Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak długo karmić piersią?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: jak długo karmić piersią?

    Czasem myślę ze to jakieś problemy z jelitami, Chciałabym mieć figurę jak za czasów liceum Byłam nie za gruba ,nie za chuda i bez flaczka na brzuchu

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: jak długo karmić piersią?

      może to nie sa przytyki odnośnie szczupłości - tylko zazdroszczą i mowią z podziwem? Ja bym tak chciała to odbierać

      Skomentuj


        #48
        Odp: jak długo karmić piersią?

        Ja po cichu liczę, że uda mi się karmić conajmniej te pół roku , że nic nie wydarzy się do tego czasu. Bardzo bym chciała aby to moje Maleństwo rosło silne, zdrowe i naturalnie.

        Skomentuj


          #49
          Odp: jak długo karmić piersią?

          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
          Ja po cichu liczę, że uda mi się karmić conajmniej te pół roku , że nic nie wydarzy się do tego czasu. Bardzo bym chciała aby to moje Maleństwo rosło silne, zdrowe i naturalnie.
          Beatris Będziesz karmić i nawet dłużej Ja tak przy pierwszym dziecku myślałam obym chociaż 3 miesiące wykarmiła A udało mi się 15 miesięcy karmić

          Skomentuj


            #50
            Odp: jak długo karmić piersią?

            Ja też stawiałam oby chociaż te pierwsze 3 miesiące wykarmić a tu synka wykarmiłam 7 miesięcy bo tyle tylko chciała, a córa ma już 5 i pół i też ostro na cycky. Ona to typowy cycek - ale będę chciała maks do półtora roku bo nie chce by była aż za bardzo znów przywiązana do mnie... Ma tate i dziadków i oni też muszą się nią nacieszyć

            Skomentuj


              #51
              Odp: jak długo karmić piersią?

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Beatris Będziesz karmić i nawet dłużej Ja tak przy pierwszym dziecku myślałam obym chociaż 3 miesiące wykarmiła A udało mi się 15 miesięcy karmić
              Obyś miała rację Lara chociaż 15 mieisecy to nie, bo trzeba będzie do pracy po roku wrócić a raczej nie będę mogła wyskakiwac na karmienie :/

              Skomentuj


                #52
                Odp: jak długo karmić piersią?

                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                Ja po cichu liczę, że uda mi się karmić conajmniej te pół roku , że nic nie wydarzy się do tego czasu. Bardzo bym chciała aby to moje Maleństwo rosło silne, zdrowe i naturalnie.
                grunt to pozytywne nastawienie, u mnie leci 17 miesiąc tylko ja ściągam dla Zosi - i gdyby nie mleko to nie wiem o czym to moje dziecko by żyło ;/ bo w kwestii innyego jedzonka to u nas ciazko niestety

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: jak długo karmić piersią?

                  Moja Oliwka była karmiona do drugiego roku życia..ale było to raczej z wygody i lenistwa niż z ważniejszych powodów. Oczywiście jadła też inne rzeczy ale od czasu do czasu, zazwyczaj raz dziennie łapała cyca.
                  To były dla nas takie malutkie chwile bliskości i czułosci..

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: jak długo karmić piersią?

                    Właśnie sama nawet kiedyś nie przypuszczałam , że karmienie piersią może być w gruncie rzeczy takie wygodne i jeśli nic się nie dzieje, może ułatwiać tyle czynności w życiu codziennym z nasza dzidzią.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: jak długo karmić piersią?

                      nio wygoda jest jesli karmi sie normalnie ja mialam ta przyjemnosc tylko miesiac bo Zosia nam sie zachlysneła w w czasie jedzenia i ja sie balam jej potem dostawiac i tez byl problem z ulewaniem i musielismy zageszczac jedzonko - karmie ja nadal tylko sciagam, bądź co bądź mleko MM troszku kosztuje - i wymaga zachodu wg mnie - u nas każda próba podania MM Młodej konczyła sie wrzaskiem niestety ;/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: jak długo karmić piersią?

                        No właśnie jeśli nic się nie dzieje, myślę, że problem czasem tkwi w złym podawaniu piersi. U mnie pewnie to zaważyło, ale mała i tak daje rade :P Karmić jak najdłużej bo i wygodnie i oszczędnie i dla obu stron zdrowo.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: jak długo karmić piersią?

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          nio wygoda jest jesli karmi sie normalnie ja mialam ta przyjemnosc tylko miesiac bo Zosia nam sie zachlysneła w w czasie jedzenia i ja sie balam jej potem dostawiac i tez byl problem z ulewaniem i musielismy zageszczac jedzonko - karmie ja nadal tylko sciagam, bądź co bądź mleko MM troszku kosztuje - i wymaga zachodu wg mnie - u nas każda próba podania MM Młodej konczyła sie wrzaskiem niestety ;/
                          Mimo to , najwazniejsze że dostaje naturalne najlepsze mleko swojej Mamy.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: jak długo karmić piersią?

                            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                            Obyś miała rację Lara chociaż 15 mieisecy to nie, bo trzeba będzie do pracy po roku wrócić a raczej nie będę mogła wyskakiwac na karmienie :/
                            Rocznie dziecko nie je już tak często z piersi, żeby konieczne było wyskakiwanie z pracy na karmienie. Spokojnie można ograniczyć się do karmień porannych i wieczornych i przypilnować aby dziecko zjadało w ciągu dnia serki, jogurty itp, nie ma konieczności wprowadzania mieszanki.
                            Małgorzata Zadrożna-Karpiejczyk
                            Certyfikowany Doradca Laktacyjny

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: jak długo karmić piersią?

                              Dokładnie takie dzieciątko dostaje już obiadki deserki, ma rozszerzoną dietę więc karmienie przed pracą i na dobry sen wystarczy a zawsze istnieje opcja ściągania i zamrażania pokarmu i zawsze osoba zajmująca się dziwckiem w ciągu dnia może podać to mleko

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: jak długo karmić piersią?

                                Napisane przez M.Zadrożna-Karpiejczyk Pokaż wiadomość
                                Rocznie dziecko nie je już tak często z piersi, żeby konieczne było wyskakiwanie z pracy na karmienie. Spokojnie można ograniczyć się do karmień porannych i wieczornych i przypilnować aby dziecko zjadało w ciągu dnia serki, jogurty itp, nie ma konieczności wprowadzania mieszanki.
                                To dobrze , więc o ile będę miała jeszcze pokarm to będę karmić
                                takie to wszystko obszerne i skomplikowane wydaje się być przed pierwszym dzieckiem, tyle informacji do ogarnięcia...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X