Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

6-miesięczne dziecko nie chce spać w dzień, w nocy też jest problem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: 6-miesięczne dziecko nie chce spać w dzień, w nocy też jest problem

    Moja mama mówiła, że ja jak miałam dwa lata budziłam się jeszcze w nocy chociaż raz żeby się napić Więc jestem na to przygotowana. Byleby nie co godzinę Znajoma ma trzyletniego syna i mówi, że też do dziś się budzi w nocy raz, czasami dwa na picie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: 6-miesięczne dziecko nie chce spać w dzień, w nocy też jest problem

      moje dziecko bardzo długo budziło się w nocy teraz ma półtora roku i dopiero powoli zaczyna się odzwyczajać, mimo że próbowałam wszystkiego to ono po prostu miało swoje własne upodobania teraz budzi się 1-2 razy czasami o 2 na chwilę i zaraz zasypia i zawsze ok 5-6 na mleko i wstaje o 8 a zasypia ok 20

      Skomentuj


        #18
        Odp: 6-miesięczne dziecko nie chce spać w dzień, w nocy też jest problem

        Gdy syn miał 6 miesięcy w dzień spał 2 razy po godzinie czasami półtorej. W nocy tez budził się często. Może to jest kwestia ząbkowania? Trzeba przeczekać i już, w końcu mija.

        Skomentuj


          #19
          Odp: 6-miesięczne dziecko nie chce spać w dzień, w nocy też jest problem

          Faktycznie to zależy od dziecka. U mnie córka była z tych co spać nie lubią - miała max 2 drzemki w dzień po godzinie a w nocy również były pobudki. Teraz synek lubi spać w dzień ma 2 drzemki po 2 - 3 godziny- w nocy dwie pobudki na jedzenie. Więc co dziecko to inaczej.

          Skomentuj


            #20
            Odp: 6-miesięczne dziecko nie chce spać w dzień, w nocy też jest problem

            Znam nawet dzieci co prawie w ogóle nie chcą spać w ciągu dnia i cóż, trzeba jakoś żyć A są też i śpiochy, moje to akurat ranne ptaszki Takie budzenie się i markotność może też objawiać infekcję.

            Skomentuj


              #21
              Odp: 6-miesięczne dziecko nie chce spać w dzień, w nocy też jest problem

              Też znam takie przypadki, że dzieci nie chcą spać w dzień i są nawet częstsze niż te które zachowują się jak noworodek, powinny spać
              Kiedy bedzie większe wyszaleje się na podwórku i bez drzemek w dzień sie nie obedzie. u mnie córka do 4 lat miała drzemkę w dzień.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X