Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak długo karmić piersią?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak długo karmić piersią?

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Oj to złote dziecko Wam się trafiło
    Pomimo że nie pochwalam telewizora dla najmłodszych to chyba od święta jak już Kubulec będzie się interesował bajkami będę go nimi przekupywać
    my nie mamy TV :P wiec nie mamy tego problemu, choc zdarza nam sie poscic Zosi cos na youtube - ale przewaznie to sa piosenki bo bajki ja nie interesują, pradip wszystko w umiarze nie szkodzi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: jak długo karmić piersią?

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      to ja w tej kwestii tez nie moge narzekac - Zosi wystarczy dac zabawki, opowiadac jej co, przegladac z nia ksiazeczki i spokojnie wylezy w lozku - nawet mozna jeszcze drzemac a oa zajmie sie chwilkę soba - maz tak rbi ale on jest zmeczny po calym tygodniu wiec mu sie nie dziwie,
      Mój mąż czasem jak wraca z pracy i Zuzia go męczy to idzie z nią do pokoju wyciąga klocki i siada na podłodze, po chwili Zuzia bawi się sama a tata śpi na siedząco przy wersalce. małej to nie przeszkadza, bo najważniejsze ze tata jest koło niej a ze śpi to nic.

      Skomentuj


        Odp: jak długo karmić piersią?

        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        Mój mąż czasem jak wraca z pracy i Zuzia go męczy to idzie z nią do pokoju wyciąga klocki i siada na podłodze, po chwili Zuzia bawi się sama a tata śpi na siedząco przy wersalce. małej to nie przeszkadza, bo najważniejsze ze tata jest koło niej a ze śpi to nic.
        dla mniej liczy sie obecnosc przy tatcie - słodko to musi wygladac, choc u mnie tez nie trzeba sie bawic z Zosia wystarczy ze przy niej usiadziesz a ona sie zajmie zabawa

        Skomentuj


          Odp: jak długo karmić piersią?

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          dla mniej liczy sie obecnosc przy tatcie - słodko to musi wygladac, choc u mnie tez nie trzeba sie bawic z Zosia wystarczy ze przy niej usiadziesz a ona sie zajmie zabawa
          U na jak córa zobaczy tatę, to własnie spokoju mu nie da, zaczepia, ciągnie za rękaw, wyciąga rączki, by tylko się z nią bawił. Mnie ma na co dzień, więc o moją uwagę tak nie zabiega, dam jej pudełeczko z zabawkami i zajmuje się zabawą.

          Skomentuj


            Odp: jak długo karmić piersią?

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            dla mniej liczy sie obecnosc przy tatcie - słodko to musi wygladac, choc u mnie tez nie trzeba sie bawic z Zosia wystarczy ze przy niej usiadziesz a ona sie zajmie zabawa
            Bardzo fajnien to wygląda muszę im zrobić zdjęcie i wam pokazać. Mała pozwala tacie się przespać bo po całym dniu pracy zmęczony jest, ale za to jak ma całą niedziele wolną to szaleją i szaleją

            Skomentuj


              Odp: jak długo karmić piersią?

              Teresa czekamy na foto, moj maz pracuje kolo domku - wiec bywaja dni ze widza sie duzo, gorzej jak wyjezdza na pomiary lub na montaze wowczas zdarza sie ze sie nie widza nawet po 3 dni bo wyjezdzaja rano a wracaja nocami - ale rowniez w niedziele jest szalenstwo jak sa razem

              Skomentuj


                Odp: jak długo karmić piersią?

                Mój mąż cały czas poza domem, czasem tak szybko sie przemieszcza ze nie wiem gdzie pracuje. Jak ktoś pyta gdzie Łukasz dzisiaj robi to mówię że nie wiem bo przez chwilę jest na jednej budowie a za chwilę na następnej.
                Wyzywam na męża że ma szybciej wracac do domu bo dzieci prawie taty nie widzą, ale czasem już jedzie ktoś zadzwoni i musi wracać na awarię tak jak np. dzisiaj już był kilka km od domu gdy zadzownił facet ze nie ma prądu i musiał jechać i wrócił do domu o 20.00

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak długo karmić piersią?

                  wszystkim mamom które nie karmią, a mogą karmić, po prostu im się nie chce
                  dobrze radzę by chociaż spróbowały, też miałam obawy, ale się przemogłam
                  i dziecko jest super szczęśliwe, wtula się uśmie, relaksuje,
                  nie rezygnujcie z karmienia, wcale nie boli
                  jak już się ładnie nauczycie

                  Skomentuj


                    Odp: jak długo karmić piersią?

                    ja uważam że to sprawa indywidualna i nikt nie powinien się spinać że "muszę karmić". Zrobiłam tak przy pierwszym dziecku i ciężko odchorowałam jak miałam niewiele pokarmu i się nie udało. Przy drugim podeszłam już "co ma być to będzie" i karmiłam go sporo dłużej. Ważne że dałam im ile mogłam, później dbałam o ich dietę i teraz wolą warzywa i owoce niż słodycze i świetnie się rozwijają. Więc o dziecko można dbać na wielu płaszczyznach i nie powinnyśmy ulegać presji, że karmienie piersi jest konieczne czy też że to nasz obowiązek
                    szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                    Skomentuj


                      Odp: jak długo karmić piersią?

                      Napisane przez simona1985 Pokaż wiadomość
                      ja uważam że to sprawa indywidualna i nikt nie powinien się spinać że "muszę karmić". Zrobiłam tak przy pierwszym dziecku i ciężko odchorowałam jak miałam niewiele pokarmu i się nie udało. Przy drugim podeszłam już "co ma być to będzie" i karmiłam go sporo dłużej. Ważne że dałam im ile mogłam, później dbałam o ich dietę i teraz wolą warzywa i owoce niż słodycze i świetnie się rozwijają. Więc o dziecko można dbać na wielu płaszczyznach i nie powinnyśmy ulegać presji, że karmienie piersi jest konieczne czy też że to nasz obowiązek
                      Zgadzam się stres bardzo źle działa na pokarm, ja też bardzo się stresowałam i nie wiem czy to nie było powodem małej ilości pokarmu ;(

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak długo karmić piersią?

                        Oczywiście, najważniejszy jest komfort psychiczny i emocjonalny mamy i dziecka. Nic na siłe

                        Skomentuj


                          Odp: jak długo karmić piersią?

                          Mój synek ma teraz rok i nie wyobrażam sobie już karmić go piersią bo przy jego 8 zębach to myślę że bardzo bym cierpiała ;p

                          Skomentuj


                            Odp: jak długo karmić piersią?

                            Poobgryzane brodawki..rany..karmienie dziecka z ząbkami to juz wyzwanie..

                            Skomentuj


                              Odp: jak długo karmić piersią?

                              oj znam przypadek, że mamusia karmiła córcię do 2 roku życia. Z jednej strony fajnie bo przecież samo zdrowie ale z drugiej strony takie duże dziecko i woła do cyca

                              Skomentuj


                                Odp: jak długo karmić piersią?

                                mikaaa- bo to już taki widok jak takie duże dziecko przy piersi jest to wiadomo że budzi różne emocje A z gryzieniem to też różnie bywa Chociaż mnie mój nie gryzł a karmiłam ponad rok to tak czy inaczej ugryzienia się bałam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X