Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Jeśli kwestia jeszcze studiów i wypowiedzi dziekana, może też chodzić o to, że matka jak ogarnie dom i dziecko, to pouczy się w wolnej chwili, a wolna dziewczyna, coś tam ogarnie w domu, niekoniecznie też he he i po prostu w głowie jej imprezowanie, potem kacowe i nie ma się siły na naukę Matka nie pójdzie chlać a potem nie będzie zdychać dwa dni, bo kac morderca

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    O to statystyki nie kłamią Ale rzeczywiście tak jest

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Ladybzyk Ja przy dwójce dzieci jestem lepiej zorganizowana niż miałam jedno dziecko Powoli dojdziesz do tego że będziesz miała czas na wszystko
    No właśnie dość często się to słyszy, że matka bardziej jest zorganizowana niż przeciętna dziewczyna, często na studiach dziekan chwalił sobie matki z dziećmi, miały lepsze oceny, były bardziej zorganizowane a te co nie miały dzieci często na warunkach
    Coś w tym musi być

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Ja bym bardzo chciała wrócić do pracy i obawiam się, że mi doby może braknąć na to wszystko co bym chciała zrobić po ciąży, dom, dziecko, dbanie o siebie, praca...
    Ladybzyk Ja przy dwójce dzieci jestem lepiej zorganizowana niż miałam jedno dziecko Powoli dojdziesz do tego że będziesz miała czas na wszystko

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Tez słyszałam o tym, że dzięki karmieni się bardzo chudnie, ale co do skóry rozciągniętej, to żadna dieta nie pomoże, tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    A ja widzę po koleżankach które karmia piersia jak bardzo szybko wracaja do figury sprzed ciąży, niejednokrotnie robia sie nawet szczuplejsze , zmieniaja swoja diete dodatkowo i naprawde- tez tak chce

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Ha ha na YT mam swój profil gdzie mam zebrane już swoje ulubione zestawy, bo przed ciążą dość intensywnie ćwiczyłam

    Leave a comment:

  •    
       

  • marzena_161
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Dasz radę, początki sa trudne, ale później idzie jak wejdziesz w trans to jeszcze za dużo czasu będziesz miała Wtedy youtube i ćwiczenia na poprawe figurki

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Ja bym bardzo chciała wrócić do pracy i obawiam się, że mi doby może braknąć na to wszystko co bym chciała zrobić po ciąży, dom, dziecko, dbanie o siebie, praca...

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    E nie jest tak źle Ja przy dwójce i daje rade, że i na relaks znajde czas Gotuje codziennie i sprzątam i dziećmi się zajmuje i tak od samego początku. Biegam po domu cały dzień wiec w miare wyglądam Zobaczysz nie jest tak źle i na ćwiczenia znajdziesz czas

    Leave a comment:

  •    
       

  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Psychicznie to raz, ale też czasowo, bo jak Ci taki brzdąc przyjdzie na świat, a Ty nie wiesz w co ręce włożyć to może być ciężko

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    ladybzyk nie jest tak źle, ja jestem po dwóch cesarka i nie wyglądam jak potwór :P Fakt troche zaniedbałam się bo jem słodycze, ale ogólnie jestem drobna, fogurem mam ok i jak przyjdze lato zejdzie wszystko. Po cesarce szybko doszłam do siebie, wszystko zależy jak się psychicznie do tego nastawisz.

    Leave a comment:


  • anna31
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Spokojnie,przy dziecku jest tyle roboty że waga sama leci,tym bardziej przy trójce hehe nigdy nie ćwiczyłam nie byłam na zadnej diecie a podobno mam figurę jak nastolatka.

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Witam, ja to się schizuje strasznie, bo przed ciążą prowadziłam dość aktywny tryb życia, dieta, ćwiczenia, wymarzony "kaloryfer"...i co? Zaszłam w ciążę...Mam mieć cc w lutym, po naturalnym porodzie ponoć szybko można dojść do siebie, zacząć dbać a po cc? Zanim się ta rana zagoi... jestem przerażona

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Może i to to bo ja jestem cholernie nerowowa i jak czuje że zaraz się wkurzę to szybko musze coś słodkiego zjęść. Choć słodycze wiem, że i tak nie dają efektu pozytywnego . W końcu one jeszcze bardziej nas pobudzają.

    Leave a comment:

       
Working...
X