Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
    Mając Silan prasowanie idzie szybciej i przyjemniej
    Spróbujemy zobaczymy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
      A to wszystko zależy od dnia jeśłi chodzi o ta organizację Zdarza się tak, że czasami wszystko wchodzi na głowę i z niczym człowiek się nie wyrabia, a innym razem wszystko idzie jak po maśle i obroty są maksymalne i rezultaty na około też Wiadomo, że gdy jest dziecko to człowiek nie skupia się na sobie jak to było kiedyś i wszystko się zmienia o 180 stopni.
      Oj, tak gdy na świecie pojawiają się dzieci wszystko się kręci wokół nich, dobrze że chociaż na chwilkę się wyrwę, żeby odwiedzić forum

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
        A to wszystko zależy od dnia jeśłi chodzi o ta organizację Zdarza się tak, że czasami wszystko wchodzi na głowę i z niczym człowiek się nie wyrabia, a innym razem wszystko idzie jak po maśle i obroty są maksymalne i rezultaty na około też Wiadomo, że gdy jest dziecko to człowiek nie skupia się na sobie jak to było kiedyś i wszystko się zmienia o 180 stopni.
        Dokładnie tak

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Chciałabym też dodać od siebie kilka słów w kwestii zagnieceń - u mnie osobiście jest to to nie tylko rzecz obrotów ale też jakości ubrań i materiałów, z jakich są uszyte- niektórym absolutnie nic nei jest w stanie zaszkodzić

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Ja także przetestowałam płyn Silan - bardzo nam odpowiada, więc chętnie przyłączę się do dyskusji.

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              to prawda jakość ubranek też jest ważna przy praniu, mnie zastanawia jedna tylko kwestia czy też tak macie ze niektóry ubranka strasznie przyciągają plamy ?
              mała czasami kilka dni chodzi i jest czysta kiedy założę jej jedną z bluzek która zawsze musi być upaciana po 5 minutach

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Któraś z mam napisała o żelach do prania - my też ich używamy - co za oszczędność miejsca w małym mieszkaniu!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  mnie cena nie przekonuje do tych zeli.
                  Ale muszę przyznać ze myślałam ze Silan jest droższy a tutaj taka niespodzianka w sklepie

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Muszę powiedzieć, że zapach różowego Silana jest dla mnie osobistym strzałem w 10!

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Mam pytanie, czy pierzecie wszystko na bierząco, czy zostawiacie to np. na weekend?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez landsdei Pokaż wiadomość
                        Mam pytanie, czy pierzecie wszystko na bierząco, czy zostawiacie to np. na weekend?
                        Ja na bieżąco, wolę nawet codziennie wstawić jedną pralkę, niż później zawalić się stosem prania i prasowania.

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Ja staram się prać ubrania zorówno swoje jak i dzieci regularnie, za to prasowanie zostawiam sobie na weekend.

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Napisane przez luxurious2 Pokaż wiadomość
                            Ja staram się prać ubrania zorówno swoje jak i dzieci regularnie, za to prasowanie zostawiam sobie na weekend.
                            Ja staram się prasować w tym samym dniu, w którym ubrania są już suche.

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Myślałam, że pranie to taka prosta czynność a tyle interesujących rzeczy dowiedziałam się tutaj od innych Mam! Dziękuję

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Gdzie radziłyście się w kwestii prania i dbania o czystość garderoby maluszków?
                                Długie rozmowy z Waszymi mamami, babcine rady, nie wygadana ciocia, czy może najbliższa przyjaciółka?
                                Dowiedz się więcej na:
                                http://www.silan.pl/silan/

                                Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                                http://babyonline.pl/silansensitive.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X