Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

początki ciąży i brak objawów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

    Jjmka a Ty ile masz dzieci? Moze jak marzy sie brzuszek to trzeba pomyślec o kolejnym ?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

      Napisane przez edda88 Pokaż wiadomość
      Dziewczyny! Uspokoiłam swoje nerwy i niepewności i wczoraj udałam sie kontrolnie do szpitala na usg co by nie czekać do 11go marca na zaplanowana kolejna wizytę

      Pisze tego posta, aby uspokoić inne przyszłe mamy które miały objawy a teraz objawem jest brak objawów )))

      Wszystko jest w porządku! Moje maleństwo w ciagu niecałych dwóch tyg urosło 5 krotnie i mierzy już 1,29cm a serduszko bije jak mały dzwon !!))))))))
      Lekarka nawet ucieszyła sie ze maleństwo tak rośnie
      Cieszę się ze jest wszystko dobrze. Teraz pozostaje Ci dbanie o siebie i maleństwo i uwielbiane przez wszystkich szykowanie wyprawki i kącika dla maluszka.

      Skomentuj


        #48
        Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        Cieszę się ze jest wszystko dobrze. Teraz pozostaje Ci dbanie o siebie i maleństwo i uwielbiane przez wszystkich szykowanie wyprawki i kącika dla maluszka.

        Dbam jak tylko mogę ) ale z ta wyprawka jeszcze poczekamy.... Co prawda nie wierze w przesądy ale mimo wszystko uważam, ze jeszcze jest za wcześnie zacznę delikatnie szaleć za miesiąc ))))))

        Skomentuj


          #49
          Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

          Napisane przez edda88 Pokaż wiadomość
          Dbam jak tylko mogę ) ale z ta wyprawka jeszcze poczekamy.... Co prawda nie wierze w przesądy ale mimo wszystko uważam, ze jeszcze jest za wcześnie zacznę delikatnie szaleć za miesiąc ))))))
          a jak sie czujesz? kompletowanie wyprawki hmmm fajna część oczekiwania na maluszka - ja zaczelam kompletować coś dla dzidziusia koło 18 tyg

          Skomentuj


            #50
            Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

            Czuje sie rewelacyjnie tylko chęć spania mnie dopada każdego dnia zaraz po pracy wiec muszę drzemać. Poza tym (dalej) nie mam żadnych objawów.
            Ja pewnie tez zbyt długo nie wytrzymam aby nic nie kupić, tym bardziej ze teraz wszędzie jest coś pięknego i słodkiego dla maluszków

            Skomentuj


              #51
              Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

              Napisane przez edda88 Pokaż wiadomość
              Czuje sie rewelacyjnie tylko chęć spania mnie dopada każdego dnia zaraz po pracy wiec muszę drzemać. Poza tym (dalej) nie mam żadnych objawów.
              Ja pewnie tez zbyt długo nie wytrzymam aby nic nie kupić, tym bardziej ze teraz wszędzie jest coś pięknego i słodkiego dla maluszków
              Po pierwszym trymestrze spanie powinno ustąpić ale śpij teraz ile możesz bo potem będzie ciężko :P

              Skomentuj


                #52
                Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                objawy mogą się dowolnie zmieniać przez całą ciążę, także nie ma się co martwić i lepiej się cieszyć, że jakieś nieprzyjemne objawy ustępują.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                  to normalne, że nie masz żadnych objawów jeszcze, ciesz się z tego, niektórzy mają bardzo nieprzyjemne objawy od samego początku i się męczą.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                    ja bym sie cieszyła. Zazdroszcze dziewczynom które nie mają tych uciążliwych dolegliwości. Ja tak wymiotowałam że leżałam na podłodze w łazienke a zdarzył mi się przy wymiotowaniu zesiusiać pod siebie bo tak silne torsje miałam. Nie każda przyszła mama męczy się z objawami więc jeśli wszystko jest w porządku to bym się nie przejmowała,
                    szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                      moim zdaniem wszystko jest w porządku. ja nie wychodziłam z łazienki ale bywały lepsze i gorsze dni. Dbaj o siebie a na pewno wszystko będzie dobrze
                      szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        początki ciąży i brak objawów

                        początki ciąży i brak objawów

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

                          Ja w pierwszej ciąży praktycznie nie miałam żadnych dolegliwości, a urodziłam zdrowe dziecko. Co do karmienia piersią po cc, to bez problemu karmiłam. Miałam co prawda obolałe sutki, ale silikonowe nakładki pomogły.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: początki ciąży i brak objawów

                            Też jestem z tych mam, które w ciąży nie biegały wymiotować, ale bywało, że czułam się bardzo słaba i zmęczona, zwłaszcza w drugiej ciąży, gdy do końca chodziłam do pracy a w domu był dwulatek do ogarnięcia.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: początki ciąży i brak objawów

                              Jeśli chodzi o brak objawów to doskonałym przykładem jest moja koleżanka, która o tym, że jest w ciąży dowiedziała się będąc w szóstym miesiącu. Widać można...

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: początki ciąży i brak objawów

                                czasami kobieta bardzo długo nie ma objawów ciąży a przy tym miesiączkuję i jakie jest wtedy zdziwienie kiedy test wskazuje 2 kreski ja podobnie jak ty chciałabym już od samego początku wiedzieć czy udało się czy nie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X