Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Oj tak, coś wiem o wpadkach, u nas niby synek od ponad roku bez pielucha, ale i tak od czasu do czasu coś się przytafi a wtedy od razu trzeba robić pranie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Ale dzięki Silanowi nawet po mało przyjemnym zapachu "siusiu" nie ma śladu i ubranka są znów miłe w dotyku i piękniepachną!

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Muszę przyznać, że ilości codzinnego prania mnie czasem przerastają, szczególnie w przypadkach, gdy np. wyjedziemy na weekend i trochę się ich "nazbiera", to potem przez następny tydzień walczę, żeby ilość zalegającego prania się trochę zmniejszyła.

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Dlatego ja staram się robić pranie jak najczęściej, właściwie w każdej wolnej chwili, wtedy przynajmniej mi się z kosza nie wysypuje.

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
            Widzę, że zaczęły się już pożegnania. Spokojnie, mamy jeszcze parę godzin, chociaż fakt ten miesiąc mina tak szybko!

            Zróbmy małe podsumowanie, jak miło zaskoczyła Was Silan Sensitive podczas domowego testowania?
            Bardzo miło. Najpierw kurier i zdziwiony mąż odbierający paczkę, która pachniała, bo troszeczkę wyciekło Później pierwsze prania, suszenia, prasowania i zachwyt nad zapachem, miękkością, łatwością prasowania. Fakt, że odpowiada całe rodzinie, łącznie z najmłodszym Bąbelkiem, no i babcią
            No i oczywiście forum z przemiłymi forumowiczkami

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Oooo bardzo ciekawe macie rady odnośnie przypalonego żelazka,akurat mam z tym problem, więc na pewno skorzystam!

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                musze przyznać, że moje maluchy są dla mnie ogromną mobilizacją, jeśli chodzi o wykonwanie codziennych obowiązków i poszikiwanie rozwiązań,które zarówno mi ułatwią życie, jak i będą dla nich bezpieczne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Silan kupiłam z ciekawości, ale teraz mogę go z czystym sumieniem polecić każdej mamie!

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    bunny17, ja też najczęściej nastawiam pranie a w między czasie zajmuję się 100 innymi rzeczamy - chyba mamy tak już mają - są wielozadaniowe!

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      A pamiętacie jeszcze Franie? Moja mama jej używała przed długie lata, to były dopiero czasy...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez anagma Pokaż wiadomość
                        bunny17, ja też najczęściej nastawiam pranie a w między czasie zajmuję się 100 innymi rzeczamy - chyba mamy tak już mają - są wielozadaniowe!
                        hehe bo to prawda że kobieta może robić kilka rzeczy na raz podzielnośc uwagi

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Napisane przez hiacynta008 Pokaż wiadomość
                          Baryłka dzięki wielkie za odpowiedź! Ok, skóra skórą- słyszałam, że problemem mogą być także jej odparzenia. A czy dodatkowo żeby ich uniknąć powinno się używać zasypek lub oliwki?czy wystarczy sosować odpowiedni proszek?
                          Odparzenia są spowodowane działaniem substancji zawartych w moczu i w kale na skórę dziecka oraz utrzymującą się w pieluszce wilgocią. Obecnie nie zaleca się stosowania zasypek ani oliwki! Wręcz mogą one nasilić objawy. Należy delikatnie osuszać skórę dziecka i stosować specjalne preparaty do skóry dziecka zawierające cynk.

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Pani Olu dzis powinny byc wyniki konkursu?

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Dzisiaj miały być właśnie, ale nie widać nigdzie

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
                                Dzisiaj miały być właśnie, ale nie widać nigdzie
                                Mialy byc wyslane na meila.. ale ciagle cisza..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X