Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dieta po ciąży

    U mnie masakra. W ciąży przytyłam ponad 30 kilo - jak to mówi moja mama dziewczynki odbierają urodę mamie i tak stało się i w moim przypadku. Jak karmiłam piersią chudłam w oczach, ale kiedy po 3 miesiącach odstawiłam Aniulę od piersi - z powodów kolkowych - waga zaczęła ponownie rosnąć, bo musiałam nadrobić wszystko czego nie mogłam jeść wcześniej.
    Teraz biorę się za siebie i mam nadzieję, że się uda bo tak dalej być nie może.
    Grunt to odstawić słodycze i nie najadać się na wieczór. No i oczywiście te ćwiczenia... Wystarczy kilkanaście minut dziennie. Ja zaczynam od brzuszków z uniesionymi w górę nogami i nożyc - podobno są najefektywniejsze.
    www.mojdzieciak.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Jak rozpoznać że to kolka?

      Moja mała przez pierwsze dwa tygodnie była bardzo spokojna; spała po 3-4h, jadła, robiła kupkę. Od początku trzeciego tygodnia potrafi 2-3 h płakać podwijająć nóżki do góry. Czy to kolka?
      Katka
      www.laptopka.pl

      Skomentuj


        Odp: Jak rozpoznać że to kolka?

        albo kmolka albo wzdecia... jakby to byla kolka, to darla by sie a nie plakala, raczej od ok 16 do mniej wiecej rana:/ sprobuj podac jej plantex, albo herbatke ulatwiajaca trawienie, klac jak najwiecej na brzuszku, ja tez prasowalam pieluszke i kladlam malenstwu na brzuszek, tylko nie goraca, masowalam, nozki lekko przyciskalam do brzuszka... zycze wytrwalosci


        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



        ---------------------------------------------------

        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

        Skomentuj


          Odp: Dieta po ciąży

          Niestety, najgorsze sa faldy na brzuchu... Sama z nimi stoczylam niejedna walke... Ciezko bylo, eech.. i nie jeden raz na prawde mialam dosyc... ale jak sie wzielam tak konkretnie za siebie, to te wszystkie cwiczenia pomogly i nie wiele juz zostalo do celu. Odwagi dziewczyny! I determinacji zycze!

          Skomentuj


            Odp: Dieta po ciąży

            Moim zdaniem najlepszym i na pewno najzdrowszym sposobem jest po prostu konsultacja u dietetyka. To na pewno lepszy pomysł niż korzystanie z tych wszystkich cudownych diet. Wiem, że w Centrum Medycznym Vimed oprócz tego, że jest się pod stałą opieką dietetyka, to również lekarz kontroluje cały czas przebieg odchudzania. To jest najbezpieczniejszy sposób zrzucania kilogramów.

            Skomentuj


              Odp: Dieta po ciąży

              ja po ciąży przeszłam na dietę redukcyjna - ograniczyłam ilość spożywanych kalorii, zrezygnowałam z chleba na rzecz wafli ryżowych no i wiadomo - krzatanina przy dziecku plus codzienne spacery - bardzo szybko wróciłam do normalnej wagi

              Skomentuj


                Odp: Dieta po ciąży

                A co mylsisz o aquaaerobiku?Ja uważam,ze to duzó daje ,przyanjmniej mi pomogło

                Skomentuj

                •    
                     

                  najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                  pomóżcie i podpowiedzcie jak zmagacie się z kolką u maluszka?

                  Skomentuj


                    Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                    spróbuj karmić maluszka butelką antykolkową. Podobno MAM jest rewelacyjna I lepiej tak, niż faszerować dzieciaczka lekami...

                    Skomentuj


                      Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                      espumisan na wzdęcia dla maluszkowKładz malucha na brzuszku i masuj plecki oburącz z góry do dołu-masaz taki rób po ciepłej kompieli( przepis mojej babci) mojej Monice pomogło


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                        u nas po espumisan sie pogorszyło...
                        skąd wiesz że ma kolki???

                        Skomentuj


                          Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                          ehh, niestety kolki, były, są i raczej będą, nie ma jednego sposobu na wszystkie dzieci, można kupować leki na kolki w aptekach, można dziecko poić koperkiem, czy rumiankiem anty kolkową butelką, kłaść na brzuszku, masować, ale niestety, czasem na te nasze "maluszki" nic nie działa i co dalej... przychodzi ta godzina, a ty się już modlisz, żeby too się wszystko skończyło, jesteś wyczerpana, nie masz już sił, płaczesz, razem ze swoim dzieciątkiem nieraz... niestety... znamy to wszystkie! ja po kilku dniach powiedziałam sobie dość!! Nie będę patrzyła się bezradnie na swoje dziecko i zastanawiała się na tym jaki znowu błąd popełniłam! powiedziałam sobie ze jestem dobra matką, przynajmniej staram się! pomysłów na kolki trochę miałam, więc zaczęłam je stosować, a nóż... może przejdzie?! A oto i one:
                          - szłam z moim słoneczkiem, do łazienki i puszczałam wodę do wanny
                          jak nie pomagało...
                          - nosiłam w foteliku samochodowym po domu, po dworze ( fotelik nie może być wpięty adapterami do wózka - to nic nie daje;p), trochę było ciężko ( Filip jak się urodził ważył 4450kg), ale przez kilka dni był spokój ,
                          - przejażdżki samochodowe ;d takkk zbawienne
                          - odkurzacz włączony... tylko ostrożnie! too nie ma za zadanie przestraszyć dziecka, tylko odwrócić uwagę od bólu kolkowego
                          - czas na pranie?? czemu nie Filip uwielbiał jak wieczorkiem włączałam pralkę i powolutku prały się ubrania (przy wirowaniu raczej odradzam, maleństwa nie ma co straszyć)

                          Może pomoże ) Mojemu skarbowi pomogło, na zmianę kombinowałam a koszmar 100 dni miną

                          Skomentuj


                            Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                            u mnie dzialalala jedynie herbatka plantex, kiedys na sprobowanie kupilam w aptece jakis lek na kolke o smaku pomaranczowym dzieci ryczaly jeszcze glosniej po nim, wywalilam od razu, potem byl espumissan nie dawal rezultatow i potem wlasnei ta herbatka... super sprawa!

                            Skomentuj


                              Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                              U nas nie było aż tak dużych kolek. zawsze pomagały kropelki Espumisan.

                              Skomentuj


                                Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                                Kupić sab simplex przez internet lub aotekę zagraniczną najlepiej niemeicki odpowiednik, po 2 dniach kolka ustanie .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X