Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wieprzowina i wołowina.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wieprzowina i wołowina.

    Witam, czy niemowlakowi 5-6miesięcznemu można do zupek podać odrobinę wieprzowiny lub wołowiny?
  •    
       

    #2
    Odp: Wieprzowina i wołowina.

    Ja na początku wprowadzania mięs zaczęłam od królika, indyka, polędwiczki. Takich delikatnych. Wołowinę wprowadziłam koło 8 miesiąca jakoś tak.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wieprzowina i wołowina.

      Mojej małej już wprowadziłam drób, sama przygotowuję jej zupki i będąc w sklepie zauważyłam słoiczki po 5msc. właśnie z wołowiną lub wieprzowiną i właśnie stąd moje pytanie ; )

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wieprzowina i wołowina.

        Zauważyła, że te słoiczki firmowe i to co proponują nie jest adekwatne do tego co jest w schemacie wprowadzania kolejnych produktów dla niemowląt. Też byłam tym skonsternowana. Koniec końców po prostu obserwuje dziecko i wszytsko pomału wprowadzam.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wieprzowina i wołowina.

          na pewno słoiczki z rossmanna Baby dream mają wszystko wprowadzają wcześniej. Kiedyś czytałam że odpowiadają one niemieckim schematom żywienia stąd te różnice.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wieprzowina i wołowina.

            Myślę, że tego typu produkty są dokładnie sprawdzone i jeżeli mimo posiadanego w składzie mięsa wieprzowego jest informacja, że zupka przeznaczona dla dzieci w tym wieku to chyba nie ma czego się obawiać. Wydaje mi się jednak, że są to pewnie jakieś znikome ilości. Więcej o dietetyce i przepisach związanych z wieprzowiną można poczytać na portalu mającym promować wieprzowinę - http://www.wieprzopedia.pl. Okazuje się, że wieprzowina ma sporo zalet i to nie tylko smakowych.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wieprzowina i wołowina.

              Napisane przez Eizzy Pokaż wiadomość
              Myślę, że tego typu produkty są dokładnie sprawdzone i jeżeli mimo posiadanego w składzie mięsa wieprzowego jest informacja, że zupka przeznaczona dla dzieci w tym wieku to chyba nie ma czego się obawiać. Wydaje mi się jednak, że są to pewnie jakieś znikome ilości. Więcej o dietetyce i przepisach związanych z wieprzowiną można poczytać na portalu mającym promować wieprzowinę - http://www.wieprzopedia.pl. Okazuje się, że wieprzowina ma sporo zalet i to nie tylko smakowych.
              Też należę do osób które głęboko wierzą że jak coś jest w słoiczku przeznaczonym dla dzieci to na pewno jest to sprawdzone

              Skomentuj

                     
              Working...
              X