Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    kamilajura Ja zazwyczaj biorę stertę ciuszków, które po powrocie piorę hurtowo w domu. Na urlopie może być różnie z możliwościami i środkami do prania a mój Maluch strasznie się na wszystko uczula.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Jest strasznie dużo postów więc szczerze się przyznam że wszytkich nie czytałam i może się powtórzę, ale ja najmilej wspominam moment oczekiwania na dzidziusia. Pranie i prasowanie ciuszków, które czekały na maluszka sprawiało zdecydowanie większą przyjemność niż teraz

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Moja Majka mimo tego że ma dopiero 1,5 roczku jest straszną stojnisią. Ma swój ulubiony różowy zestaw, który musi być ciągle na posterunku. W związku z tym że muszę go często prać mam pytanie czy macie sprawdzony proszek od którgo ubranka nie będą tak szybko blakły?

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Fajne jest to że Silan Sensitive można też stosować przy praniu naszych ubrań i nie jest dedykowany wyłącznie dla maluchów.

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez troszka Pokaż wiadomość
            Moja Majka mimo tego że ma dopiero 1,5 roczku jest straszną stojnisią. Ma swój ulubiony różowy zestaw, który musi być ciągle na posterunku. W związku z tym że muszę go często prać mam pytanie czy macie sprawdzony proszek od którgo ubranka nie będą tak szybko blakły?
            Myślę,że kolory dłużej pozostają "żywe" na ubraniach wypranych w płynie.Jest cała gama płynów do prania kolorów, które pomagają zachować kolor na dłużej.

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              A kiedy przechodzicie na pranie w zwykłym proszku?

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Kurcze to już sama do końca nie wiem jak robić z tym praniem. Wszędzie piszą że trzeba prać w co najmniej 60 stopniach, a na metkach zazwyczaj jest max 40 ;/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Nowo zakupione pościele i ręczniki też pierzecie przed użyciem? Trochę się boję że kołderka po praniu się skołtuni i nie będzie się do niczego nadawała...

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    a co powiecie o specjalnych środkach do prania pieluch? Używacie tych dedykowanych czy pierzecie w zwykłym proszku?

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      W środkach antyalergicznych pierzecie też Wasze ubrania czy tylko ubrania maluszka?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Wydaje mi się, że lepiej jest prać wszystko. Alergia na środki chemiczne to alergia kontaktowa, więc jak nosisz dzieciątko na rękach i przytulasz go ubrań pranych w zwykłych proszkach to nie pozbywasz się alergenów ;/

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Napisane przez landryna200 Pokaż wiadomość
                          Nowo zakupione pościele i ręczniki też pierzecie przed użyciem? Trochę się boję że kołderka po praniu się skołtuni i nie będzie się do niczego nadawała...
                          Ja tak.Nowe ręczniki nie chłoną wody, czasami przed pierwszym użyciem piorę je nawet dwa razy.

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            My pierzemy wszystko bo chemia uczula nas wszystkich, ale przy alergii tylko córci chyba wolałabym nie ryzykować i też zdecydowałabym się na pranie w specjalnym proszku i płynie. Ewentualnie jeśli nei chcesz rezygnować z proszku, to ustaw podwójne płukanie.

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Czy przy kupowaniu produktów zwracacie uwagę na certyfikaty?

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Napisane przez mplachesia Pokaż wiadomość
                                Czy przy kupowaniu produktów zwracacie uwagę na certyfikaty?
                                Tak , zwracam uwagę na certyfikaty, wtedy mam pewność, że firma włożyła wiele starań żeby był to godny i bezpieczny produkt

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X