Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
    Muszę sprawdzić ceny z płynami jeśli jedyny minus to rozsypany proszek to jednak zostane przy proszku nic trudnego zetrzeć go ściereczką, poza tym dawno już nie rozsypałam proszku

    Tu nie chodzi tylko o rozsypany proszek.Ważniejsze jest to,że proszek nie rozpuszcza się cały, zawsze resztki gdzieś się osadzą, nie tylko na ubraniach ale i w pralce.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
      Proszki też się gorzej wypłukują, np. ubrania sportowe mojego męża jak kiedyś prałam w proszku to myślałam ze osiwieję, bo pełno zacieków było po wyschnięciu i wówczas się przerzuciliśmy na płyny/żele/kapsułki więc wypierz sobie jakiś czarny sportowy ciuszek i zobacz czy dany proszek zostawia ślady, jak tak to na innych ubraniach też tylko tego nie widać. Bo płyny do płukania się łatwo wypłukują i kiedyś nawet zrobiłam test czy samo płukanie pozostawia ślady i okazało się że nie, więc wina była proszku.
      Też mi się to przydarzyło pełno białych zacieków na czarnych sportowych dresach, musiałam powtórzyć kilka razy podwójne płukanie, żeby pozbyć się białych zacieków.

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
        Też mi się to przydarzyło pełno białych zacieków na czarnych sportowych dresach, musiałam powtórzyć kilka razy podwójne płukanie, żeby pozbyć się białych zacieków.
        Od tamtej pory używam do prania tylko kapsułek lub żeli, szybciej się rozpuszczają i nie ma żadnego śladu na praniu po detergencie, plus Silan Sensitive= czyste pachnace pranie.

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
          Tu nie chodzi tylko o rozsypany proszek.Ważniejsze jest to,że proszek nie rozpuszcza się cały, zawsze resztki gdzieś się osadzą, nie tylko na ubraniach ale i w pralce.
          przyznam sie ze miałam taki moment proszku na ubraniach, ale w przypadku zbyt dużej ilości prania w bębnie.

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
            Też mi się to przydarzyło pełno białych zacieków na czarnych sportowych dresach, musiałam powtórzyć kilka razy podwójne płukanie, żeby pozbyć się białych zacieków.
            Miałam dokładnie tak samo, dlatego przerzuciłam się wyłącznie na płyny, żele i kapsułki i wcale nie tęsknię za proszkami

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Napisane przez angelikan Pokaż wiadomość
              Widzę, że pojawił się temat majówki - my wybieramy się po jej zakończeniu nad morze z naszymi szkrabami, liczymy na piękną pogodę i czeka nas przed podróżą mnóstwo prania i pakowania!
              O super a nie chcieliście zaczekać do lata na wyjazd? Myz awsze nad morze jeździmy na przełomie lipca aby trochę się pokąpać w morzu oczywiście i przed podróżą i po podróży mnóstwo prania My ostatnio byliśmy n u dziadków za granicą więc też dopiero się ogarnęliśmy w praniu i prasowaniu...

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                my wczorajszy dzien spedzilismy w pobliskich górach w Czechach pogoda dopisala dzien udany szkoda że dziś pogoda się zepsuła, wczoraj w krótkich rekawkach dziś w kurtkach i czapkach;/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
                  my wczorajszy dzien spedzilismy w pobliskich górach w Czechach pogoda dopisala dzien udany szkoda że dziś pogoda się zepsuła, wczoraj w krótkich rekawkach dziś w kurtkach i czapkach;/
                  Zazdroszcze

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
                    my wczorajszy dzien spedzilismy w pobliskich górach w Czechach pogoda dopisala dzien udany szkoda że dziś pogoda się zepsuła, wczoraj w krótkich rekawkach dziś w kurtkach i czapkach;/
                    Mój brat jest w Karpaczu.I podobnie jak Ty, wczoraj na krótko chodzili 25 stopni, a dzisiaj 5 stopni i w kurtkach.

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Oj tak pogoda się popsuła, cieszę się że nigdzie się nie wybraliśmy, ale mam nadzieję że jak będziemy niedługo jechać w góry to będzie pięknie i słonecznie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        do ciemnych ubrań już od dawna używam płynu, bo proszek pozostawiał takie brzydkie białe zacieki

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Muszę przeliczyć koszty co bardziej się opłaca poza tym chyba nie wszystkie proszki mała kapsułki, swego czasu do ciemnych ubrań kupowałam płyn ale jednak przyzwyczajenie do proszku robi swoje ;-) ja kupuje jeden do wszystkiego czyli do kolorów mam zaledwie tylko kilka ubrań białych

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Daria1541, ja też poproszę o przepis na brak zaległości w praniu i prasowaniu!

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Ja niestety,od kiedy wróciłam do pracy po urlopie wychowawczym, nie mogęsię ze wszystkim wyrobić, niestety pranie często wysypuje się z kosza

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Lubicie prasować? Dla mnie to najgorsza mordęga

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X