Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rodzeństwo bez rywalizacji?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Jeśli tylko finanse pozwolą to będziemy się starać o rodzeństwo dla pierworodnego
    życze by potoczyło się po Waszej mysli

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      fajnie jak mozna liczyc na kogos z rodziny - u mnie tez jest tak ze fachwocy rodzinni krążą po ciotiach, wojkach, domach kuzynów, zawsze swoj fachowiec to pewnosc dokladnosci zrobienia danej rzeczy bo wiadomo jak to jest z fachowcami na rynku
      Oczywiście, polecony fachowiec nawet też innym, przychylnym bardziej okiem spogląda, bo wie że zostanie zarekomendowany dalej w rodzinie i po znajomych. Mamy takie pana od mebli właśnie co pół rodzinie meble na zamówienie chyba zrobił naszej

      Skomentuj


        #18
        Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
        Jeśli tylko finanse pozwolą to będziemy się starać o rodzeństwo dla pierworodnego

        (
        Też jestem zdania, że rodzeństwo przyda się i naszej córeczce. Jedynaczki nie chciałabym mieć, poza tym dwójka sobą się zajmie i mama nie musi ciągle wymyslać jedynaczce zajeć. My z siostra tak miałyśmy, jak się zaczęłyśmy razem bawić, a dwie głowy to pomysłów nie lada, to mama miała nas na cały zień z głowy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

          My a raczej ja planuje jeszcze jedno dziecko. Mąż na razie się kręci ale pewnie da się przekonać. Zawsze chciałam mieć troje dzieci

          Skomentuj


            #20
            Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            My a raczej ja planuje jeszcze jedno dziecko. Mąż na razie się kręci ale pewnie da się przekonać. Zawsze chciałam mieć troje dzieci
            to moj mąż marzy o trójeczce - ja nie jestem do tego pomyslu przekonana jak narazie ale zobaczymy jak to się potoczy , choć marze o drugim dziecku i mam nadzieje ze bedzie nam dane - choc po dlugich staraniach o Zosie boje sie co to bedzie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

              Czasem zamiast planować mozna oddać się przypadkowi Plany planami a różnie wychodzi. Parka, dwójka dzieci bardzo fajnie by była. Ale czas pokaże, zweryfikuje plany

              Skomentuj


                #22
                Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                to moj mąż marzy o trójeczce - ja nie jestem do tego pomyslu przekonana jak narazie ale zobaczymy jak to się potoczy , choć marze o drugim dziecku i mam nadzieje ze bedzie nam dane - choc po dlugich staraniach o Zosie boje sie co to bedzie
                Na pewno wam się uda i to w najmniej spodziewanym momencie. My o Fabianka tez się staraliśmy aż w końcu jak odpuściliśmy to zaszłam w ciążę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                  Na pewno wam się uda i to w najmniej spodziewanym momencie. My o Fabianka tez się staraliśmy aż w końcu jak odpuściliśmy to zaszłam w ciążę
                  My z mężem właśnie tak podeszliśmy do początku, uda się do wspaniale, nie uda się, to za miesiąc, dwa, pół roku i...w takim podejściu poszło szybko. A znajomi, którzy się spianli, dziewczyna robiła jakieś wykresy temperatur, owulacji ,i dopiero po 9 miesącach zaszli w ciążę.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

                    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                    Na pewno wam się uda i to w najmniej spodziewanym momencie. My o Fabianka tez się staraliśmy aż w końcu jak odpuściliśmy to zaszłam w ciążę
                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    My z mężem właśnie tak podeszliśmy do początku, uda się do wspaniale, nie uda się, to za miesiąc, dwa, pół roku i...w takim podejściu poszło szybko. A znajomi, którzy się spianli, dziewczyna robiła jakieś wykresy temperatur, owulacji ,i dopiero po 9 miesącach zaszli w ciążę.
                    Teresa u nas z Zosią udało się w momencie w ktorym bylam pewna ze sie nie udało - bo starania ze wzgledu na ogrom stresow w tym jedynym miesiacu zeszly na drugi plan - i udalo sie

                    perpetua88 my o Zosie staralismy sie dwa lata - nie jakos obsesyjnie ale by to dla mnie dlugi czas

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość

                      perpetua88 my o Zosie staralismy sie dwa lata - nie jakos obsesyjnie ale by to dla mnie dlugi czas
                      Najważniejsze, że się udało Chciałam powiedzieć w poprzednim poście, że choc nie ma reguły- każdy przypadek jest inny, jedni czekają miesiąc inni kilka lat- ale najważniejsze to jednak własnie nie popadać w obsesję, bo wtedy czesto następuje blokada psychiczna. Dlaczego dość często właśnie pary jadą na urlop we dwójkę, a wracają we trójkę? Bo są odprężeni na urlopie, nie są zestresowani a to sprzyja prokreacji

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        Najważniejsze, że się udało Chciałam powiedzieć w poprzednim poście, że choc nie ma reguły- każdy przypadek jest inny, jedni czekają miesiąc inni kilka lat- ale najważniejsze to jednak własnie nie popadać w obsesję, bo wtedy czesto następuje blokada psychiczna. Dlaczego dość często właśnie pary jadą na urlop we dwójkę, a wracają we trójkę? Bo są odprężeni na urlopie, nie są zestresowani a to sprzyja prokreacji
                        My właśnie synka przywieźliśmy z wakacji jak mówiłam mężowi że nam sie udało to powiedziałam, że z racji tego ze przemyciliśmy go nielegalnie z zagranicy to nie możemy jeszcze o nim nikomu mówić

                        Justyna widzę że się załapałaś do testowania emolium gratuluję i zazdroszczę bo używam i ucieszyłabym się z takiej paczuszki

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          My właśnie synka przywieźliśmy z wakacji jak mówiłam mężowi że nam sie udało to powiedziałam, że z racji tego ze przemyciliśmy go nielegalnie z zagranicy to nie możemy jeszcze o nim nikomu mówić

                          Justyna widzę że się załapałaś do testowania emolium gratuluję i zazdroszczę bo używam i ucieszyłabym się z takiej paczuszki
                          i dlugo o synku nie mowilisci? bo hmi praktycznie dokonca 3 mies o Zosi nikomu nie pislismy slówka ,
                          a to sie okaze dopiero pradipczy sie dostalam jak Redakcja potwierdzi - akurat tego emolium przyznam szczerze nie mialam i chetnie bym przetestowala

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            My właśnie synka przywieźliśmy z wakacji jak mówiłam mężowi że nam sie udało to powiedziałam, że z racji tego ze przemyciliśmy go nielegalnie z zagranicy to nie możemy jeszcze o nim nikomu mówić
                            śmiejemy się z mężem, że jest takie urlopowe na świecie- Turcja, gdzie z powrotem trzeba dokupować jeden bilet, gdyż już trzecia para pojechała na wakacje i wróciła z "paczuszką".

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Rodzeństwo bez rywalizacji?

                              myślę, że zawsze będzie rywalizacja, ale my w naszym domu obróciliśmy rywalizację w zabawę i wszyscy rywalizujemy w grach planszowych tak mocno i często, że dzieciaki w realnym życiu przestały

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X