Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

    Ja nie zdecydowałabym sie na pozostawienie samej pracujacej w domu pralki, pamietam jak kiedyś nauczycielka od BHP opowiadała o niezbyt miłym incydencie za sprawa włączonej pralki kiedy w domu nikogo nie było

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

      Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
      ojacie xD ja mam dobrze że pralke moge zaprogramowac i np ustawic tak aby zrobiła pranie za 2,3h i dać aby pranei skończyło się akurat przed moim przyjściem ,wchodzę i jest END ;D
      Dobrze, że w dzisiejszych czasach mamy takie ułatwienia. Inaczej pranie mogło by się na prawdę kisić aż do następnej uzbieranej partii.
      Dowiedz się więcej na:
      http://www.silan.pl/silan/

      Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
      http://babyonline.pl/silansensitive.html

      Skomentuj


        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

        Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
        hehe gdzieś już to słyszałam .

        On by cegły na stole nie dostrzegł, a co dopiero karteczki na pralce

        W pierwszym momęcie po myślałam nad wymianą M na nowszy model o pralce nie pomyślałam

        Morał z tej bajki jest taki że Silan daje rade w każdej sytuacji i jak prać to samej, a nie liczyć na M. W ogóle dobrze, ze z Silan rzeczy szybciej schną bo inaczej moje dziecię "latało" by nago .
        Wygląda na to, że Twój M, też chciał przetestować siłę Silana
        Dowiedz się więcej na:
        http://www.silan.pl/silan/

        Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
        http://babyonline.pl/silansensitive.html

        Skomentuj


          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

          Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
          Wygląda na to, że Twój M, też chciał przetestować siłę Silana
          Zdecydowanie tak tylko on zdecydował się wypróbować Silana w ekstremalnych warunkach , lubi chłopak adrenalinę i zaryzykował spotkanie z "wściekła mną". Na szczęście dla mnie dla niego i naszego potomka Silan zdał nawet ten test

          Skomentuj


            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            Ja nie zdecydowałabym sie na pozostawienie samej pracujacej w domu pralki, pamietam jak kiedyś nauczycielka od BHP opowiadała o niezbyt miłym incydencie za sprawa włączonej pralki kiedy w domu nikogo nie było
            Ja też jakoś nie używam tej funkcji. Mam taką fobię, że jak pralka spuszcza wodę, to idę sprawdzić, czy czasem nic nie wycieka. Nigdy się to nie zdażyło, ale taki odruch mam u siebie

            Skomentuj


              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

              Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
              Zdecydowanie tak tylko on zdecydował się wypróbować Silana w ekstremalnych warunkach , lubi chłopak adrenalinę i zaryzykował spotkanie z "wściekła mną". Na szczęście dla mnie dla niego i naszego potomka Silan zdał nawet ten test
              Insonia za bardzo nie daj po sobie poznać, że M nawalił. Wiesz jak to jest z facetami. Następnym razem powie, że skoro robisz to lepiej to on już nie będzie się wtrącał A przy malutkim dziecku, każda pomoc jest potrzebna

              Skomentuj


                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                Ja też unikam wychodzenia gdy pralka jest włączona, bo to różnie bywa chociaż zalać mogłabym tylko piwnicę ale po co mam tonąć .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                  Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
                  Ja też unikam wychodzenia gdy pralka jest włączona, bo to różnie bywa chociaż zalać mogłabym tylko piwnicę ale po co mam tonąć .
                  Popieram, ja również zawsze pilnuję swego prania , bo to różnie bywa , czasami wężyk się urwie, albo wody zabraknie , lepiej mieć urządzenie na oku.

                  Skomentuj


                    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                    zalania jakoś tak sie nie obawiam, chociaż mieszkając w blokach narobiło by sie sporo kłopoty gorzej jeśli doszło by do zwarcia, jakoś ta historia nauczyciela utkwiła mi w głowie, dlatego pewniej sie czuje gdy pralka pierze tylko w mojej obecności,

                    Skomentuj


                      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      zalania jakoś tak sie nie obawiam, chociaż mieszkając w blokach narobiło by sie sporo kłopoty gorzej jeśli doszło by do zwarcia, jakoś ta historia nauczyciela utkwiła mi w głowie, dlatego pewniej sie czuje gdy pralka pierze tylko w mojej obecności,
                      Ja też nigdy nie zostawiam włączonej pralki gdy nikogo nie ma w domu - różnie to bywa.Zresztą za każdym razem gdy wychodzę z domu, dwa razy sprawdzam czy wszystko wyłączyłam ( żelazko, prostownicę).

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                        Nie ma nic gorszego nic niepewność czy oby wszystko wyłączone
                        też kilka razy sprawdzam wszystko zanim wyjdę z domu

                        Skomentuj


                          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                          Ja nie zdecydowałabym sie na pozostawienie samej pracujacej w domu pralki, pamietam jak kiedyś nauczycielka od BHP opowiadała o niezbyt miłym incydencie za sprawa włączonej pralki kiedy w domu nikogo nie było
                          Mi zdarzało się zostawiać włączoną pralkę w domu i wychodzić.. Raz miałam nauczkę. Wstawiłam pranie w pośpiechu i zajęłam się sprzątaniem, nagle patrzę że jakaś kałuża płynie w przedpokoju z łazienki... Okazało się że córeczki skarpetka przycięła się drzwiczkami i mało co a mieszkanie byłoby zalane, gdybym wyszła z domu i zostawiła pralkę! To tak ku przestrodze

                          Skomentuj


                            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                            Napisane przez moonari Pokaż wiadomość
                            Zapach Silan zdedycowanie pozytywnie nastraja mnie na cały długi dzień
                            Nastraja Tylko ta góra prasowania która została mi na majowy weekend rośnie w oczach po wczojajszych praniach- a pogoda dopisywała na szybkie schnięcie

                            Skomentuj


                              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                              Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                              Nie ma nic gorszego nic niepewność czy oby wszystko wyłączone
                              też kilka razy sprawdzam wszystko zanim wyjdę z domu
                              Mi bardziej zdarzy się wyjść i myśleć czy czegoś nie zostawiłam, ale jeszcze się nie zdarzyło o czymś zapomnieć

                              Skomentuj


                                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                                Napisane przez kasia-jp Pokaż wiadomość
                                Widzę, że wiele mam już podzieliło się swoimi doświadczeniami odnośnie prania rzeczy niemowląt - na początku prałam ubranka swojego Malucha oddzielnie, ale potem niestety z biegiem czasu z powodu lenistwa i wiecznego zabiegania niestety wszystko zaczęło lądować razem... Czy i u Was tak bywa?
                                Dokładnie tak samo było u mnie, ale nawet nie z lenistwa, tylko po prostu dziecko rośnie i później nie ma potrzeby oddzielnie prać Czasami jeszcze jest tak że piorę dla mojej córki oddzielnie, ale to dlatego że ona ma pełno kolorowych ubranek, a bardzo szybko zbiera się dla niej pranie..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X