Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Jestem mamą i jak wszystkie piszące tu mamy mogłabym pisać o zmartwieniach wynikających z faktu że moje dziecko ma atopową skórę, wyliczać stosowane maści, odwiedzanych lekarzy, ilość nieprzespanych godzin. Ale może lepiej napisze coś od siebie jestem otwarta na nowości, nie ustępliwa w dążeniu do celu i bardzo wytrwała. Impulsem do zgłoszenia się do tego testu był wewnętrzny egoizm chcę pozwolić sobie na spokój życia bez zmartwień o suchą skórę synka. Mam do zaoferowania dużo cierpliwości i sumienności w ocenie, lekki choć może czasem infantylny język w końcu mamy do-czynienia z dziećmi Zawsze mam coś na końcu języka i z reguły to mowie na głos. Lubię statystyki i analizy czasem czuje się jak manager domu więc może w arkuszu kalkulacyjnym stworzyć plan testowania kosmetyków Oillan. To tyle o mnie mój synek jest pogodnym urwisem który uwielbia swoją grzechotkę, zabawy własnymi stopami i butelkę mleka o każdej porze dnia (choć zapach nutramigenu wystraszył by nie jednego dorosłego). Jestem gotową na wszystko gospodynią domową która stawia na bezpieczeństwo kosmetyków, rozwiązania proste i praktyczne. Liczę że dzięki Oillan zaoszczędzę czas na bieganiu do dermatologa i parę godzin słodkiego snu nie mówiąc o najważniejszym spokojnym uśmiechu synka.
    Last edited by marzenka266; 26-06-2013, 09:33.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Witam, uważam że jestem odpowiednią kandydatką do przetestowania kosmetyków Oillan, ponieważ mam nietypową urodę a zarazem typowe dla niej problemy skórne. Mam ciemno rude włosy, duże ciemno brązowe oczy, bladą cere z piegami, która cały czas jest sucha i swędząca. Obecnie jestem w ciaży spodziewam sie drugiej dzidzi-mam synusia który dokładnie dzis kończy 3 latka ale mimo swego wieku problem suchej i swędzącej skóry nie minął ma takie same problemy jak ja,obawiam sie iż kolejne dziecko też może mieć problemową skórę, dlatego jesteśmy bardzo chętni na test kosmetyków Oillan w cała 3 pozdrawiamy

      Skomentuj


        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Jestem mama dwójki dzieci: Szymonka i Wiktusi
        używałam już kosmetyków Oillan i wiem że nie podrażniają delikatnej skory dzieciaków, chętnie sprubóje innych kosmetyków tej firmy
        Last edited by edi-kus; 26-06-2013, 09:16.

        Skomentuj


          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Jestem mama dwójki dzieci: Szymonka i Wiktusi
          używałam już kosmetyków Oillan i wiem że nie podrażniają delikatnej skory dzieciaków, chętnie sprubóje innych kosmetyków tej firmy
          Edytuj/Usuń Wiadomość

          Skomentuj


            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Uważam ,ze jestem odpowiednią osobą do testowania kosmetyków Oillan Baby ponieważ moja cudowna córeczka Angelina zasługuje na to co najlepsze. Od kilku miesięcy borykamy się z problemem AZS co skłoniło nas do testowania róznych kosmetyków,mam nadzieje, że Oillan Baby okaże się fantastycznym kosmetykiem i sprawi, że codzienna kąpiel i pielęngnacja skóry będzie przyjemnym rytuałem.

            Skomentuj


              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              kosmetyki Oillan to najbardziej odpowiednie kosmetyki do wrażliwej skóry dwójki moich bobasów

              Skomentuj


                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                Witam, bardzo chcielibyśmy z Kacperkiem przetestować Wasze kosmetyki, chce dla niego wszystko co najlepsze, chce zapewnić mu by nigdy niczego mu nie zabrakło i nigdy nie doznał krzywdy. Jedno dziecko wraz z Mężem straciliśmy, dlatego o Kacperka dbamy jak tylko możemy , tymbardziej ,że ma bardzo wrażliwa skórę i ciężko dobrać mu jakikolwiek kosmetyk,gdyż od razu lub po kilku dniach wychodzi reakcja alergiczna z którą długo walczymy. Także z chęcią przetestujemy kosmetyki by zapewnić Naszemu Dziecku wszystko co najlepsze ))

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Napisane przez Redakcja_mamacafe Pokaż wiadomość
                  Ruszyła wielka akcja testowania kosmetyków Oillan!

                  Jeśli skóra twojego dziecka jest delikatna, wrażliwa, skłonna do podrażnień - weź udział w naszym teście!

                  Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:
                  "Dlaczego jesteś odpowiednią osobą do testowania preparatów Oillan Baby?"

                  Autorki 20 najciekawszych wypowiedzi otrzymają po 1 zestawie kosmetyków Oillan Baby, by później na naszym forum podzielić się z innymi mamami opinią na ich temat.

                  Dla 10 najbardziej aktywnych mam przygotowaliśmy dodatkowe zestawy kosmetyków AA Sensitive Nature SPA (Odżywczy żel do mycia ciała, Dotleniający peeling do ciała, Odżywcze masło do ciała, Regenerujący olejek do kąpieli).

                  Czekamy na odpowiedzi!
                  Witam, mam synka który ma bardzo wrażliwa skóre i chciałabym przetestować ten produkt dlatego gdyż nie miałam do czynienia z nim. Jestem mamą już w bardzo późnym wieku bo mam 47 lat a pierwsze dzieci miałam ponad 20 lat temu i nie było takich produktów a teraz jest tyle tego że nie wiadomo co wybrać i dlatego lepiej sprawdzić i dopiero zakupić, pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Witam, bardzo chciałabym przetestować kosmetyki Oillan Baby, gdyż właśnie jestem w 9 miesiącu ciąży i z niecierpliwością czekam na moje maleństwo. Teraz przygotowuję wyprawkę i właśnie stoję przed ciężkim wyborem najlepszej linii kosmetyków dla mojego noworodka. Wiem ze szkoły rodzenia oraz od znajomych, że Oillan Baby jest bardzo dobry i polecają go wszystkie mamy szczególnie od pierwszych dni życia. Dlatego mam nadzieję, że udowodniłam, iż jestem odpowiednią osobą na przetestowanie tego kosmetyku i na pewno podzielę się opinią. A ja i moje dziecko będziemy bardzo zadowolone!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Jestem najlepszą mamą do przetestowania tych kosmetyków, ponieważ moje Maleństwo jeszcze sie nie urodziło... Kiedy przyjdzie na świat chciałabym dać Mu to co najlepsze, a na rynku jest tak duży wybór kosmetyków i innych rzeczy dla dzieci, że trudno się w tym wszystkim połapać Myślę więc, że kiedy Oillan mnie przekona, to zostanę jego wierną fanką na długo, a moje Maleństwo będzie gładkie i zdrowe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Bardzo chciałabym przetestować kosmetyki Oillan Baby na moich dwóch kochanych aniołkach 4- miesięcznej Patrycji i 4letnim Kamilku.
                        Cały czas szukam odpowiednich, nawilżających kosmetyków dla córeczki, ponieważ ma bardzo wrażliwą skórkę i wszystkie kosmetyki które używałam, bardzo wysuszały delikatną skórkę mojego maleństwa. Mam nadzieję, że kosmetyki Oillan Baby uratują skórę małej Patrycji.
                        W kosmetykach Oillan Baby cała moja nadzieja.
                        Zatroskana mama Viola

                        Skomentuj


                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          Witam

                          Dlaczego to ja jestem odpowiednią osobą do testowania kosmetyków Oillan Baby? Muszę powiedzieć, że je nie jestem idealną osobą ponieważ idealnymi osobami są moje dzieci które borykają się z problemem suchej skóry. Nie jest to na ogromną skalę ale trzeba im skórę nawilżyć. Idealne będzie również moje maleństwo które noszę pod swoim sercem i czekam na nie z niecierpliwością. Każde z moich dzieci po urodzeniu miało strasznie suchą i łuszczącą się skórę. Smarowałam je wtedy oliwką z oliwek ale ta bardzo brudziła ubrania i ręczniki dziecka zostawiając nieładne żółte i tłuste plamy. Chciałabym przetestować te kosmetyki ponieważ od niedawna prowadzę kosmetycznego bloga dla kobiet, mężczyzn i dzieci i z miłą chęcią pochwaliłabym się nowymi kosmetykami dla dzieci które mogłam przetestować.




                          Skomentuj


                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Moje maleństwo lubi wszelkie nowinki a ja uwielbiam spełniać jego wszystkie zachcianki. Dlatego uważam, że Wasze kosmetyki bedą wspaniałym prezentem zarówno dla mojego dzidziusia, jak i dla mnie. Kto wie, może pokochamy Wasze kosmetyki i będziemy je stosować na co dzień. Nie tylko "od święta"

                            Skomentuj


                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Jako tatuś sam "podbieram" mojej córeczce jej specyfiki do skóry, bo świetnie łagodzą moją podrażnioną skórę twarzy po goleniu. Córka od pierwszych dni miała skłonności do podrażnień i zaczerwienień, dlatego znane nam jest działanie emolientów. Z chęcią wypróbujemy kosmetyki Oillan Baby (ja na sobie również:-) i podzielę się opiniami o nich na forum.

                              Skomentuj


                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                To ja powinnam otrzymać zestaw tych kosmetyków do testowania, ponieważ jestem strasznym wrażliwcem. Nie potrafię spokojnie patrzeć na to jak dzieciątko cierpi z powodu skóry skłonnej do podrażnień. Zestaw Oillan Baby chciałabym przetestować na moim półrocznym synku. Wychodzi mu pierwszy ząbek i dodatkowo te atopowe zapalenie skóry... Nie jestem w stanie w jakiś szczególny sposób wpłynąć na ząbek, w końcu on musi się pojawić, ale mogę sprawić,że dzięki odpowiedniej pielęgnacji jego skóra będzie zdrowiutka. Wówczas gdy przetestuję te zdobycze, jestem w stanie wyrazić obiektywną opinię, porównując z innymi kosmetykami o podobnym zastosowaniu jak np. Eucerin. Wspomnę też, że sama używałam kosmetyku tej marki i nie zawiódł mnie. Ciekawe czy te kosmetyki nie zawiodły by mnie jako matki..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X