Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nie chce w ogóle spać!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nie chce w ogóle spać!

    Witam! Mam pewien kłopot ze swoim 5 tyg. Synkiem. Otóż mały w ogóle prawie nie śpi w dzień. W zasadzie było tak od początku. Na rękach przytulony do mnie śpi jednak kiedy już odłożę go do łóżeczka po ok, 20 min się budzi. Maksymalnie zdarza mu się zasnąć na godzinę, ale rzadko. Jest bardzo płaczliwy, wymaga ciągłego noszenia. Czasami na spacerze tylko śpi, ale też nie zawsze, bo kiedy się obudzi zaczyna krzyczeć i trzeba go nieść. Już nawet zastanawiam się nad podaniem smoczka.
  •    
       

    #2
    Odp: nie chce w ogóle spać!

    Moje pierwsze dziecko nie chciało smoczka. Pomyślałam że drugiemu nie dam i wtedy się przekonałam że jest to dwoje różnych ludzi. Synek jak wychodził na dwór darł się w nieboglosy, ssał pierś dopóki się nie zrzygal. I wreszcie po półtorej miesiąca meczenia się dałam smoczek. Spacery zaczęły być spokojne, zaczął ładnie zasypiac. Wszystko się uspokoiło. Teraz ma 13 miesięcy i smoczek używa tylko do zasypiania i dzięki temu zasypia sam w łóżeczku.
    Pomyśl też o tym żeby go może w kokon zawijać może to pomoże.
    Powodzenia

    Skomentuj


      #3
      Odp: nie chce w ogóle spać!

      Poszłam za ciosem i dałam małemu smoczek. Efekt jest taki, że w dzień spał prawie trzy godziny i co najważniejsze cała noc przespana!

      Skomentuj


        #4
        Odp: nie chce w ogóle spać!

        Żartujesz?! Super. No widocznie ma taką potrzebę ssania.:-) Fajnie, że się udało. Ja też musiałam do tego dojrzeć, ale cieszę się że tylko do spania go uzywamy.

        Skomentuj


          #5
          Odp: nie chce w ogóle spać!

          Hehe niestety to była jednorazowa sytuacja,ale cieszę się, że chociaż jedna noc dał mi pospać 😆 no i spacery są spokojne, świetny wynalazek ten smok hehe 😄

          Skomentuj

                 
          Working...
          X