Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kolczyki u niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: kolczyki u niemowlaka

    Tak już ma nawet kolczyki bo gdy się urodziła to dostała to już też będą Jak dobrze ją do tego przygotuję to i bez strachu pójdzie Mam nadzieję

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: kolczyki u niemowlaka

      A ja jednak uważam że lepiej trochę poczekać z kolczykami Ale niech każdy robi według siebie. Ja nie miałabym serca:/

      Skomentuj


        #33
        Odp: kolczyki u niemowlaka

        A ja wręcz przeciwnie. Gdybym miała córkę, szybko w jej uszkach zagościły by kolczyki, więc widać co osoba to opinia

        Skomentuj


          #34
          Odp: kolczyki u niemowlaka

          Synek w przedszkolu ma koleżanki ,które każda ma przebite uszka tak się temu przyjrzałam, jak moja pójdzie do przedszkola też już będzie mieć

          Skomentuj


            #35
            Odp: kolczyki u niemowlaka

            To samo było w przypadku siostrzenicy Wszystkie w przedszkolach miały już uszka poprzebijane, więc zapadła decyzja o przebiciu, tylko szkoda, ze tak późno moim zdaniem...

            Skomentuj


              #36
              Odp: kolczyki u niemowlaka

              Przedszkole to 3-4 latka więc nie jest to aż takie późne gorzej jeszcze późniejsze A już 2 letniemu dziecku można wytłumaczyć i powiedzieć a zgodzi się na pewno

              Skomentuj


                #37
                Odp: kolczyki u niemowlaka

                Moja chrześniaczka miała przebijane właśnie jak już rozumiała i sama chciała, dała przebić jedno uszko chętnie, a drugiego ani nawet, to dopiero był problem, trzymała je i krzyczała 'moje ucho, nie dam'. My przekuliśmy córeczce jak miała 7 miesięcy i nie żałuję tego, nawet aż tak bardzo nie płakała jak myślałam, a teraz cieszy się że je ma, mówi że ma 'kiki'

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: kolczyki u niemowlaka

                  Każdy ma swoje zdanie na ten temat jak będę miała córkę niech sama zadecyduje

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: kolczyki u niemowlaka

                    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                    Moja chrześniaczka miała przebijane właśnie jak już rozumiała i sama chciała, dała przebić jedno uszko chętnie, a drugiego ani nawet, to dopiero był problem, trzymała je i krzyczała 'moje ucho, nie dam'. My przekuliśmy córeczce jak miała 7 miesięcy i nie żałuję tego, nawet aż tak bardzo nie płakała jak myślałam, a teraz cieszy się że je ma, mówi że ma 'kiki'
                    Ja też jestem zdania, że im wcześniej tym lepiej, dlatego jak może będzie mi dane kiedyś mieć córkę, to pomyślę nad przebiciem jej uszek już w wieku niemowlęcym, bo dzieci i tak płaczą wtedy nie zależnie od sytuacji

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: kolczyki u niemowlaka

                      Również stawałam przed decyzją czy przekłuć kilkumiesięcznej córce uszy i zanim podjęłam tą decyzję konsultowałam ją z kilkoma lekarzami. Żaden z nich nie widział ku temu przeciwskazań medycznych więc podjeliśmy z mężem decyzję na tak. teraz z perspektywy czasu uważam że była to dobra decyzja ponieważ córka przy całej "operacji" nie płakała a i potem nie było problemów z tym aby się ciągnęła za uszy czy nie dała ich czyścić i przemywać. Za to pamiętam jak ja miałam zrobione kolczyki ok 6 roku życia i mimo, że sama o nie poprosiłam to później nie chciałam dawać ich przemywać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: kolczyki u niemowlaka

                        Jestem zdecydowaną przeciwniczka kolczykowania małych dzieci,ani to ładne, ani praktyczne, bardzo fajnie ujęła temat MAMA TRÓJKI w "Należy zakazać przekłuwania uszu małym dzieciom"

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: kolczyki u niemowlaka

                          Napisane przez anjaja Pokaż wiadomość
                          Jestem zdecydowaną przeciwniczka kolczykowania małych dzieci,ani to ładne, ani praktyczne, bardzo fajnie ujęła temat MAMA TRÓJKI w "Należy zakazać przekłuwania uszu małym dzieciom"
                          anjaja, super artykulik poesłałaś. Dzięki.

                          Ja w ogóle się zastanawiam dlaczego ktoś chce kolczyki dla niemowlaka. I po co? Nie rozumiem.
                          Sama jestem mamą kilkumiesięcznej dziewczynki i powiem szczerze, że nawet nie przeszło mi cos takiego przez myśl.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: kolczyki u niemowlaka

                            Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                            anjaja, super artykulik poesłałaś. Dzięki.

                            Ja w ogóle się zastanawiam dlaczego ktoś chce kolczyki dla niemowlaka. I po co? Nie rozumiem.
                            Sama jestem mamą kilkumiesięcznej dziewczynki i powiem szczerze, że nawet nie przeszło mi cos takiego przez myśl.
                            Bobusie2 ja nie mam córeczki, ale gdybym ją miała to nie odważyłabym się przekłuć jej uszu w okresie niemowlęcym. Mi rodzice przekłuli uszy po pierwszej komunii świętej i uważam, że to dobry moment


                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: kolczyki u niemowlaka

                              moja córeczka ma 7 mies ale nie rozmyslaliśmy o kolczykach jeszcze , myslę że mamy czas na to

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: kolczyki u niemowlaka

                                moja mała ma 8 mies już można uznać ale nie myślałąm aby jej teraz przekłuć uszka, jeszcze mamy na to czas. Nie ma co się spieszyć według mnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X