Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    ja płynu do płukania używam zawze do parnia ubranek, pieluszek tetrowych, ręczników i pościeli. Czyli właściwie do wszystkiego i nic się nie dzieje!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Napisane przez wiedxma Pokaż wiadomość
      a czy zawsze używacie płynu do płukania przy praniu?
      Zawsze i nie zamierzam tego zmieniać

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Napisane przez wiedxma Pokaż wiadomość
        a czy zawsze używacie płynu do płukania przy praniu?
        U mnie Silan dodaje obowiązkowo do każdego płukania, od kiedy poznałam Silan moja rodzinka nie wyobraża sobie prania bez zapachu SILANA

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Dinominio my też używaliśmy do wszystkego, ale u mojego synka i tak wyskoczyły zaczerwienienia

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            to może powinnać zacząć włączać podwójne płukanie przy praniu?

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Dinominio hmm może rzeczywiście... nigdy nie stosowalismy podwójengo płukania przy praniu. To naprawdę pomaga?

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez Aniuka82 Pokaż wiadomość
                a wracając do rozmowy o pościeli. Jaką pościel dla dziecka polecacie?
                Praną w Sialnie Sensitive

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez aestas Pokaż wiadomość
                  hej, w artykule jest napisane, że maskotki powinno się po praniu i wyschnięciu włożyć na 48 godzin do lodówki. Stosowałyście się kiedyś do tej zasady? ;/
                  Jak najbardziej choć ja nie trzymam nigdy ich tak długo w zamrażarce

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez ksiazeczka13 Pokaż wiadomość
                    Dinominio hmm może rzeczywiście... nigdy nie stosowalismy podwójengo płukania przy praniu. To naprawdę pomaga?
                    Przy małych dzieciach podwójne płukanie jak najbardziej jest wskazane.

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Napisane przez moscickaada Pokaż wiadomość
                      moim zdaniem wystarczy samo wypranie maskotek! Uważam, ż enie można dziecka trzymać pod kloszem. Można później tego ostro pożałowąc...
                      Nie zgadzam się mrożenie to nie trzymanie pod kloszem, a wybijanie alergizujących roztoczy kurzu domowe, na początku rzycia dziecka jest to bardzo istotne, a zabawki sa ich istnym siedliskiem i rajem wiadomo, że dzieciaczki się do nich tulą ściskają całują.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez 11111111 Pokaż wiadomość
                        a słyszałyście o tym ECARF?
                        Pewnie, żę słyszałam dzięki Silanowi, teraz wiem, ze moje pranie po Silanie jest bezpiecznie dla skóry mojego dziecka

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Napisane przez wiedxma Pokaż wiadomość
                          a czy zawsze używacie płynu do płukania przy praniu?
                          Zawsze i to do każdego prania, małego mniejszego i dużego D:

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Napisane przez ewatomiak Pokaż wiadomość
                            Dinominio my też używaliśmy do wszystkego, ale u mojego synka i tak wyskoczyły zaczerwienienia
                            Być mozę musisz odczekać pewien okres czasu, może maluszka skóra jest zbyt wrażliwa na ten płyn, sama wiem jak mała miała uczulenia na kremy i płyny do kapieli dla alergików, jednak to wszystko działo sie do roku życia, po tym okresie te same kremy już tak nie uczulały małej, teraz kiedy malutka ma przeszło 2 latka wprowadzam płyn do płukania i miło mnie zaskakuje ten płyn

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez hanusia174 Pokaż wiadomość
                              Baryłka cześć wszystkim! Mam pytanko odnośnie hipoalergicznych proszków do prania. To pic na wodę? Czy napawdę powinno się ich używać do określoneo wieku dziecka.? Za2 miesiące rodzę i nie mam jeszcze pojęcia co i jak...
                              Powinno ale lepiej używać płynów niż proszków, poczytaj forum a tam już poruszyłyśmy wiele rad więc na pewno się przydadzą

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Mam pytanie jeszcze nie poruszane na forum:

                                Mamusie które są na etapie nocnikowania lub już go przechodziły- co robicie z ciuszkami gdy maluchowi zdarzy się nie zdążyć i poleci po majteczkach, rajstopkach, spodenkach - czy pierzecie ręcznie od razu? czy może zostawiacie takie do "wyschnięcia" i jak jest więcej prania to dopiero pierzecie?
                                A jeśli ręcznie to ile razy płukacie w płynie i później w wodzie?
                                Bo ja mam jakoś obawy czy dobrze wypiorę ręcznie (jednak jestem pokoleniem pralki ) a zaczynamy etap nocnika.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X