Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odchyla główke do tyłu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odchyla główke do tyłu

    Witam, od jakiegoś czasu zauważyłam, że moja córka podczas snu odchyla główke do tyłu. Ma dwa lata, i wcześniej nie zauważyłam, żeby tak robiła. Nie wiem czy poprostu jej tak wygodnie, czy jednak coś jej jest. Miał ktoś tak z swoim dzieckiem ?





    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

  •    
       

    #2
    Odp: Odchyla główke do tyłu

    U mojej dwójki dzieciaków tez tak było w różnych okresach swojego zycia-mój mąż tak śpi odkąd pamiętam dlatego się tym nie przejmowałam a pozycje podczas snu maja różnorodne. Pozostałość po fazie wyprostnej w wieku niemowlęcym podejrzewam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Odchyla główke do tyłu

      Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
      Witam, od jakiegoś czasu zauważyłam, że moja córka podczas snu odchyla główke do tyłu. Ma dwa lata, i wcześniej nie zauważyłam, żeby tak robiła. Nie wiem czy poprostu jej tak wygodnie, czy jednak coś jej jest. Miał ktoś tak z swoim dzieckiem ?
      Odgięciowe ułożenie w czasie snu może być zmiennością osobniczą, jeśli dziecko nie ma żadnych innych objawów, dobrze się rozwija pod względem ruchowym i intelektualnym.

      W razie wątpliwości zawsze warto zapytać lekarza.
      dr n. med. Izabela Rogozińska, specjalista pediatrii. Współpracuje z marką JELP

      Skomentuj


        #4
        Odp: Odchyla główke do tyłu

        Moja córka zawsze spała z tyłkiem do góry ale rozwijała się prawidłowo więc się nie martwiłam. Każde dziecko inaczej przechodzi fazy swojego życia.




        Skomentuj


          #5
          Odp: Odchyla główke do tyłu

          Moja 3-miesięczna córka odchyla mocno główkę podczas snu, pręży się, wygina na przewijaku, nie lubi leżeć na brzuszku( co na początku jej to nie przeszkadzało), jest niespokojna i czasami jest trudno ją uspokoić. Myślałam że to kolka ale podaję jej te najlepsze krople niemieckie ( sab simplex) i ciągle jest tak samo. Jak coś chwyta to nieświadomie i nie przygląda się temu. Czasami brakuje mi już sił na to aby ją uspokajać... Czy to może być wzmożone napięcie mięśniowe? Lekarz nic niepokojącego nie mówił jak ją badał pare tygodni temu przed szczepieniem, a już wtedy miała wiele objawów.... Nie wiem co mam robić

          Skomentuj

                 
          Working...
          X