Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczepienie - różne szczepionki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Szczepienie - różne szczepionki

    Ja zawsze jak mam więcej pytań to sobie je spisuję, bo na wizytach różnie bywa, czasem dziecko rozproszy i się zapomina o co się miało zapytać. Wcale nie tak łato o dobrego pediatrę.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Szczepienie - różne szczepionki

      Ja córkę szczepiłam szczepionką 5w1 nie było żadnych powikłań, dlatego synka szczepie tak samo szczepionką 5w1
      ja zawsze i wszędzie czy to na zakupy czy gdzie indziej zawsze mam listę aby czegoś nie zapomnieć

      Skomentuj


        #18
        Odp: Szczepienie - różne szczepionki

        My szczepimy na NFZ i nigdy nic się nie działo, nawet opuchlizny córka nigdy nie miała. Teraz w sierpniu idziemy na odre, rozyczke i swinkę... No ale tej akurat sie boje po tej nagonce medialnej antyszczepionkowcow. Jakie macie doswiadczenia z nia?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Szczepienie - różne szczepionki

          My też jesteśmy przed szczepieniem MMR, i też boję się tej szczepionki. Aczkolwiek chrześniak niedawno był szczepiony, miał przesuwane właśnie szczepienia ze względu na infekcję i bardzo dobrze ją zniósł. Także może nie ma się co martwić na zapas

          Skomentuj


            #20
            Odp: Szczepienie - różne szczepionki

            A nam zostało już ostatnie szczepienie. Synuś niedawno był trochę przeziębiony i czekam do czasu aż uznam, że już całkiem wydobrzał


            Skomentuj

                   
            Working...
            X