Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Truskawki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Truskawki

    Moja Majka lubi prawie wszystko i byłam bardzo zaskoczona kiedy dostała pierwszą truskawkę i od razu ją wypluła. Wszystko inne co jest truskawkowe luni a samych truskawek nie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Truskawki

      Moja córeczka uwielbia truskawki i nie ma na nie uczulenia, a to mnie bardzo zdziwiło, bo gdy kiedyś dostawała syropki truskawkowe to od razu wychodziły jej na buzi czerwone plamki

      Skomentuj


        #18
        Odp: Truskawki

        całe szczęście że to nie sezon truskawkowy bo nie wiem czy bym oparła się pokusie zjedzenia świeżych truskaweczek

        Skomentuj


          #19
          Odp: Truskawki

          Moja Zuzi już sie nie moze doczekać kiedy będą truskawki. Dzisiaj na ogrodzie szukała na krzaczkach kwiatuszków z których będą owoce. Tak mi powiedziała i ogólnie opowiadziała mi cały proces rośniecia truskawki. Jakąś bajkę z babcią oglądała i się później mądrowała.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Truskawki

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Moja Zuzi już sie nie moze doczekać kiedy będą truskawki. Dzisiaj na ogrodzie szukała na krzaczkach kwiatuszków z których będą owoce. Tak mi powiedziała i ogólnie opowiadziała mi cały proces rośniecia truskawki. Jakąś bajkę z babcią oglądała i się później mądrowała.
            ilez to czlowiek moze sie nauczyc od takiego dziecka - ja czekam na taki moment az moja Zosia bedzie takie bajeczki mi opowiadac i az sie rozgada nam bo mowi ale mało a tak to po swojemu

            Skomentuj


              #21
              Odp: Truskawki

              Dzieci niesamowicei chłoną wiedzę i z takim entuzjazmem się nia dzielę, są otwarte. Szkoda, że z wiekiem to przechodzi, stają się potem bardziej skryte. Ten okres pierwszych rozmów jest bezcenny. Ja sobie sama zadaje pytania póki co i zmieniając głos odpowiadam za moją córę:P

              Skomentuj


                #22
                Odp: Truskawki

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                ilez to czlowiek moze sie nauczyc od takiego dziecka - ja czekam na taki moment az moja Zosia bedzie takie bajeczki mi opowiadac i az sie rozgada nam bo mowi ale mało a tak to po swojemu
                te opowiadania dzieci są cudowne. U nas zuzia zawsze zaczyna od słów,, mamo a wiesz.... i przy tym macha rączka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Truskawki

                  Uwielbiam tak usiąść na wprost dziecka a ono opowiada opowiada i opowiada, i tyle serca w to wkłada, tak przeżywa wszystko w tej swojej opowieści. Do tej pory słuchałam z pozycji cioci, a teraz przyjdzie czas na słuchanie z perspektywy mamy

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Truskawki

                    a gdzie te truskawki ha ha ??? Ja je uwielbiam..zastanawiam się tylko czy karmiąc piersią będę mogła je jeść ??? Teraz zdarza mi sie skubnąć kilka..

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Truskawki

                      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                      a gdzie te truskawki ha ha ??? Ja je uwielbiam..zastanawiam się tylko czy karmiąc piersią będę mogła je jeść ??? Teraz zdarza mi sie skubnąć kilka..
                      Truskawki zjedzone W ciązy jadlam bez ograniczeń, a po porodzie podczas karmienia to najpierw tylko gotowane kompot, musy (bałam się jednak, że mała uczuli) a potem był koniec sezonu na truskawki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Truskawki

                        To ja jutro zamawiam truskawy..mąż do sklepu a potem do mnie do szpitala..już mam smaka..na takie świeżutkie, czerwoniutkie..o my got..ale mi sie chce..juz mi ślinka leci he he a taki kompocik yami yami

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Truskawki

                          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                          To ja jutro zamawiam truskawy..mąż do sklepu a potem do mnie do szpitala..już mam smaka..na takie świeżutkie, czerwoniutkie..o my got..ale mi sie chce..juz mi ślinka leci he he a taki kompocik yami yami
                          Smacznego Jedz ile dusza zapragnie Tym bardziej, że kobiecie w ciązy nie odmawia sie, bo myszy zalegną w domu- tak mawiała moja babcia

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Truskawki

                            Niech już będzie później..bo całą noc mi się truskawki śniły ha ha ha

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Truskawki

                              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                              a gdzie te truskawki ha ha ??? Ja je uwielbiam..zastanawiam się tylko czy karmiąc piersią będę mogła je jeść ??? Teraz zdarza mi sie skubnąć kilka..
                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              Truskawki zjedzone W ciązy jadlam bez ograniczeń, a po porodzie podczas karmienia to najpierw tylko gotowane kompot, musy (bałam się jednak, że mała uczuli) a potem był koniec sezonu na truskawki
                              ja w ciazy jadlam duzo był akurat sezon potem nawet w szpitalu dostalysmy w jeden dzien jogurt truskawkowy - polozne mowily by sprobowac i zabaczyc co sie wydarzy, ja akurat niejadlam go wowczas zjadl mąż, kolezanka obok zjadla i dziecku nic nie było , ja sprobowalam pozniej jakos jak Zosia miala juz troszku czegos z truskawek i nas uczulily niestety podobnie jak maliny

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Truskawki

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                ja w ciazy jadlam duzo był akurat sezon potem nawet w szpitalu dostalysmy w jeden dzien jogurt truskawkowy - polozne mowily by sprobowac i zabaczyc co sie wydarzy, ja akurat niejadlam go wowczas zjadl mąż, kolezanka obok zjadla i dziecku nic nie było , ja sprobowalam pozniej jakos jak Zosia miala juz troszku czegos z truskawek i nas uczulily niestety podobnie jak maliny
                                JA w szpitalu dostałam dżem truskawkowy i zjadłam. Małemu nic nie było więc teraz w moim menu są różności z truskawek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X