Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

    Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
    Czy zapach świeżo upranych ubrań Was również pozytywnie nastraja na cały dzień?
    Oczywiście,świeży zapach pozytywnie nastraja, poprawia samopoczucie i dodaje energii na cały dzień

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

      Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
      Kochane a jaką widzicie różnicę na skórach Waszych dzieci i Waszych po używaniu Silan Sensitive?
      Najważniejsze dla mnie jest to, że po Silanie Sensitive mój synek nie ma na skórze żadnych podrażnienie zresztą jak i jego "wrażliwy tata" bo to właśnie po nim dziecko "odziedziczyło" tendencję do wysypek, właśnie poranień i alergii... natomiast stan mojej skóry także sie polepszył ponieważ nie jest już taka sucha jak była, dla mnie to MEGA plus i czary bo wcześniej nie myślałam, że zmiana płynu do płukania na Silan Sensitive spowoduje, że moja przesuszona skóra przestanie już taka być.

      Skomentuj


        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

        Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
        Najważniejsze dla mnie jest to, że po Silanie Sensitive mój synek nie ma na skórze żadnych podrażnienie zresztą jak i jego "wrażliwy tata" bo to właśnie po nim dziecko "odziedziczyło" tendencję do wysypek, właśnie poranień i alergii... natomiast stan mojej skóry także sie polepszył ponieważ nie jest już taka sucha jak była, dla mnie to MEGA plus i czary bo wcześniej nie myślałam, że zmiana płynu do płukania na Silan Sensitive spowoduje, że moja przesuszona skóra przestanie już taka być.
        To prawda.Gdyby ktoś wcześniej powiedział mi,że płyn do płukania może zmniejszyć stopień przesuszenia skóry,nie uwierzyłabym.Ale ja i moje dzieci jesteśmy tego dowodem.Jestem MEGA SZCZĘŚLIWA, że nasza skóra powoli zaczyna wyglądać tak jak powinna

        Skomentuj


          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

          Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
          To prawda.Gdyby ktoś wcześniej powiedział mi,że płyn do płukania może zmniejszyć stopień przesuszenia skóry,nie uwierzyłabym.Ale ja i moje dzieci jesteśmy tego dowodem.Jestem MEGA SZCZĘŚLIWA, że nasza skóra powoli zaczyna wyglądać tak jak powinna
          To wspaniale, że Silan poprawił komfort Waszej skóry. Czy inne uczestniczki testu także odczuły jego działanie na... własnej skórze?
          Dowiedz się więcej na:
          http://www.silan.pl/silan/

          Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
          http://babyonline.pl/silansensitive.html

          Skomentuj


            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

            o, tak! silan sensitiwe jest superdelikatny dla skóry, nie mamy po nim ani troche uczuleń!

            Skomentuj


              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

              Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
              To wspaniale, że Silan poprawił komfort Waszej skóry. Czy inne uczestniczki testu także odczuły jego działanie na... własnej skórze?
              tak moje 7osób

              Skomentuj


                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                Czy wiecie, że Silan wygładzając powierzchnię tkanin - zmniejsza podatność ubrań na uszkodzenia i mechacenie?
                Ja napiszę tak. Nie da sie tego ukryć . Bradze to cenie w Silanie ponieważ mimo wielokrotnego prania ciuszki mojego synka nadal wyglądają jak nowe, a w przyszłości już nie długiej bo w Lipcu na mogą się komuś przydać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                  Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                  Za co najbardziej doceniają Silana Wasi domownicy? Dzielcie się z nami swoimi zdaniem i doświadczeniami - najaktywniejsze forumowiczki otrzymają upominki
                  "Zapach, delikatność, bezpieczeństwo, miękkość " i wyobraźcie sobie moje zdziwienie kiedy te słowa padły z ust mojego M zapytany o to co ceni w Silanie

                  Skomentuj


                    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                    Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                    Czy zapach świeżo upranych ubrań Was również pozytywnie nastraja na cały dzień?
                    Oj tak zwłaszcza Silana. Często gęsto nastawiam pralkę z opóźnieniem i rano kiedy wstanę i nakarmię malucha wyjmuje już pranie...zapcha działa na mnie lepiej niż kawa, energetyzująco

                    Skomentuj


                      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                      Dziewczyny, mieliśmy kończyć, ale testujemy Silan Sensitive jeszcze tydzień.
                      Dowiedz się więcej na:
                      http://www.silan.pl/silan/

                      Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                      http://babyonline.pl/silansensitive.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                        Dziewczyny kolejny raz przekonałam sie o super sile Silana Sensitive.
                        W niedziele poprosiłam mojego M by zrobił parnie ponieważ ja cos kiepsko sie czułam i całodniowe chimeryki mojego synka zwaliły mnie z nóg , wyjaśniłam co i jak ile na ile , poza tym oczywiście miał je rozwiesić. Nie dość, że prosiłam go o to popołudniu, a zrobił to wieczorem po czym dzis otwieram pralkę, miałam dwu dniową przerwę w praniu, a tam nie rozwieszone rzeczy z niedzieli... no nic tylko udusić. Miałam sie kierować w kierunku M z miną nietęgą ale moja uwagę odwrócił fakt, że ciuszki pachniały Silanem Sensitive jak by pralka właśnie skończyła prać... nie wierzyłam własnemu nosowi( a mam sporych rozmiarów ). Silan wywarł na mnie takie wrażenie, że nawet M sie upiekło tym rzem

                        Skomentuj


                          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                          Jeju ja czasem zapomnę wyjąć pranie z pralki zaraz po skończonym programie i wpadam w panikę co zastanę po paru godzinach. A tu miła niepsodzianka po wypraniu w Silanie pranie pachnie i pralka pachnie czystością nic tylko rozwiesić, wysuszyć i otulić się tym zapachem...

                          Skomentuj


                            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                            Mój mąż też ma taką przypadłość, że bardzo łatwo zapomina o praniu... Włączone rano, wieczorem nadal w pralce i pytanie 'A to się już wyprało?' :P

                            Skomentuj


                              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                              hehe trzeba było mu kartkę na pralce przyczepić

                              Skomentuj


                                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                                He he.. przyznam ze mi sie jeszcze coś takiego nie przytrafiło
                                Moze dlatego ze sama pilnuję prania,

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X