Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

    Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
    Kochane a jaką widzicie różnicę na skórach Waszych dzieci i Waszych po używaniu Silan Sensitive?
    Skóra jest niepodrażniona,nie ma drapania się w ciągu dnia bo coś swędzi.
    Wszystko bardzo dobrze się nosi ubrania wyprane w Silan, ja "przeprosiłam" swoją sweterkową narzutkę przyjemnie mi się ją nosi gdy 2razy wyprałam ją w Silanie

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

      Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
      Jak zaczęła się wasza przygoda z płynem Silan Sensitive?
      Moja przygoda zaczęła się w momencie gdy otrzymałam płyn właśnie od Was Wcześniej nigdy nie miałam tej przyjemności aby zagościł w mojej łazience.
      Teraz pewnie szybko z niej nie wyjdzie!

      Skomentuj


        #93
        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

        Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
        Piszcie koniecznie jak się Wam pierze z Silanem Sensitive. Dla najbardziej aktywnych przygotowaliśmy niespodzianki
        Z Silanem pranie i prasowanie jest wręcz przyjemnością. Prać owszem zawsze lubiłam, bo to mało męcząca czynność, ale prasować oczywista sprawa nie! Teraz Silan Sensitive przezwyciężył moje lenistwo i zaczęłam wręcz nałogowo tańczyć przy żelazku. Mój mąż jest w szoku, wcześniej domagał się żebym wyprasowała mu koszulę- teraz patrzy ze zdziwieniem co mi się stało! Pranie po Silanie Sensitive wyjątkowo łatwo się prasuje, jest mięciutkie o delikatnym zapachu- niemęczącym i nieduszącym, a jednak wyczuwalnym i bardzo przyjemnym. Polecam wszystkim mamom i nie tylko Bo Silan jest idealny i dla małych i dla dużch też- szczególnie dla tych wrażliwych nosów i ciał oczywiście też noi jest przede wszystkim bezpieczny i sprawdzony

        Skomentuj


          #94
          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

          Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
          Wiedziałyście wcześniej, że żelazko podczas prasowania działa jak sterylizator, usuwając zarazki, roztocza i alergeny? Czy była to zwykła kosmetyka wpływająca na wygląd waszych ubrań?
          Gdy moje dziecko było maleńkie oczywiście była to bardziej higieniczna sprawa... Później miałam czas lenistwa i pokłóciłam się z żelazkiem a teraz wróciłam do niego, a wszystko za Waszą sprawą i Silana Sensitive

          Skomentuj


            #95
            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
            Czy wiedziałyście, że żelazko pomaga odkażać dziecięce rzeczy? Czy zapach Silna umila Wam czas spędzony przy desce?
            Zapach Silana działa wręcz uzależniająco i chyba znieczula nogi przy staniu przy desce

            Skomentuj


              #96
              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

              Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
              Jak piorę firanki ustawiam wirowanie na minimum i zawieszam je jak są jeszcze wilgotne. Wtedy udaje się uniknąć prasowania
              Ja firanki piorę jeszcze w programie dla "delikatnych" wiruję również na najniższych obrotach czyli 400.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                Dziewczyny, po czym poznajecie, że środek do prania jest odpowiedni dla Waszych pociech? Czym Silan Sensitive zwrócił Waszą uwagę?
                Środek w którycm pierzemy decydowanie jest odpowiedni gdy moja córeczka nie ma po ubrankch wypranych w nim żadnych zmian na skórze- a oczywiście po Silanie Sensitive nie ma
                Silan Sensitive zwrócił moją uwagę samymi pozytywnymi cechami.
                Jest delikatny, o przyjemnym zapachu, zmiękcza ubrania już po użyciu minimalnej zalecanej dawki przez producenta, ułatwia prasowanie, ubrania się nie elektryzują.. Pozytywne cechy można wymieniać i wymieniać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                  Napisane przez Dominiqa78 Pokaż wiadomość
                  A dla mnie dobry "patent" na niepomięte firanki podsunęła ciocia. Wystarczy dorzucić do prania spory ręcznik frotte. I wiecie co, u mnie zdało to egzamin
                  Na pewno wypróbuję Człowiek uczy się przez całe życie...

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                    Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
                    Dobrze wiedzieć, że pranie szybciej schnie pio Silanie, to super sprawa zwłaszcza zimą, jak widzę ten nasz płynik Silan ma same zalety.
                    Na szczęście robi się coraz cieplej i suszenie prania będzie niedługo tylko przyjemnością. Mimo to Silan Sensitive i tak jest niezastąpiony

                    Skomentuj


                      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                      Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
                      Mnie też jest bardzo miłoOdkąd dostałam wiadomość,że mogę wziąć udział w dyskusji, zaglądam na forum codziennie
                      Zaglądanie na forum jest teraz stałą czynnością Ostatnio miałam trochę utrudniony dostęp do internetu, ale już wróciłam. Mam nadzieję, że nie za późno

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                        Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
                        Dzięki, właśnie wczoraj zakupiłam nową butelkę Silana, ale szkoda bo u mnie nie ma Dayli.
                        U mnie też niestety nie ma Dayli A bardzo lubię robić zapasy, może gdzieś u siebie wywęszę jakąś okazję, bo Silan ubywa z każdym praniem

                        Skomentuj


                          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                          Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                          Kochane a jaką widzicie różnicę na skórach Waszych dzieci i Waszych po używaniu Silan Sensitive?
                          Nie mamy żadnych podrażnień, a sporadycznie zdarzało się to nam mimo że nie należymy do wielkich wrażliwców, jednak niesprawdzone środki mogą czasami zrobić więcej biedy niż korzyści. Po Silanie Sensitive wszystko jest w porządku, nasze ciało i zmysły wręcz pokochały Silan Sensitive

                          Skomentuj


                            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                            Czy wiecie, że Silan wygładzając powierzchnię tkanin - zmniejsza podatność ubrań na uszkodzenia i mechacenie?
                            Dowiedz się więcej na:
                            http://www.silan.pl/silan/

                            Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                            http://babyonline.pl/silansensitive.html

                            Skomentuj


                              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                              Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                              Czy wiecie, że Silan wygładzając powierzchnię tkanin - zmniejsza podatność ubrań na uszkodzenia i mechacenie?
                              Czym jeszcze Silan nas zaskoczy?Najlepszy z najlepszychBardzo się cieszę, że Silan tak dba o nas i nasze ubrania, które pozostaną z nami w dobrym stanie na dłużej

                              Skomentuj


                                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                                Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                                Czy wiecie, że Silan wygładzając powierzchnię tkanin - zmniejsza podatność ubrań na uszkodzenia i mechacenie?
                                Nie wpadłam sama na tyo, kolejna z zalet Ile będzie ich jeszcze? Silan Sensitive ciągle zaskakuje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X