Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sensitive dla wrażliwców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sensitive dla wrażliwców

    Napisane przez ania_es8 Pokaż wiadomość
    Jak dla mnie płyn jak każdy inny... Zapach ładny ale nie udało nam się pokonać zaczerwienienia i swędzącej wysypki Bubkę czekają kolejne testy alergiczne....
    A stosujesz podwójne płukanie ?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sensitive dla wrażliwców

      Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
      Dla mnie Silan Sensitive powinien zostać produktem roku!!! W pełni na to zasługuje i myślę, że każda mam która już spróbuje nie wymieni go na żaden inny bo "najtrudniejszy pierwszy krok..." tralala
      W pełni się z Tobą zgadzam Silan Sensitive powinien zostać produktem roku, to numer 1 na polskim rynku

      Skomentuj


        Odp: Sensitive dla wrażliwców

        Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
        Szkoda, że u malucha pojawiły sie podrażnienie, czasem tak bywa... Zdrowia życzę!! Z jednym pozwolę się nie zgodzić tylko a raczej mam inne zdanie Silan na pewno dla mnie nie jest jak każdy inny bo wypróbowałam już masę płynów i tylko on utrzymuje zapach tak długo, ubranka zdecydowanie mniej się niszczą
        U nas mimo skóry wrażliwca Silan spełnił sie w 100% i jestem z niego zadowolona bardzo. Ciesze się, ze mam Silan Sesitive bo już nie musze się martwic i zachodzić w głowę jaki detergent kupić by synek nie dostał uczulenia.
        Zgadzam się z Insonią Silan Sensitive to wyjątkowy produkt, zapach utrzymuje się długo, długo a ubranka delikatne, po prostu Silan wygrał w moim domu i spełnił oczekiwania całej rodzinki

        Skomentuj


          Odp: Sensitive dla wrażliwców

          Napisane przez HiperShelba79 Pokaż wiadomość
          Witam, moje dziecko cierpi na AZS. Czy w takim przypadku mogę używać płynu Silan? Opinie mam są bardzo zachęcające, ale wolałabym się upewnić!
          Płyn Silan Sensitive jest przeznaczony właśnie dla takich wrażliwców jak Twój malec. Świadczą o tym badania, którym został poddany Silan jak i zadowolenie mam go używających. Zapraszam Cię dodatkowo do lektury
          http://www.silan.pl/produkty/sensitive/ oraz http://www.ecarf.org/pl/strona-startowa.html
          Last edited by Ola_moderatorka; 02-05-2014, 13:36.
          Dowiedz się więcej na:
          http://www.silan.pl/silan/

          Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
          http://babyonline.pl/silansensitive.html

          Skomentuj


            Odp: Sensitive dla wrażliwców

            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
            Płyn Silan Sensitive jest przeznaczony właśnie dla takich wrażliwców jak Twój malec. Świadczą o tym badania, którym został poddany Silan jak i zadowolenie mam go używających. Zapraszam Cię dodatkowo do lektury
            http://www.silan.pl/produkty/sensitive/ oraz http://www.ecarf.org/pl/strona-startowa.html
            Myślę podobnie najlepszym świadectwem jest rzetelna opinia "testerów" konsumentów oraz certyfikaty

            Skomentuj


              Odp: Sensitive dla wrażliwców

              Napisane przez ania_es8 Pokaż wiadomość
              Jak dla mnie płyn jak każdy inny... Zapach ładny ale nie udało nam się pokonać zaczerwienienia i swędzącej wysypki Bubkę czekają kolejne testy alergiczne....
              Czy dałaś ilość zgodną z opakowaniem lub odrobinkę mniejszą? I czy pranie było 2 razy płukana? I jak długo mała chodziła w wypranych ubrankach? Bo niestety podrażnienie, uczulenie szybko można złapać, gorzej trwa proces leczenia (tak jak z odchudzaniem , bo przytyć można szybko a aby to potem zrzucić to ile się trzeba napocić i uzbroić w cieprliwość)
              Ile mała ma? Bo z tego co wiem testy alergiczne mają sens dopiero po 3 roku życia i wiele objawów alergicznych do tego czasu mija.
              Last edited by 22nika27; 02-05-2014, 14:50.

              Skomentuj


                Odp: Sensitive dla wrażliwców

                Anis81, my też użylismy płynu Silan i skóra naszego malucha jest wolna od podrażnień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sensitive dla wrażliwców

                  22nika27 napisała, że zapach Silana kojarzy jej się z zapachem wiosennego poranka - w pełni się z tym zgadzam!

                  Skomentuj


                    Odp: Sensitive dla wrażliwców

                    Mi zapach Silanu kojarzy się z latem i słońcem.

                    Skomentuj


                      Odp: Sensitive dla wrażliwców

                      Czuczi84 - mogę Ci polecić Silan Sensivite - przetestowałam go ja i moje dziecko o wrażliwej skórze i jesteśmy bardzo zadowoleni.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sensitive dla wrażliwców

                        Mój maluszek ma bardzo delikatną skórę i atopową skórę. W związku z tym delikatne płyny do płukania i proszki tow naszym przypadku podstawa. Bardzo się cieszę, że pojawia się ich coraz więcej i można odpowiedni zadbać o skórę naszych pociech

                        Skomentuj


                          Odp: Sensitive dla wrażliwców

                          Mam podobny problem jak Filipkowa - chciałąbym używać płynu skutecznego ale i delikatnego. Czeka mnie wycieczka do sklepu i sprawdzę, czy Silan spełnia moje wymagania

                          Skomentuj


                            Odp: Sensitive dla wrażliwców

                            Pytałyście, w jakich temperaturach odwirowujemy pranie- ja odwirowuję pranie na niższych obrotach -400- max 600, ale może wypróbuję Waszej rady i zacznę odwirowywać na wyższych obrotach!

                            Skomentuj


                              Odp: Sensitive dla wrażliwców

                              Mogę ze szczerym sumieniem polecić wszystkim mamompłyn Silan! Man sprawdził się idealnie!

                              Skomentuj


                                Odp: Sensitive dla wrażliwców

                                Niestety jestemposiadaczkąpraki o małym wsadzie i bardzo nad tym ubolewam przy 2 maluchów, którzy brudzą się na potęgę. Jak sobie radzicie ze nie malejącymi stertami prania?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X