Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Ja kupiłam kolejny płyn z linii Silan, tym razem Royal Orchid - jego zapach bardzo nam odpowiada

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      barbara302,Silan, tak jak już mamy napisały, można od 6tego miesiąca stosować, ale i niektóre mamy zaczęły go wproadzać trochę wcześniej.

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        A ja mam pytanie "wakacyjne" - jak dbacie o kostiumy kompielowe, aby były cały czas jak nowe i żeby pozbyć się zapachu chloru?

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Napisane przez AUGUSCIK Pokaż wiadomość
          A ja mam pytanie "wakacyjne" - jak dbacie o kostiumy kompielowe, aby były cały czas jak nowe i żeby pozbyć się zapachu chloru?
          Ja piorę ręcznie w płynie i płuczę - teraz obowiązkowo w Silanie.Dzięki niemu na pewno pozbędziesz się zapachu chloru

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez AUGUSCIK Pokaż wiadomość
            A ja mam pytanie "wakacyjne" - jak dbacie o kostiumy kompielowe, aby były cały czas jak nowe i żeby pozbyć się zapachu chloru?
            Ja z synkiem raz w tygodniu jeżdżę na basen i polecam ci Silan Sensitive po zapachu basenu nie będzie w ogóle śladu zastąpi go zapach Silna niezwykle delikatny ba twój strój będzie super delikatny, aksamitny

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Ja po każdej wizycie na basenie,płuczę kostium w silanie, dzięki temu pozbywam się zapachu chloru.

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Ja jak jestem na wakcjach to także na bierząco płuczę kostium w Silanie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez mplachesia Pokaż wiadomość
                  Czy przy kupowaniu produktów zwracacie uwagę na certyfikaty?
                  Tak, na certyfikaty, skład, zapach, itp.

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez AUGUSCIK Pokaż wiadomość
                    A ja mam pytanie "wakacyjne" - jak dbacie o kostiumy kompielowe, aby były cały czas jak nowe i żeby pozbyć się zapachu chloru?
                    Ja jeszcze w Silanie nie płukałam, ale będę miała okazję pod koniec maja bo wybierzemy się po powrocie z gór do aquaparku , a zawsze robiłam płukanie od razu po powrocie z basenu w płynie, a potem wypranie któregoś dnia w woreczku do prania bielizny

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                      Dokladnie tak chociaz moj maz potrafi taka miske odprawic gdzie indziej, albo na siedzisko w wannie, albo na podloge i problemu nie ma
                      no niestety mój też tak robi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez AUGUSCIK Pokaż wiadomość
                        A ja mam pytanie "wakacyjne" - jak dbacie o kostiumy kompielowe, aby były cały czas jak nowe i żeby pozbyć się zapachu chloru?
                        Stosując Silan mam pewność, że jego świeży zapach pozostaje na bardzo długo, a ubrania są delikatne i miłe w dotyku.

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          No i stało się... dziś koniec naszego testowania i dzielenia się pomysłami na pranie i prasowanie z Silanem, co tu dużo pisać. Dowiedziałam się o Sialnie Sensitive z tego forum i jestem wdzięczna losowi za to ponieważ mój światopogląd na temat detergentów się zmienił...już teraz wiem "kot przyjacielem, a kto wrogiem" mojego prania. Wiem, że używając płynu Silan Sensitive mam pod kontrolą pranie mojego synka i nie tylko bo również nasze. Dziękuje wszystkim mamą za rady i wspólnie spędzony czas.

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                            No i stało się... dziś koniec naszego testowania i dzielenia się pomysłami na pranie i prasowanie z Silanem, co tu dużo pisać. Dowiedziałam się o Sialnie Sensitive z tego forum i jestem wdzięczna losowi za to ponieważ mój światopogląd na temat detergentów się zmienił...już teraz wiem "kot przyjacielem, a kto wrogiem" mojego prania. Wiem, że używając płynu Silan Sensitive mam pod kontrolą pranie mojego synka i nie tylko bo również nasze. Dziękuje wszystkim mamą za rady i wspólnie spędzony czas.
                            Już się żegnamy? Ja także chciałam bardzo gorąco wszystkim podziękować.Firmie Henkel, dzięki której poznaliśmy Silan Sensitive, Dr.Polańskiej, Pani Oli moderatorce i wszystkim mamusiom za cenne rady i razem spędzony czas

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
                              Już się żegnamy? Ja także chciałam bardzo gorąco wszystkim podziękować.Firmie Henkel, dzięki której poznaliśmy Silan Sensitive, Dr.Polańskiej, Pani Oli moderatorce i wszystkim mamusiom za cenne rady i razem spędzony czas
                              Nie wiem czy juz teraz natychmiast ale dzis mam szczepienie smyka i poza tym parę innych rzeczy na głowie plus moje dziecię jest dziś wyjątkowo nieznośne jak by mi dziecko podmienili - wszystko jest na beee, nie wiem czy później będę miała szansę się pożegnać z Wami a przecież wspólnie spędziłyśmy sporo czasu plułabym sobie w brodę nie mając okazji do zrobienia tego

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                                Nie wiem czy juz teraz natychmiast ale dzis mam szczepienie smyka i poza tym parę innych rzeczy na głowie plus moje dziecię jest dziś wyjątkowo nieznośne jak by mi dziecko podmienili - wszystko jest na beee, nie wiem czy później będę miała szansę się pożegnać z Wami a przecież wspólnie spędziłyśmy sporo czasu plułabym sobie w brodę nie mając okazji do zrobienia tego
                                Szkoda dziewczyny,było niezmiernie miło uczestniczyć w konkursie Silana, dzięki temu poznałam Was i Wasze rady.Silan będzie mi o Was przypominał

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X