Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Jak każda mama chcę dla swojego dziecka tego, co najlepsze, dlatego z miłości do swoich dzieci, chętnie przetestuję kosmetyki Oillan Baby.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Jestem odpowiednią osobą, a właściwie jesteśmy odpowiedni całą rodziną do testowania kosmetyków Oilan. Oboje z mężem chorujemy na psoriasis vulgaris, a dzieci odziedziczyły po nas skłonność do podrażnień. Dzieci okresowo mają znamiona atopowe, często je coś uczula. Dlatego też stosujemy różne emulsje i kremy, które łagodzą swędzenie i pieczenie po kąpieli.
      Nasza rodzina to 4 osoby w jednym miejscu do testowania kosmetyków Oilan

      Skomentuj


        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Nie jestem pewny, czy się nadam bo jestem ojcem ale to ja kąpię moją córcię więc..

        Bardzo chętnie przetestuję. Niunia ma prawie 3 lata. Problemy skórne raczej typowe przy takim gorącu i jakoś sobie z nimi radzimy ale za tu brudzi się jak mało kto. Jest co myć
        Troszkę się przesusza więc widzę tu pole do popisu dla dobrego mydełka. Obecne właśnie się kończy.
        Chętnie pokąpię w Oillanie i zdam obszerną relację. Używaliśmy czyścidełek konkurencji i bez zachwytu. Oillan mieliśmy raz jak niunia była niemowlaczkiem i było wszystko ok.

        Pozdrawiam wszystkie Mamy na waszym portalu,
        Piotr.

        Skomentuj


          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Niedawno kupiliśmy z tej serii balsam do ciała dla naszego malucha. Skóra dziecka zareagowała cudownie i powoli stajemy się (całą rodziną) fanami marki Oillan Baby. Dlatego też z chęcią byśmy przetestowali inne kosmetyki tej firmy, jeśli działają choć trochę podobnie jak balsam, to nie ma co - zdobędziecie klientów na lata!

          Skomentuj


            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Jestem najlepszą osobą do testowania kosmetyków Oillan, bo mam dwójkę dzieci, które mają wrażliwą skórkę, a dzięki kosmetykom Oillan nie mają ciągłych wysypek i podrażnień. Polecam i chcę testować

            Skomentuj


              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Jestem szczęśliwą mamą 6-cio miesięcznego Dawidka. Mój skarb od samego początku miał bardzo wrażliwą skórę, stąd musiałam zaczerpnąć aptecznych medykamentów. Kosmetyki, które stosujemy obecnie nie do końca mnie zadowalają, chciałabym spróbować czegoś innego. O firmie Oillan Baby nie słyszałam, nie miałam z nią styczności. Moje zdanie na temat tych produktów jest dziewicze, więc myślę, że będę idealną testerką. Jak sprawdzi się Oillan Baby? Tego nie wiem. Muszę przetestować na własnej skórze! A kto wie, być może ta seria okaże się najlepsza? Będzie tym czego szukam? Bo ideał zawsze gdzieś jest - sztuką jest umieć go znaleźć!


              Skomentuj


                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                Dlaczego właśnie Ja do testowania? Nie to nie Ja będę testowała tylko skórka mojej 24 miesięcznej córci Pauliny. Paulina ma bardzo delikatną skórkę, próbowałam dużo kremów, balsamów, mleczka do ciałka, a także oliwki. korzystamy teraz z maści robionej ale jakże trudno jest zdobyć receptę gdy zaczyna brakować. Czytając link Testujemy kosmetyki Oillan Baby pomyślałam sobie, a może to Oillan jest kosmetykiem dla Pauliny po którym łokcie nie będę szorstkie z małymi krostkami a pośladki nie będę w malutkich liszajach. Dajcie nam przetestować
                Mama Pauliny, Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Jestem alergiczką i mój syn niestety odziedziczył alergię po mnie;( Największym naszym problemem jest atopowe zapalenie skóry. Lekarze przepisują nam maści ze sterydami, ale tonie jest zbyt dobre. Stosujemy różne kosmetyki, ale bywa, że i na nie mamy uczulenie i większość oddaję znajomym. Chciałabym wypróbować kosmetyki Oillan. Być może okażą się one idealne dla mojego dziecka i w końcu mały przestanie się ciągle drapać. A szczęśliwe dziecko to również szczęśliwi rodzice Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Zgłaszam chęć udziału w teście, ponieważ wraz z synkiem nie lubimy monotonii i lubimy nowości pod każdą postacią - także tą kosmetyczną
                    Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i doznania.
                    Krzyś to idealny kandydat do testowania!
                    Wszystko dokładnie sprawdzi, dotknie, potrząśnie, podrzuci - możecie być pewni, że kosmetyki będą przetestowane pod każdym względem. Sprawdzi nawet twardość opakowania
                    A ja będę z radością przyglądać się, jak mój mały odkrywca poznaje nowe zapachy, kształty, kolory i z ogromną przyjemnością zdam całą relację na moim blogu http://marzeniawartespelnienia.blogspot.com/

                    Pozdrawiamy

                    Skomentuj


                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      my bardzo chętnie przetestowałybyśmy kosmetyki Oillan Baby ponieważ moja córeczka ma wrażliwą skórę ze skłonnością do przesuszania. próbowałyśmy już kilku emolientów jednak z żadnego nie byłam do końca zadowolona, żaden nie był na tyle efektywny aby wygrać z przesuszoną skórą Ady. A może właśnie kosmetyki Oillan Baby okazały by się rozwiązaniem naszych problemów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Jestem mamą dwuletnich bliźniaczek, Kasi i Karolci. Dziewczynki mają niezwykle delikatną i wrażliwa skórę, którą odziedziczyły po tatusiu. Skóra wymaga szczególnej troski i odpowiedniej pielęgnacji. Jak każda mama chcę dla moich córeczek jak najlepiej. Stąd pomysł na przetestowanie kosmetyków Oilan Baby. Myślę, że będą idealne dla skóry moich dziewczynek.

                        Skomentuj


                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          Smaruje, kremuje, masuje i całuje skórę moich dzieciaków już od prawie 5 lat. Z nie jednym specyfikiem miałam już do czynienia. Mam już swoje preferencje i wiem czego należy unikać jak ognia. Wydawałoby się, że "wiem już wszystko" a jednak czasem dziecięcy kosmetyk potrafi mnie zaskoczyć, okazać się ponadczasowym hitem, uwieść zapachem, zrazić nieporęcznym opakowaniem czy nieprzemyślanym otwieraniem.
                          Na tym etapie macierzyństwa trafił mi się bobas malutki z bardzo delikatną wrażliwą skórką i chętnie z moim najmłodszym przetestujemy Oillan Baby.

                          Hit czy kit oto jest pytanie, oj chętnie przekaże odpowiedź znajomej mamie;-)

                          Skomentuj


                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Dlaczego ja? Ponieważ bardzo dużo uwagi poświęcam pielęgnacji skóry mojej córeczki. Przy nieodpowiednich kosmetykach zmagamy się z wieloma problemami - suchość, swędzenie, szorstkość. Polecano mi wiele kosmetyków, jednak nadal szukamy najlepszego dla nas. Takiego, który byłby jednocześnie delikatny i przyjemny w stosowaniu oraz skuteczny.
                            Już za chwilę zostanę kolejny raz mamą i ponownie stanę przed problemem odpowiedniej pielęgnacji dziecka. Chciałabym się przekonać, czy te produkty zapewnią również mojemu maluszkowi piękną, delikatną i zdrową skórę.

                            Skomentuj


                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Dlaczego to ja / my chcemy testować kosmetyki Oillan Baby?
                              Jestem mamą 5-letniego wspaniałego synka, a niedługo po raz kolejny zostanę mamą. Synek miał duże problemy ze skórą (alergia na różne kosmetyki / produkty). Próbowaliśmy różnych kosmetyków, jednak zmiany te zazwyczaj nie przynosiły oczekiwanych przez nas rezultatów. W końcu trafiliśmy na oliwkę Oillan ...efekty były rewelacyjne.
                              Za trzy miesiące na świat ma przyjść nasza długo oczekiwana córeczka, chcemy uniknąć tej długiej drogi poszukiwań najlepszego dla dzieciny kosmetyku. Od razu chcemy ofiarować jej to, co najlepsze. Nasz synek i ja też na pewno skorzystamy z tych kosmetyków - synek nie ma już problemów ze skórą, a moja stała się bardziej delikatna...
                              Dla swoich najbliższych chcę tego, co najlepsze
                              Agnieszka
                              Last edited by agnieszka130; 25-06-2013, 12:58.

                              Skomentuj


                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                -, Bo uważam się za świadomego rodzica i wiem, że kosmetyki dla dziecka powinny być dobrze dobrane i odpowiednie do skóry i jej wrażliwości.

                                -, Bo lubimy bawić się i uczyć wszędzie. W kąpieli też można wiele się nauczyć i zdobyć wiedzę chociażby poznając literki z naklejek firmowych danych produktów kosmetycznych-, więc Wasze produkty kosmetyczne mogą odegrać w rozwoju mojego dziecka bardzo ważną rolę. A ja na to daje pełne przyzwolenie, bo chcę, aby moje dziecko rozwijało się i poznawało świat wieloma zmysłami, a przy okazji jego wrażliwość na zapach i dotyk nie będzie jednostronny.

                                -, Bo gdzie ja mam szukać w środku zimy fajnych i miłych dla nosa dziecka zapachów?? Oczywiście, że Wasze produkty przyjdą mi z pomocą-więc przybywajcie…

                                -, Bo będzie mi pewnie łatwiej z Wami niż bez Was utrzymać odpowiednio poziom nauki higieny i ochrony skóry u dziecka. Synek jest dzieckiem bardzo ruchliwym, wręcz nadpobudliwym, a więc zużywa codziennie mase energii, a także brudzi się niemiłosiernie, a ja później muszę walczyć w kąpieli z brudnym rączkami, nóżkami i nosem!! Dając mu nowy produkt kosmetyczny może chodź na moment poprawi się jego koncentracja i skupienie, gdy będzie przebywał w kąpieli lub podczas codziennych rytuałów. Taka nasza mała psychoterapia kosmetyczna i dotykowa!

                                - Względy ekonomiczne niestety, ale też mają znaczenie. Obecnie nie jestem wstanie kupować synkowi żadnych nowych produktów kosmetycznych z racji kryzysu finansowego, jaki dopadł moją rodzinę.

                                -Będę Waszymi kosmetykami zabijać nudę w kąpieli oraz uczyć syna higieny i dbać o jego skórę, mam nadzieje, że z pozytywnym skutkiem.

                                - Lubię nowe wyzwania i otwarta jestem na testowanie nowych produktów. Pozwala mi to przed wszystkim na poznanie i rozwijanie się - wówczas mam swoje własne wyrobione zdanie na temat danego produktu, chodź w tym przypadku testowanie pozostawię synowi – jak nam się uda ,będzie to jego debiut w roli testera !!!

                                - poprzez udział w testowaniu będę miała możliwość przyjrzenia się reakcjom mojego synka na różne doznania dotykowe. A przy okazji będziemy pogłębiać naszą naukę dotyczącą samodzielnej higieny i dbałości o skórę. Pozostaje mi tylko obserwować, uczyć się i świetnie bawić…z Wami..

                                Mam nadzieje, że Was przekonałam…a swojemu synkowi trochę luksusu zafundowałam.!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X