Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole czterolatek z grupie 3latków?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przedszkole czterolatek z grupie 3latków?

    Mam pytanie odnośnie przedszkolaków.
    Córcia dostała sie do przedszkola a raczej zakwalifikowała się, czy sie dostała będziemy wiedzieli 07 maja
    Składając podanie przeprowadziłam krótką rozmowę z Pania dyrektor od której dowiedziałam się że grupa 3 i 4 latków będzie łączona, córka jest z miesiąca grudnia co prawda, jednak zastanawiam się czy nie będzie to w pewnych kwestiach opóźniające dla niej.
    Pani dyrektor uświadomiła mnie ze starałam się o miejsce do przedszkola a nie do grupy czterolatków w których już nie ma miejsc, że mogłam zrobić to w ubiegłym roku, różnica miedzy dziećmi 3 latków z początku roku nie jest wielka jednak gdyby było więcej dzieci z końca roku to już była by zauważalna.
    Czy zajęcia znacznie się różnią miedzy grupami 3 a 4 latkami?
    z tego co widziałam na liście przyjętych 4 latków jest tylko 4 dzieci reszta to 3 latki.

    Proszę o rozwianie moich wątpliwości;D

    #2
    Odp: Przedszkole czterolatek z grupie 3latków?

    Jeszcze jedna kwestia jaka mnie martwi to 2 lata z dziećmi młodszymi o rok, kiedy maluchy będą jeszcze miały rok bycia w przedszkolu mała będzie musiała iść do szkoły jako sześciolatek,
    3-4 latki w ciągu dnia jeszcze śpią w wyniku czego mała będąc jako 5 latek z grupą 4 latków będzie musiała leżakować, gdy w przypadku dzieci 5 letnich sa już odzwyczajane od leżakowania i przygotowywane do edukacji szkolnej, w naszym przypadku ta kwestia była by pominięta, bo była by z rocznikiem młodszym o rok.
    Z tego co rozmawiam z mamami innych 4 latków które sa w podobnej sytuacji, tam również mają być grupy łączone z racji zbyt małej liczny dzieci w wieku 4 latek.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przedszkole czterolatek z grupie 3latków?

      A nie możesz poszukać innego przedszkola dla córki? Jeśli nie to ja bym pomyślała o jakiś dodatkowych zajęciach dla niej np tu http://www.trampolina-dzieci.pl/zespol/
      Miałaby zapewnione wiele ciekawych zajęć ze specjalistami, które pomogłyby w jej rozwoju. Wszystko da się jakoś ogarnąć jak się chce

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przedszkole czterolatek z grupie 3latków?

        Chodzi o to, ze 4 latki w tym roku mają pierwszeństwo i z tego co rozmawiałam z innymi mamami które posyłają dzieci z tego rocznika do przedszkoli, również grupy mają być łączone, czyli 3 latki z 4 latkami;/ być moze czegoś wiecej dowiem się na zebraniu które będzie niebawem

        Skomentuj

               
        Working...
        X