Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi bo moja starsza córka miała straszne kolki a teraz chciałabym się przed tym zabezpieczyć, bo wcześniej nam nic nie pomagało. Czyli rozumiem , że wasza opinia o baby and mama med jest dobra

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

      moja koleżanka o baby mama med opinie ma jak najlepszą jeśli chodzi o Spokojny Brzuszek i jego wpływ na jej maleństwo, a ja na razie mogę tylko się wypowiadać o mieszankach na płodność i owulację, bo teraz sama je piję

      Skomentuj


        Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

        Napisane przez solga Pokaż wiadomość
        Dzięki dziewczyny za odpowiedzi bo moja starsza córka miała straszne kolki a teraz chciałabym się przed tym zabezpieczyć, bo wcześniej nam nic nie pomagało. Czyli rozumiem , że wasza opinia o baby and mama med jest dobra
        Solga zgadza się opinia o baby and mama med jest dobra, mają produkty z upraw ekologicznych, żadnej chemii tam nie ma ani cukru i działają , cóż więcej mogę powiedzieć

        śmiało zamawiaj Spokojny Brzuszek, lepiej to mieć na wypadek kolki u dziecka, po co ma się męczyć

        Skomentuj


          Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

          Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
          moja koleżanka o baby mama med opinie ma jak najlepszą jeśli chodzi o Spokojny Brzuszek i jego wpływ na jej maleństwo, a ja na razie mogę tylko się wypowiadać o mieszankach na płodność i owulację, bo teraz sama je piję
          to jest najważniejsze, że ziółka pomagają maluszkowi, to w takim razie zamówię sobie tą mieszankę z baby and mama med, będę spokojniejsza o dziecko

          a słuchajcie jeszcze takie pytania: lepiej pić samemu i podawać z pokarmem czy maluszkowi do butelki dawać ?

          Skomentuj


            Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

            Napisane przez solga Pokaż wiadomość
            to jest najważniejsze, że ziółka pomagają maluszkowi, to w takim razie zamówię sobie tą mieszankę z baby and mama med, będę spokojniejsza o dziecko

            a słuchajcie jeszcze takie pytania: lepiej pić samemu i podawać z pokarmem czy maluszkowi do butelki dawać ?
            jak nasza Młoda miała kolki to początkowo piłam jakieś herbatki na kolki - bo nie bardzo mogliśmy na poczatku podawac jej leki - i mi położna poradziła pić samej i ze dziecko wyssie z mlekiem

            Skomentuj


              Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

              no z tego co wiem ten Spokojny Brzuszek tez tak działai kolezanka jest zadowolona i dziecko spokojne także to chyba rzeczywiście działa

              Skomentuj


                Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                Moja koleżanka to pije i bardzo sobie chwali. Jej synek śpi spokojnie a do tego przez co że sama go przyjmuje dodatkowo zaoszczędza czas. Bardzo dużo opini pozytywnych można też przeczytać na jego temat a to tez o czymś świadczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                  no to jest istotne żeby były pozytywne opinie, ja na przykład nie wyobrażam sobie podawać dziecku tych herbatek z hippa, przecież to sam cukier jest , nie wiem jak to niby ma działać...

                  Skomentuj


                    Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                    ja często czytam opinie przed kupnem czegoś, bo to jakoś tak uwiarygadnia opis produktu dobrze, że się was zapytałam o te zioła z baby and mama med bo oprócz nich i hippa to nic nie widziałam innego, a tego nawet nie chciałam kupować

                    Skomentuj


                      Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                      jak ostatnio czytałam skład hippa to tam jest w ponad 90% cukier :0 w szoku byłam, nie wiedziałam że aż tyle tam tego jest. To chyba nie zdrowe tak od najmłodszego dziecku podawać tyle cukru ? zdecydowanie lepszy jest ten Spokojny Brzuszek albo sam koperek czy rumianek zależy pewnie jak mocno boli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                        Napisane przez ewkowata Pokaż wiadomość
                        jak ostatnio czytałam skład hippa to tam jest w ponad 90% cukier :0 w szoku byłam, nie wiedziałam że aż tyle tam tego jest. To chyba nie zdrowe tak od najmłodszego dziecku podawać tyle cukru ? zdecydowanie lepszy jest ten Spokojny Brzuszek albo sam koperek czy rumianek zależy pewnie jak mocno boli
                        ja kupiłam herbate hipp w aptece polecila mi farmaceutka - spieszyłam sie i przeczytalam składu i zrobiłam corce jak mordowaly ja kolki i u nas ta herbata z hippa dała efekt iż kolka była mocniejsza i sklad cukru jest przerazający =/

                        Skomentuj


                          Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                          no właśnie nie wiem jak w ogóle hippa mogli dopuścić do sprzedaży i to aptecznej - przeciez tam jest tyle kalorii co w obiedzie dla dorosłego człowieka! i w dodatku tam jest maltodekstryna - wygooglajcie sobie co to za badziew...masakra

                          Skomentuj


                            Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                            masakra jest z tym hippem najgorsze, że on jest tak ogólnie dostępny i nic innego w sumie nie ma na rynku, trzeba po internecie szukać

                            Skomentuj


                              Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                              noo właśnie tez nie rozumiem fenomenu tych granulatów - nie dość że tam tylko cukier i chemia to jeszcze hipp ma tak niske wartości procentowe tych wyciągów którymi sie chwali, ze szok nie dałabym dziecku czegoś takiego - sama bym tego nie piła - od tego trzeba zacząć

                              Skomentuj


                                Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                                Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
                                noo właśnie tez nie rozumiem fenomenu tych granulatów - nie dość że tam tylko cukier i chemia to jeszcze hipp ma tak niske wartości procentowe tych wyciągów którymi sie chwali, ze szok nie dałabym dziecku czegoś takiego - sama bym tego nie piła - od tego trzeba zacząć
                                zgodze sie z tym tylko nie rozumiem dlaczego to jest dopuszczone dla dzieci jeszcze tych najmłodszych i te granutaty sa zachwalane przez farmaceutów i ciezko znalesc inna herbate dla dzieci i ludzie to czesto kupuja i podaja dzieciom - ja wogole zadnych herbat corce nie podawalam i nei podaje - postawiłam na wode

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X