Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

    ja zaczęła masować córeczkę i jak ręką odjął, po takim wieczornym masażu szybciutko też zasypia, na youtube jest sporo filmików z masażami np. http://www.youtube.com/watch?v=9QASBHDmn84

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

      u nas nie działały żadne kropelki ,nawet te niemieckie Sab Simplex ,czy czeski Lefax ..
      masaże też przenosiły ulgę tylko na chwilkę ..niestety trafił mi się taki człowieczek ,że
      jedyną metodą była ...cierpliwość

      Skomentuj


        Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

        Musisz spróbować kilku i dopasować do dziecka. Jednemu pomaga to, innemu co innego. U nas nic z domowych sposobów nie działało. Działał delicol i bobotic. Ale też nie zawsze...

        Skomentuj


          Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

          moja mama mi mowila abym prasowala pieluszki i przykladala do brzuszka, kiedys tak robiono, wiadomo na chwilke ukoilo bol. Niestety moje malenstwo mialo tak silne kolki i tak bardzo plakal ze dostal przepukliny pachwinowej
          ciekawa jestem czy dobra metoda jest wiaderko do kapieli, ciepla woda powinna rozluznic maluszka.

          Skomentuj


            Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

            można masować brzuszek, zrobić ciepły okład na brzuszek lub np podać Espumisan

            Skomentuj


              Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

              mój synek miał straszne kolki i nie pomagało nic dopiero lek kupiony za granica pomógł. Jest to sab simplex mozna go kupić w Czechach i Niemczech i on naprawde pomaga.

              Skomentuj


                Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                Jest taki syrop Ibufen D dla dzieci

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                  Ja na kolkę polecam wodę koperkową, jest bezpieczna w stosowaniu i można stosować już od pierwszego miesiąca. Mojemu maluszkowi pomogło, zaczęła działać już po dwóch dniach, ciężko ją dostać ale dostałam ją na wodakoperkowa_pl jeszcze dostałam rabat. Polecam

                  Skomentuj


                    napady płaczu, stęki, biegunka - co robić?

                    Witam,
                    mój 4-miesięczny synek od kilku dni ma napady płaczu połączone z napinaniem całego ciała, czerwienieniem na twarzy i ciele, stękaniem. To się*zdarza kilka-kilkanaście razy w ciągu dnia. Do tego doszła biegunka, synek nie śpi po nocach. Co mogę zrobić? jak pomóc?

                    Skomentuj


                      Odp: napady płaczu, stęki, biegunka - co robić?

                      Jeśli dziecko ma biegunkę- to bolesne skurcze jelit mogą dawać takie objawy niepokoju.Jak wyzdrowieje objawy powinny się wycofać. Jeśli objawy pojawiły się przed biegunką- może być to kolka. Wtedy pomaga preparat dimeticonu- espumisan, esputikon. Może spróbować karmić w dzień częściej - małymi porcjami. Koniecznie po każdym karmieniu- "Odbić". Nie ma informacji jak dziecko jest karmione- piersią czy sztucznie???Warto odwiedzić pediatrę - odpowiedzieć na te wszystkie pytania i uzgodnić dalsze postępowanie.
                      dr n. med. Izabela Rogozińska, specjalista pediatrii. Współpracuje z marką JELP

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                        No ja nic nie wiem na temat wody koperkowej, piłam tylko herbatę koperkową miało niby pomóc córeczce a tu nic. Wyeliminowałam dużo z diety, ale tak na prawdę pomogło mi zestawienie kropelek espumisanu i rurki do odgazowywania.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak rozpoznać że to kolka?

                          Chciałabym reaktywować wątek. Czytałam, że kolki to napady płaczu, które pojawiają się regularnie w ciągu kilku dni. Mój szkrab ma takie napady, ale nie są one regularne i nie są o określonej porze. Czy to się też kwalifikuje jako kolka?

                          Skomentuj


                            Uwaga: kolka!

                            "Nawet najlepsza dieta i karmienie dziecka ściśle zgodnie z zaleceniami specjalistów nie zawsze są gwarancją, że unikniemy wystąpienia u malucha dolegliwości zależnych od sposobu żywienia. Na szczęście większość z nich mija lub pociecha z nich wyrasta. Tak dzieje się choćby z niemowlęcą kolką – utrapieniem niejednego młodego rodzica."

                            Podziel się z nami swoim sposobem na kolkę!

                            Zapraszamy też do udziału w konkursie zdjęciowym:
                            http://babyonline.pl/espumisan.html
                            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 13-06-2014, 15:04.
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              Odp: Konkurs: Uwaga: kolka!

                              Trzeba odpowiedzieć na powyższe pytanie + wysłać zdjęcie swojego uśmiechniętego dzieciaczka? Tak?



                              Skomentuj


                                Odp: Konkurs: Uwaga: kolka!

                                agibee, w konkursie wystarczy wysłać zdjęcie, a tu zbieramy Wasze rady
                                pozdrawiamy,
                                Redakcja MamoToJa.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X