Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

początki ciąży i brak objawów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: początki ciąży i brak objawów

    Napisane przez justyna612 Pokaż wiadomość
    czasami kobieta bardzo długo nie ma objawów ciąży a przy tym miesiączkuję i jakie jest wtedy zdziwienie kiedy test wskazuje 2 kreski ja podobnie jak ty chciałabym już od samego początku wiedzieć czy udało się czy nie
    Ja zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży nie miałam żadnych objawów oprócz spóźniającej się miesiączki. Później doszła tylko uciążliwa rwa kulszowa :-/


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: początki ciąży i brak objawów

      Gratulacje! Brakiem objawów się narazie nie przejmuj, jeśli lekarz potwierdził ciaże, a wszyskie wyniki badań są w porządku, to nic. Ciesz się tym, że jesteś aktywna i dobrze się czujesz. Czasami poza ruchami dziecka w pewnym momencie ciąży, te typowe objawy:P (złe samopoczucie, zmeczenie, nudnosci itd) przychodzą na samym końcu. Pozdrawiam i trzymam kciuki! To cudowne wiadomości
      Fiki-miki materace

      Skomentuj


        #63
        Odp: początki ciąży i brak objawów

        Ja tak na dobrą sprawę do 5 tygodnia nie wiedziałam, że jestem w ciąży . Miesiączka dość często mi się spóźniała, a kiedy na studiach zbliżała się sesja, to już w ogóle było mi słabo, niedobrze itd. ale myślałam, że to kwestia stresu. W pewnym momencie zaczął mnie bardzo mocno boleć brzuch, poszłam na USG a pan doktor popatrzył na mnie i mówi: "Wie Pani, że będzie mamą"? i tu się mega zdziwiłam) Od tego czasu zaczęłam śledzić artykuły na https://brzuszek.net/kalendarz-ciazy/5-tydzien-ciazy/, tak żeby mnie już nikt nie zaskakiwał i zawsze na tym portalu znajdowałam odpowiedzi na najbardziej męczące mnie kwestie.

        Skomentuj


          #64
          Odp: początki ciąży i brak objawów

          Ja dopiero zorientowałam się jak zaczęła spóźniac mi się miesiączka. Czekaliśmy na maluszka wiec nie brałam tego tak pod uwagę i nie nastawiałam się, ze to tak szybko. Potem ból piersi, ale tak bardzo bolało. A po miesiacu wymioty i mdłości.

          Skomentuj


            #65
            Odp: początki ciąży i brak objawów

            U mnie też pierwszym objawem był brak miesiączki, później zauważyłam mdłości i dużo osłabienie, codziennie byłam bardzo senna i nic mi się nie chciało.

            Skomentuj


              #66
              Odp: początki ciąży i brak objawów

              A ja w ciążę zaszłam przebywając za granicą Pierwszym i jedynym objawem był brak miesiączki na co znajome tłumaczyły mi, że jest to spowodowane zmianą klimatu. I tak sobie funkcjonowałam za granicą i nic się nie działo, gdy wróciłam do polski okazało się że to już koniec 4 miesiąca

              Skomentuj


                #67
                Odp: początki ciąży i brak objawów

                Niektóre kobiety w czasie ciąży nie mają żadnych objawów, a czasem nawet miesiączkują, więc nie ma się czym przyjmować

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: początki ciąży i brak objawów

                  Ja na początku może trochę byłam senna, ale jako objaw ciazy to nawet nie bralam tego pod uwagę.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: początki ciąży i brak objawów

                    Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                    Ja na początku może trochę byłam senna, ale jako objaw ciazy to nawet nie bralam tego pod uwagę.
                    Ja na początku byłam zmęczona i senna i w pewnym momencie codziennie musiałam uciąć sobie drzemkę po powrocie z pracy, po prostu padałam ;p

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: początki ciąży i brak objawów

                      Tak dla siebie to zauważyłam, ze na początku ciąży stan mojej skóry zdecydowanie uległ poprawie. wszystkie krostki, zaczerwienienia poznikały mi. Bardzo sie z tego cieszyłam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: początki ciąży i brak objawów

                        w pierwszej ciąży zona długo nie miała objawów dopiero po długim czasie pojawiły się lekkie nudności. natomiast w drugiej strasznie się męczyła

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: początki ciąży i brak objawów

                          Ja bardzo sie męczyłam w drugim i trzecim miesiacu ciąży. Dwa miesiace przeleżałam plackiem, bo tak mnie mdliło. Mam nadzieję, ze sprawdzi sie to u mnie, ze każda ciąża jest inna i przy kolejnej ciąży będzie o niebo lepiej w tej kwestii.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: początki ciąży i brak objawów

                            nie zawsze od razu są widoczne objawy, zalezy chyba od ciąży i organizmu. Moja ciąża pierwsza była genialna bylam aktywna od początku i rewelacyjnie się czułąm

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: początki ciąży i brak objawów

                              Na początku ciąży nie miałam żadnych objawów, czułam się rewelacyjnie. Jedyne co mi dolegało w obu ciążach to rwa kulszowa, która dała o sobie znać na początku drugiego trymestru.


                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: początki ciąży i brak objawów

                                czasem dziewczyny długo objawów nie mają ale niektórym się dziwie że juz spora ciąża a one rzekomo nie wiedzą ze spodziewają się dziecka, ja tak nie miałam i szczerze powiem nie rozumiem tego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X