Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cięcie krocza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Cięcie krocza

    Gdy byłam w ciąży bałam się, że przy porodzie będę musiała mieć nacinane kroczę i że później źle się będzie goić. Gdy trafiłam na porodówkę i lekarz mnie zbadał to powiedział do położnej że mam tak rodzić żeby nie nacinać krocza bo mam żylaki. Położna się zgodziła i powiedziała, że poród będzie trwał troszeczkę dłużej ale za to uchroni moje krocze. I krocze rzeczywiście zostało uchronione bo poród zakończył się cc

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Cięcie krocza

      No tak przy cesarce masz pewność ochrony krocza

      Skomentuj


        #48
        Odp: Cięcie krocza

        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        Gdy byłam w ciąży bałam się, że przy porodzie będę musiała mieć nacinane kroczę i że później źle się będzie goić. Gdy trafiłam na porodówkę i lekarz mnie zbadał to powiedział do położnej że mam tak rodzić żeby nie nacinać krocza bo mam żylaki. Położna się zgodziła i powiedziała, że poród będzie trwał troszeczkę dłużej ale za to uchroni moje krocze. I krocze rzeczywiście zostało uchronione bo poród zakończył się cc
        No w takiej sytuacji nie ma się co martwić ale "skalpela" się nie udało uniknąć jak nie z jednej , to z drugiej strony;/

        Skomentuj


          #49
          Odp: Cięcie krocza

          Wiem, że czasem nacięcie krocza jest konieczne, ale będę walczyć o to by jednak mi tego nie robili. Kolezance nacinali w złym momencie i samo nacięcie było bardzo bolesne (jeden z gorszych momentów porodu).

          Skomentuj


            #50
            Odp: Cięcie krocza

            Koleżanka co obok mnie na sali mówiła ani nie pękła ani nie nacinali urodziła szybko "SZCZĘŚCIARA " Ja pozszywana długo normalnie uśiąść nie mogłam ale przy drugim porodzie było już łatwiej

            Skomentuj


              #51
              Odp: Cięcie krocza

              No jeśl uda sie urodzić bez naciecia , to chyba naprawdę ma się farta wówczas mozna uniknać zszywania czy ściągania szwów, ciekawe ile jest takich przypadków

              Skomentuj


                #52
                Odp: Cięcie krocza

                Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                No jeśl uda sie urodzić bez naciecia , to chyba naprawdę ma się farta wówczas mozna uniknać zszywania czy ściągania szwów, ciekawe ile jest takich przypadków
                Chyba mniejszość Ze statystyk z mojego otoczenia czy kobiet których znam to jedynie ta dziewczyna co leżała na sali obok mnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Cięcie krocza

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Chyba mniejszość Ze statystyk z mojego otoczenia czy kobiet których znam to jedynie ta dziewczyna co leżała na sali obok mnie
                  Szczerze mówiąc też mam tylko jedną koleżankę której udało się bez nacinania. Przyznam szczerze, że wiele moich koleżanek miało też cesarkę. Teoretycznie miały takie zalecenia ale... mam wrażenie, że coraz więcej osób ma cesarki na życzenia.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Cięcie krocza

                    Ja sie niestety z nikim nie spotkałam kto by nie był nacinany lub by nie pękł, ale może to też zależy od ćwiczeń kręgla, albo i samego porodu jak on przebiega, nie wspomnę o wielkości maluszka

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Cięcie krocza

                      być może że teraz kobiety wybierają cesarkę na życzenie Koleżanka jednak miała wskazaniia do cesarki a jej szwagier po porodzie jak powiedział "cesarka to jabyś nie urodziła " tak mu nagadała że długo się bał do niej odezwać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Cięcie krocza

                        hahaha a ten facet to jakiś nienormalny czy co? hehe
                        Ja nie zdecydowałabym sie na ciecie na życzenie, widziałam na sali jak dziewczyny nie mogły się schylić do maluszków bo tak ich bolało

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Cięcie krocza

                          Ach faceci Ze słyszenia dziewczyn wiem jak ciężko bywa po cesarce niestety

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Cięcie krocza

                            Widziałam dziewczyny po cięciu cesarskim i wydaje mi się że dłużej dochodzą do siebie niż po porodzie naturalnym. Ból szwy, w dodatku chyba najgorzej z karmieniem

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Cięcie krocza

                              A mimo to niektóre kobiety decydują się na cesarkę na życzenie mimo że takie są skutki tego

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Cięcie krocza

                                Nie wiem czy w ogóle coś takiego jest cesarka na życzenie, czy w szpitalu sie na to by zdecydowali, jeśli sytuacja by tego nie wymagała

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X