Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak długo karmić piersią?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: jak długo karmić piersią?

    Jedna podbudka na ściągnięcie nie jest źle, zawsze możesz sobie godziny troszkę poprzestawiać by Ci było łatwiej Wtedy pociągniesz dłużej synka na swoim mleku. Jak chce to lepiej dawać mu swoje , niż kupowac i jeszcze pieniązki tracić niepotrzebnie

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: jak długo karmić piersią?

      córkę karmiłam prawie rok potem musiałam zaprzestać żeby móc wrócić do pracy teraz mam nadzieje ze też będę długo karmić

      Skomentuj


        #78
        Odp: jak długo karmić piersią?

        Napisane przez magicclaw Pokaż wiadomość
        Ja swojego synka mam zamiar mniej więcej karmić swoim mlekiem do ukończenia przez niego 8 miesiąca życia, ale to jeszcze zobaczę. Bo jednak nocne wstawanie i rozbudzanie się prze to jest trochę męczące. Ale czego nie robi się dla dziecka, żeby dać mu to co najlepsze <3 Ps. Dodam, że karmię synka butelką(mleko ściągam laktatorem )
        A czemu karmisz butelką jeśli mogę zapytać? Jakiego laktatora używasz? Ja ściągałam ręcznym Madela ale było to każdorazowe najdłuższe minuty dnia
        Ja dopiero po jakimś czasie pokochałam karmienie piersią a teraz jak synek ma ponad 8 miesięcy ciężko mi się z tym rozstać choć dla własnego zdrowia powinnam...

        Skomentuj


          #79
          Odp: jak długo karmić piersią?

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          A czemu karmisz butelką jeśli mogę zapytać? Jakiego laktatora używasz? Ja ściągałam ręcznym Madela ale było to każdorazowe najdłuższe minuty dnia
          Ja dopiero po jakimś czasie pokochałam karmienie piersią a teraz jak synek ma ponad 8 miesięcy ciężko mi się z tym rozstać choć dla własnego zdrowia powinnam...
          ehh ile ja bym dala abym mogla Młodziaka moje karmic piersią - starsznie zaluje ze sie u nas stalo jak stalo

          Skomentuj


            #80
            Odp: jak długo karmić piersią?

            bycie mamą to jest najpiękniejsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała. Ja karmiłam córkę 7 miesięcy, miałam upadki i wzloty związane z laktacja. Najpierw kryzys laktacyjny i wspomagałam się herbatkami ziołowymi Lactosan, później nawał pokarmu i dwa razy tzw. kamienie na piersiach. W końcu stabilizacja i przyjemność z karmienia. To był wspaniały czas, taki tylko mój i mojej córeczki.

            Skomentuj


              #81
              Odp: jak długo karmić piersią?

              Napisane przez dagmara124 Pokaż wiadomość
              bycie mamą to jest najpiękniejsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała. Ja karmiłam córkę 7 miesięcy, miałam upadki i wzloty związane z laktacja. Najpierw kryzys laktacyjny i wspomagałam się herbatkami ziołowymi Lactosan, później nawał pokarmu i dwa razy tzw. kamienie na piersiach. W końcu stabilizacja i przyjemność z karmienia. To był wspaniały czas, taki tylko mój i mojej córeczki.
              Zgadzam się z Tobą całkowicie :-) bycie mamą to czas magiczny..niezwykle rozwijający i pobudzajacy do działania..owszem, pojawia się zmęczenie..rozdrażnienie ale uśmiech maleństwa wynagradza wszystko :-)
              Ja moją córę karmiłam prawie dwa lata, ale bardziej z wygody i tych chwil bliskości niż dlatego że tak zalecają. Podobno do 6 miesiąca sie powinno karmic a potem jak kto chce. Do pracy nie musiałam wracać więc korzystałam z bycia mamą ile wlezie :-)
              N apoczątku też miałam problemy..zbyt dużo pokarmu..mała mocno ssała..sutki miałam aż sine..płakałam ale nie odpusciłam..

              Skomentuj


                #82
                Odp: jak długo karmić piersią?

                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                Zgadzam się z Tobą całkowicie :-) bycie mamą to czas magiczny..niezwykle rozwijający i pobudzajacy do działania..owszem, pojawia się zmęczenie..rozdrażnienie ale uśmiech maleństwa wynagradza wszystko :-)
                Ja moją córę karmiłam prawie dwa lata, ale bardziej z wygody i tych chwil bliskości niż dlatego że tak zalecają. Podobno do 6 miesiąca sie powinno karmic a potem jak kto chce. Do pracy nie musiałam wracać więc korzystałam z bycia mamą ile wlezie :-)
                N apoczątku też miałam problemy..zbyt dużo pokarmu..mała mocno ssała..sutki miałam aż sine..płakałam ale nie odpusciłam..
                Jej aż dwa lata? Jak często karmiłaś małą jak była już starsza?
                Synek m 9,5 miesiąca i pomału oswajam się z odstawieniem go...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: jak długo karmić piersią?

                  pradip jak Ci idzie w kwestii odstawienia? jak to Mały znosi?

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: jak długo karmić piersią?

                    też miałam pęknięta jedną brodawkę, smarowałam sobie taka specjalna maścią i musiałam ściągać mleko laktatorem z tej piersi.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: jak długo karmić piersią?

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      pradip jak Ci idzie w kwestii odstawienia? jak to Mały znosi?
                      Właściwie to wciąż odkładam ten moment... mały jest strasznym cyckocholikiem i rzuca się na pierś jakby od tygodnia nic nie jadł..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: jak długo karmić piersią?

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        Jej aż dwa lata? Jak często karmiłaś małą jak była już starsza?
                        Synek m 9,5 miesiąca i pomału oswajam się z odstawieniem go...
                        Jak była starsza to oczywiście bardzo rzadko..głównie koło obiadku i wieczorem przed snem :-) bardziej chodziło o przytulenie i bliskość niż o samo karmienie..

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: jak długo karmić piersią?

                          A z odstawieniem nie było problemu..była już dosyć duża, jadła też inne rzeczy więc po prostu to zrobiliśmy. Wytłumaczyłam jej, że mleczko się skończyło, bufecik jest już pusty i musimy poszukać innego sposobu na mleczko. Zrobiłam z tego zabawę :-) a nawet jak czasami łapała mnie za pierś to mówiłam, że jest pusto i zaraz dawałam jej zastępstwo..jakiś jogurcik lub mleko smakowe :-)

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: jak długo karmić piersią?

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            Właściwie to wciąż odkładam ten moment... mały jest strasznym cyckocholikiem i rzuca się na pierś jakby od tygodnia nic nie jadł..
                            bo to jest trudny moment bądź co bądź - Twój synek też jest malutki to nie wytłumaczysz, tylko trzeba to troszku metodą drastyczną zrobić =/, a chcesz odstawić z powodów zdrowotnych, masz dość czy wracasz do pracy? nie chcesz nie odpowiadaj oczywiście

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: jak długo karmić piersią?

                              Widzę otsifem, że dzisiaj pobudka była bardzo wcześnie he he..Zosia nie dała pospac?

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: jak długo karmić piersią?

                                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                                Widzę otsifem, że dzisiaj pobudka była bardzo wcześnie he he..Zosia nie dała pospac?
                                Zosia z mężem spali do 8 godzinki ja natomiast wczesniej wstałam bo prasowałam i potem była chwilka na necie na szczescie w kwestii spania Zosi odpukac nie mamy problemu - nie jest rannym ptaszkiem , niekiedy trzeba ja budzic :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X