Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

początki ciąży i brak objawów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: początki ciąży i brak objawów

    Czekladka24, znajoma mojej Mamy urodziła w styczniu syna, karmiła go piersią, więc nie miała okresu. Cały czas czuła się i nie wiedziała, że już w kwietniu zaszła w kolejną ciążę. Domyśliła się dopiero w 5. miesiącu, gdy poczuła ruchy. W grudniu urodziła córkę To dopiero musiał być dla niej szok! Miała po ciąży dość spory brzuch, więc niczego się nie domyślała


    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: początki ciąży i brak objawów

      Dużo kobiet przechodzi ciążę zupełnie bezobjawowo (ale zazdroszczę!), a do tego mają małe brzuszki i czasami dowiadują się o ciąży baaardzo późno i to przypadkiem

      Skomentuj


        #78
        Odp: początki ciąży i brak objawów

        Ja byłam dwa razy w ciąży i w oby dwóch nie miałam żadnych objawów, bez wymiotów, mdłośći itp

        Skomentuj


          #79
          Odp: początki ciąży i brak objawów

          To pozazdrościć, bo mdłości są okropne. zero gotowania, mąż cierpi i to uczucie wiecznej chęci biegu do toalety

          Skomentuj


            #80
            Odp: początki ciąży i brak objawów

            Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
            To pozazdrościć, bo mdłości są okropne. zero gotowania, mąż cierpi i to uczucie wiecznej chęci biegu do toalety
            Bałam sie tego strasznie bo moja mama i siostry początki ciąży maiły straszne a ja bez problemowe. Za to one urodziły siłami natury bez większych problemów a ja po braku postępu porodu musiałam mieć cc

            Skomentuj


              #81
              Odp: początki ciąży i brak objawów

              U nas to rodzinne, wszystkie kobiety w rodzinie tak mają A wydaje mi się, że przebieg ciąży nie ma wpływu na to, jaki będzie poród.

              Skomentuj


                #82
                Odp: początki ciąży i brak objawów

                Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                U nas to rodzinne, wszystkie kobiety w rodzinie tak mają A wydaje mi się, że przebieg ciąży nie ma wpływu na to, jaki będzie poród.
                Raczej nie ma. Poród zależy od kobiety i dziecka( od tego jak jest ułożone)
                Napisałam tak o tym porodzie i objawach tylko dla przykładu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: początki ciąży i brak objawów

                  Obie ciąże wspominam bardzo dobrze. Jedyną moją dolegliwością była rwa kulszowa, która męczyła mnie od 12. tygodnia ciąży przez ładnych kilka tygodni.


                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: początki ciąży i brak objawów

                    to nic niepokojącego nie mieć objawów ciąży na początku albo są tak łagodne, że można je pomylić ze zwykłym gorszym samopoczuciem. Ja tak miałam z córka zrobiłam chyba z 5 testów i za każdym razem był negatywny, aż dopiero ginekolog w 9 tygodniu potwierdził ciążę

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: początki ciąży i brak objawów

                      Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                      Obie ciąże wspominam bardzo dobrze. Jedyną moją dolegliwością była rwa kulszowa, która męczyła mnie od 12. tygodnia ciąży przez ładnych kilka tygodni.
                      Rwa kulszowa to znowu nie taka malutka ta dolegliwość Mnie raz jak dopadła to jejku, nie życzę nikomu. A w ciąży musi być wyjątkowo nieprzyjemna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: początki ciąży i brak objawów

                        Ja w obu ciążach nie miałam przykrych dolegliwości, oprócz opuchniętych stóp, anemii i niskiego ciśnienia, tak jakoś wszystko przebiegło w miarę przyjemnie i miło wspominam.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: początki ciąży i brak objawów

                          Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                          Ja w obu ciążach nie miałam przykrych dolegliwości, oprócz opuchniętych stóp, anemii i niskiego ciśnienia, tak jakoś wszystko przebiegło w miarę przyjemnie i miło wspominam.
                          To pozazdrościć, u mnie objawy były tak książkowe, że test to był tylko formalność, taka oczywista oczywistość. Ale mimo to dobrze wspominam ciążę.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: początki ciąży i brak objawów

                            W początkach ciąży jednak nie zawsze dobrze się czulam przy synku dopadaly mnie dodatkowo mdłości. W pracy nie mogłam funkcjonować bo zawroty głowy dawały o sobie znać, gdy zaczełam jeść regularne posiłki - przeszło.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: początki ciąży i brak objawów

                              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                              W początkach ciąży jednak nie zawsze dobrze się czulam przy synku dopadaly mnie dodatkowo mdłości. W pracy nie mogłam funkcjonować bo zawroty głowy dawały o sobie znać, gdy zaczełam jeść regularne posiłki - przeszło.
                              Regularne i zdrowe odżywianie w ciązy to podstawa, zwłaszcza przy mdłościach czy zawrotach głowy. Nie można dopuścić do dużego głodu ani do przejedzenia.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: początki ciąży i brak objawów

                                Tylko, ze w pracy nie miałam po prostu na to czasu. Jednak musiałam postawić na własne zdrowie i dobro maluszka dlatego zaczynałam odżywiać sie regularnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X