Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    kazdy wraca do formy we własnym tempie. Ja też po drugiej ciąży mam fartuch skórny, mam nadzieje że częściowo się wchłonie. Staram się trzymać dietę i dużo się ruszać bo mam wiele kilogramów do zrzucenia. Niestety jeśli nawet schudniemy i będziemy ujędrniać skórę to jej nadmiaru ciężko się pozbyć albo może to być wręcz niemożliwe bez ingerencji chirurga. Pozostaje zaakceptować siebie i zrobić co się da aby ciało wyglądało jak najlepiej, bo tak jak przed ciążą raczej wyglądać już nie będzie.
    szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      Ja gdybym miała kasę to najchętniej poszłabym na jakieś zabiegi ujędrniające brzuch bo chyba już zawsze będzie taki obwisły

      Skomentuj


        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        Mika..leć do kliniki Ambroziaka he he ;-) tam pomagają..tylko pewnie biorą za to od groma kasy :-/ chyba, że na wizji to może taniej ???
        A tak na poważnie to próbowałaś ćwiczeń, zmiany diety i jakichs kremików?

        Skomentuj


          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          Na to składa się kilka czynników. Dużą rolę odgrywa tu genetyka, wiek, aktywność fizyczna i dieta. Warto o nią zadbać i uprawiać sport, a sylwetka w ciągu kilku miesięcy powinna wrócić do normy.

          Skomentuj


            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
            Mika..leć do kliniki Ambroziaka he he ;-) tam pomagają..tylko pewnie biorą za to od groma kasy :-/ chyba, że na wizji to może taniej ???
            A tak na poważnie to próbowałaś ćwiczeń, zmiany diety i jakichs kremików?
            takkk dietka była i jeszcze troszkę jest- kremy używam i chyba faktycznie skórę trochę napinają ale i tak brzucho jest obwisły. Najgorzej u mnie z ćwiaczeniami bo mam słomiany zapał i teraz nie ćwiczę

            Skomentuj


              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              ja wróciłam dość szybko, ale myślę, ogólnie, że to sprawa indywidualna, po prostu trzeba o siebie dbać przed ciążą , w ciąży i po ciąży, ruszać się dla przyjemności i dla ładnego wyglądu

              Skomentuj


                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                takkk dietka była i jeszcze troszkę jest- kremy używam i chyba faktycznie skórę trochę napinają ale i tak brzucho jest obwisły. Najgorzej u mnie z ćwiaczeniami bo mam słomiany zapał i teraz nie ćwiczę
                mikaa997ćwiczysz cwiczysz bieganie za synkiem a teraz zbliza sie lato wiec bedzie wiecej ruchu i motywacji do cwiczen a ja tez nie wiem co Ty chcesz od swej figury świetnie wygladzasz jak dla mnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Ja od 2 tyg motywuję się żeby iść na fitness i codziennie d.... a w maju robimy sobie z koleżankami babski wypad na weekend, będziemy mi.in. na basenie więc przydałoby się troche schudnąć, ale czasu nie mam juz za wiele

                  Skomentuj


                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    ja fitnessu nie lubie - bo nie mogę sie w tym wszystkim polapac nogi mi sie placza itd ;/ ale basen mi sie marzy i jak ono bedzie cieplej o mysle nad tym aby z Zosia chodzic regularnie

                    Skomentuj


                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      Ja takiego fitnessu też nie lubię, gdzie są jakieś układy czy choreografia, chodzi mi tylko o takie zwykłe ćwiczenia w grupie, jeszcze jesienią trochę chodziłam i powiem że małe efekty po kilku razach widziałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        jjmkato tak moglabym cwiczy ale jak chodzi o jakies uklady to jestem noga w tym nie wychodzi mi to za nic w swiecie :P

                        Skomentuj


                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          Justyna wierz mi że ja też nie, zdarzało mi się na takie trafić i to jest bez sensu, bo widac że grupa już wyćwiczona i ładnie im to wychodziło a ja się co chwila gubiłam, nie ma to sensu bo tylko traci się czas na zakumanie tego a się nie ćwiczy.

                          Skomentuj


                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            ja noszę korygującą bieliznę, młodszy syn ma 5 misięcy i jest nieco lepiej. Jednak to nie wszystko trzymam dietę i chodzę na długie spacery, wychodzę z małym na conajmniej 3 h i staram się cały czas iść intensywnie. Zaczęłam tracić kilogramy. W kwestii skóry podejrzewam że całkowicie się "fartuszka" niepozbędę ale może uda sięgo ładnie ujędrnić i nie bedzie już tak straszyć. Powrót do formy sprzed ciązy wydaje mi się niemozliwy w krótkim/szybkim czasie. Potrzeba czasu i wytrwałości
                            szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                            Skomentuj


                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              Justyna wierz mi że ja też nie, zdarzało mi się na takie trafić i to jest bez sensu, bo widac że grupa już wyćwiczona i ładnie im to wychodziło a ja się co chwila gubiłam, nie ma to sensu bo tylko traci się czas na zakumanie tego a się nie ćwiczy.
                              uff to nie jestem sama - ja sie zawsze denerwowalam na takich zajeciach ze rozpraszam innych i bylo mi wstyd ze nie umiem zakapowac ehh nie dla mnie taki sport ... ale mam kolezanke bo kocha fitness i wystarcz ze raz zobaczy jak inni cwicza i ona juz wiem co i jak i zna iklad na pamiec - trzeba miec jakis dar do tego chyba

                              Skomentuj


                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                Justynka myślę że wiele jest takich osób, co się gubią w tych choreografiach, ale powiem Ci że tam gdzie ja chodzę na fitness to zawsze pełna sala jest, więc słuchaj może to jednak nie jest takie trudne hehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X