Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

teraz już wiem że świetnie jest być mamusią!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    teraz już wiem że świetnie jest być mamusią!!!

    18 Czerwca 2007 Roku Wtedy Własnie Zobaczyłam Dwie Kreseczki Załamałam Sie Pomyślałam Matko Jak Ja Dam Sobie Rade Przeciez Nic Niewiem Na Temat Dzieci Nie Umiem Karmic Przewijac, Moje Zycie Zmieni Sie Wszystkie Plany Wyjazdy Imprezy Z Przyjaciółmi Sie Skończą I Co Ja Zrobie Niewiedziałam Co Mam O Tym Myśleć. Teraz Już Wiem że Ciaża To Coś Najcudowniejszego Co Może Być To Kopanie I Ruszanie Sie Maleństwa W Brzuszku Tak Strasznie Sie Cieszyłam I Płakałam Z Radośći Razem Z Moim Mężem Wtedy Juz O Niczym Innym Nie Marzyłam Tylko żeby Miec Juz Przy Sobie Bobaska Powiedziałam Sobie Wszystkigo Sie Pomału Naucze Byłam Zdziwiona Ze Mój Maz Równiez Bardzo Mi Pomagał To Wstawanie Po Nocach Karmienie Zabkowanie Daliśmy Sobie Rade Ze Wszystkim Sami Nie Mysle O Zadnych Wyjazdach O Spotkaniach Z Przyjaciólmi Jestem Bardzo Szcześliwa Mam Roczna Córeczke Sandrusie Nigdy Bym Nie Pomyslała że W życiu Może Mnie Coś Takiego Wspaniłego Spotkać. Niewirzyłam że Można Sie Tak Strasznie Cieszyć Z Pierwszych Kroczków Maleństwa To Było Cudowne Pierwsze Jej Słowa Tata I Mama To Piekne Co Można Usłuszeć Od Takiego Maleństwa Kocham Ja Bardzo I Niewiem Co Bez Niej Bym Zrobiła Jestem Najszczęsłiwsza Mamusia Na świecie. Pomyślac Ze Tak Sie Strasznie Bałam Porodu I Wychowywnia Dajemy Sobie Rade Wszystko Bym Jej Teraz Oddała Więc Kochane Mamusie życzyumy Wam Aby Wasze Dzieciczki Były Wszystkim Tym Co Macie Najwazniejszym Całą Wasza Miłaoscia I życiem Aby Były Zdrowe I Przy Was Najszcześliwsze.
       
Working...
X