściej zasypiają w naszym łóżku, a później przenosimy ich z mężem do swoich łóżek. Młodszy czasem jeszcze się budzi w nocy, a starszy czasem przychodzi do nas nad ranem


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Spać z niemowlakiem czy nie ?

      Ostatnio usłyszałam opinię, że na początku spoanie z dzieckiem jest dobre, z uwagi na potrzebę bliskości i poczucie bezpieczeństwa dziecka a dla mamy to wygoda, bo nie wstaje co chwilę. Jednak maksymalnie powinno to trwać do pół roku, by potem nie było wojny o łóżko!

      Skomentuj


        Odp: Spać z niemowlakiem czy nie ?

        synek gdy był już 2 latkiem czasem zasypiał ze mna a potem go przenosiłam i stwierdziałam po krótkim czasie że to zły pomysł ponieważ w nocy przychodził a u siebie spac nie chciał. Wiec drastycznie ucięliśmy mu to i powoli zaakceptował że musi spać u siebie i tak jest. Wieczorkiem po toaletce idzie do siebie

        Skomentuj


          Odp: Spać z niemowlakiem czy nie ?

          Ja przy córce jak i teraz przy synku stosuje zasadę, że dziecko musi spać samo oddzielnie w swoim łóżeczku ze względów bezpieczeństwa ale i wygody Wiadomo, że częste pobudki w nocy nie przyczyniają się do wyspania mamy więc choć przez chwilkę móc spać spokojnie i bez obawy o dziecko...chyba za bardzo bym się bała spać z takim maleństwem.

          Skomentuj


            Odp: Spać z niemowlakiem czy nie ?

            My od początku odkładaliśmy synka do swojego łóżeczka. Dla mnie była to wygoda, bo w nocy w łóżku mogłam odpocząć i nabrac sił na kolejny dzień. Mąż nie wysypia się jak mały spi z nami, dlatego cieszę się, ze od początku zwróciliśmy na to uwagę.

            Skomentuj


              Odp: Spać z niemowlakiem czy nie ?

              Od początku spały w swoich łóżeczkach i w swoich pokoikach bo było blisko i bez problemu je słyszałam. Spanie z rodzicami wcale nie jest fajne ,bo potem cięzko dziecko oduczyć, ze to juz koniec. a i rodzice powinni mieć trochę czasu dla siebie.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X