Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Hej, mam dwie słodkie dziewuszki - 3 letnią Olę i 14-miesięczną Zuzię. Uwielbiają całę dnie spędzać na dworze, ale latem nie trudno o popażenia słoneczne i pogryzienia przez wszelkie latające stworki , a także liczne potówki, któe też wymagają delikatnej pielęgnacji, dlatego ochrona ich delikatnej skóry jest tak ważna, tym bardziej, że po tacie mają jasną cerę skłonną do podrażnień. Pozdrawiam wszystkie mamy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Witam Jestem jak najbardziej odpowiednią osobą do testowania kosmetyków Oillan, ponieważ mój 11 miesięczny synek ma atopową skórę i wiele kosmetyków wypróbowałam a Oillan jeszcze nie zdążyłam, także bardzo chętnie podzielę się moją dotychczasową wiedzą z innymi mamami i jeśli będę miała okazje testować Oillan to zrobię to profesjonalnie i najlepiej jak tylko potrafię

      Skomentuj


        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Witam serdecznie,

        chciałabym mieć możliwość przetestowania kosmetyków Oillan Baby, ponieważ jestem w fazie poszukiwań odpowiedniego emolientu dla naszego niespełna 6 miesięcznego synka. Kupiliśmy już wiekszość dostępnych na rynku emolientów i z przykrością stwierdzam, że żaden z nich w 100% nie spełnił naszych oczekiwań. Wśród kupionych przez nas kosmetyków znajdowały się te ze średniej jak i z wyższej półki. Oillan jeszcze nie był testowany w naszych kąpielach stąd moje zaiteresowanie tym konkursem i Państwa produktami. Być może one okażą się oczekiwanym strzałem w "10", czego sobie i naszemu Jasiowi życzę

        Pozdrawiam!
        S.

        Skomentuj


          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Ponieważ skóra mojej córci jest bardzo delikatna jak w sumie każdego bobasa lecz nie spodziewałam się że aż tak bardzo, od urodzenia było wszystko dobrze, delikatnie miekka i przyjemna w dotyku lecz co się okazało zaczęla się przesuszać i dostawać na ciele suchym plamek które niefajnie wyglądają, buźke tez ciągle atakują jakieś liszajki, stosowałam już wiele produktów ale bez zmian chciałabym przetestować inne kosmetyki z którymi jeszcze nie miałam styczności i sprawdzić czy własnie Oillan bedzie tym moim ukochanym i działa cuda sprawi że skóra córci nabierze gładkości a ja bede uśmiechać się każdego dnia wiedząc że Oillon to mój bohater i bede mogła polecać go innym mama

          Skomentuj


            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Jestem idealną osobą do testowania kosmetyków Oillan ponieważ jestem świeżo upieczoną mamą i chce aby skóra mojego maleństwa miała styczność z kosmetykami najwyższej jakości.

            Skomentuj


              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Chciałabym przetestować kosmetyki Oillan Baby ponieważ delikatną skórę mojej córci bardzo podrażniły kosmetyki znanej marki i teraz szukam czegoś bardzo delikatnego, odpowiedniego dla mojego wrażliwego bobaska, żeby historia się nam nie powtórzyła...

              Skomentuj


                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                "Dlaczego jesteś odpowiednią osobą do testowania preparatów Oillan Baby?"
                - bo wiem co to egzema, sucha skóra ,podrażnienia, uczulenia na składniki kosmetyków pochodzenia chemicznego, atopowe zapalenie skóry, problemy z potóweczkami, suchymi kolankami, łokciami i stopami. Wszystko znam z własnej i synka skóry. Od lat borykamy się z tymi problemami, ciągle szukamy złotego środka, wiele emolientów nas zawiodło wiele uczuliło, mam nadzieję, że kosmetyki Oillan Baby pomogą i złagodzą problemy skórne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Mój 3 letni synek jest odpowiednią osobą do przetestowania kosmetyków Oillan Baby ponieważ ma problemy ze skórą od urodzenia. Zaczęło się od łojotokowego zapalenia skóry a skończyło na atopowym zapaleniu skóry. Codzienna pięlęgnacja i nawilżanie to już u nas norma. Próbowaliśmy wielu kosmetyków ale nic nie zagościło u nas na dłużej. Chętnie wypróbowalibyśmy wasze kosmetyki z nadzieją, że właśnie one pomogą na dłużej. Pozdrawiamy

                  Skomentuj


                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Jestem odpowiednią osobą do testowania, bo wrażliwa skóra towarzyszy nam od samego początku! Mój mąż ma AZS i niestety u małej również już je stwierdzili, więc ciągle staramy się znaleźć odpowiednie kosmetyki dla ich bardzo wrażliwej skóry. Moja opinia będzie obiektywna, gdyż produkty przetestuję również na maluszku, który, jak każdy noworodek, potrzebuje specjalnej pielęgnacji skóry, ale póki co AZS się go trzyma Będę miała więc całe spektrum opinii!

                    Skomentuj


                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Ja chcialabym wyprobowac kosmetyki dlatego,ze chce dla mojej corki wszystkiego co najlepsze-a nie ma lepszego sposobu niz porownywanie.Sama uwielbiam kosmetyki i corke tez nimi obsypuje a Ona bardzo chetnie poddaje sie tym naszym wspolnym rytualom-smarownia buzi,masowania nozek balsamem-bardzo to lubi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Już niedługo będzie 2 lata jak zostałam mamusią i są to najpiękniejsze dla mnie chwile, całkiem inne życie.Jak każda mama wybieram tylko to co najlepsze dla skóry dziecka.Kosmetyki do pielęgnacji dziecka kupuje wyłącznie w aptece.Oilan Baby stosuje od początku i są dla mnie najlepsze kosmetyki, które nie uczulają delikatnej skóry dziecka i odpowiednio nawilżają.Dlatego bardzo się ucieszymy jak dostanie wasze kosmetyki.

                        Skomentuj


                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          Za kilka tygodni po raz pierwszy zostanę mamą, więc chciałabym dobrać najlepsze produkty dla mojego dziecka. Jest wiele opcji na rynku więc decyzja nie jest prosta.Zarówno ja jak i mój mąż mamy bardzo wrażliwą skórę i przywiązujemy dużą wagę do stosowanych kosmetyków. Tym bardziej zależy nam na delikatnym produkcie dla naszego maleństwa. Najlepszą reklamą jest przetestowanie danego produktu.Poza tym znam wiele przyszłych mam,które mają podobne dylematy, więc możemy wymienić się doświadczeniami. A to chyba znakomita reklama dla firmy, jeśli polecamy dalej sprawdzony przez siebie produkt.

                          Skomentuj


                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Dlaczego Oillan testować mamy,
                            skoro go chcą wszystkie mamy?

                            Oillan dla Oli to będzie świetna gratka
                            bo jej skóra to niezła zagadka.

                            Ciągłe problemy i podrażnienia
                            są nam nieobce od urodzenia.

                            Oillan szorstką skórę pięknie wygładzi
                            a o mamy portfel nie zawadzi.

                            Zregeneruje od stóp aż po szyję
                            i dziewczę będzie mieć cudną minę.

                            Składniki prosto z natury pochodzące
                            będą dla niej bardzo kojące.

                            Swoje przygody na forum spiszemy
                            i wszystkim tylko prawdę powiemy.

                            Czy warto jest inwestować w te wszystkie Oillany
                            niech się dowiedzą wnet wszystkie mamy!


                            Skomentuj


                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Dlaczego ja?
                              Do pielęgnacji skóry używam raczej tylko naturalnych kosmetyków, bo mam "bzika" na punkcie ekologicznej, bezpiecznej pielęgnacji ciała.
                              Chciałabym przekonać się więc, że kosmetyki Oillan Baby będą odpowiednie dla mojego dziecka i ... przestanę się ich bać!

                              Skomentuj


                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                Mam w domu prawie 3-miesiecznego Wojtusia który niestety może odziedziczyć atopowe zapalenie skóry jak dla każdej matki dziecko jest najważniejsze dlatego chce pielęgnować Wojtusia najlepszymi kosmetykami.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X