Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znieczulenie czy nie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Znieczulenie czy nie

    Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
    to lepiej całkiem z tego zrezygnować i tylko te zioła na Przygotowanie do Porodu pić? - no to pewnie zalezy od organizmu jak reakcja - hmm - trudna decyzja
    patrycja88 co Ty tak na te zioła się uparłaś? Na przygotowanie do porodu zioła- Pierwsze słyszę i szczerze to nie brzmi zbyt dobrze Do porodu możesz się przygotować poprzez ćwiczenia , odpowiednie nastawienie psychiczne, obecność zaufanej osoby.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Znieczulenie czy nie

      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
      Ja jadąc na porodówkę byłam zdecydowana że nie chcę tego znieczulenia w kręgosłup, naczytałam się że przez to poród może się wydłużyć. Poprosiłam tylko o taki miejscowy i dostałam w pupę
      Nam odradzali w szkole rodzenia znieczulenie w kręgosłup. Dużo powiklan i poród się opóźnia. Ja dostałam tylko jakiś środek dożylnie, ale szczerze to nie pomogło za bardzo.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Znieczulenie czy nie

        Przy porodzenie synka nie miałam znieczulenia, gorący prysznic i ćwiczenia i bóli nie było tak strasznie czuć, rodziłam 17 h naturalnie a też dostałam kroplówki na przyśpieszenie i jakieś zastrzyki. A w gruncie rzeczy wody odeszły już zgniłe a ja im mdlałam i zrobili cesarskie cięcie. Przy córce miałam znieczulenie w kręgosłup ale poród też cc , ale nie ma powikłań , nie ma bóli w kręgosłupie , wszystko jak przed porodem.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Znieczulenie czy nie

          Każdy organizm inaczej reagujuje na te znieczulenia, ale faktycznie większy komfort gdy wiadomo że w razie strasznych bóli można liczyć na zewnątrzoponowe. I powiem Wam dziewczyny, że jak tak rozmawiam z rodzącymi to większość nie miała potrzeby korzystania z takiego znieczulenia

          Skomentuj


            #65
            Odp: Znieczulenie czy nie

            beatris20 bo my dzielne kobitki jestesmy

            Skomentuj


              #66
              Odp: Znieczulenie czy nie

              Najgorszę jest to ostatnio w tv był przypadek tzn sprawa sądowa , co jedna z bliźniaczek zmarła. Kobieta urodziła jedną i już nie miała siły rodzić drugiej , mówiła , że wręcz błagała położną o znieczulenie bo nie mogła dać rady - a ta jej powiedzała , że on tutaj rządzi i nie da... Dziwne w sumie, że w ogóle nie zrobili cc przy bliżniaczkach Bo przez to mała miała powikłania i zmarła...

              Skomentuj


                #67
                Odp: Znieczulenie czy nie

                Problem w porodzie z telewizji nie polegał na braku znieczulenia a na niedotlenieniu mózgu przez owinięcie pępowiny. Nie zazdroszczę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Znieczulenie czy nie

                  JA jestem przed porodem i wiem że będzie ciężko bez znieczulenia ale jeśli ma to spowolnić poród i dłużej się męczyć to wole naturalnie. może w trakcie będę mówić inaczej

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Znieczulenie czy nie

                    Dasz radę ! Wszystko wychodzi w trakcie. Każdy przypadek jest inny. Ale jak położna dobrze będzie Cię kierować to nawet bóli przez długi czas nie będziesz czuła.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Znieczulenie czy nie

                      27 otsifem - najdzielniejsze A ta sprawa z blizniaczkami bardzo przykra, ale to włąśnie błąd że nie wykonali CC.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Znieczulenie czy nie

                        Oj przykro słyszeć co się działo przy bliźniakach A pewnie mogło skończyć się dobrze ?

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Znieczulenie czy nie

                          No mogła , mogła dać ta cała położna znieczulenie, mogła zrobić cesarskie ciecie, w końcu przy dwójce zazwyczaj one się odbywają. Położna nie poczuwa się do odpowiedzialności ale mam nadzieje, ze sąd jedna będzie twierdził ianzcej i zostanie ukarana! Dla przykładu dla innych położnych że to nie rzecz a człowiek i do każdego nalezy podchodzić indywidualnie.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Znieczulenie czy nie

                            Powoli zaczynają sie brac za zaniedbania lekarskie, bo wychodzi coraz więcej rażących zaniedbań ze strony personelu. Choć też sa przypadki, że coś sie wydarzy i ludzie szukają winnego na siłe.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Znieczulenie czy nie

                              Wiadomo że czasem może coś sie wydarzyć, ale wszytsko idzie do przodu, medycyna się rozwija, lekarze są szkoleni (chyba). Mają taki sprzęt, że naprawdę mogą wiele. Nie będę owijać w naszym szpitalu tylko czekają by im dać w łape. Mi lekarz nie chciał zrobić cesarki bo czekał jak mu dam , nic że traciłam przytomość a dziecko się dusiło... Położna wzieła sie do roboty, nie słuchała go wiec w końcu już zrobił tą cesarkę to póxniej przyłaził i czekał jak mu cos dam ... Ewidentnie sugerował

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Znieczulenie czy nie

                                marzena - to miałaś przeżycie :/ współczuję Co za lekarz Ale takich to też nie brakuje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X