Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
    przyznam żę reklamy tak wyskakiwały mi na komputerze, że w końcu weszłam na to forum

    dziewczyny to żel jest waszym zdaniem bardziej wydajny ?
    Ja jeszcze w żelu nie prałam, więc nie wiem.Piorę w płynach i kapsułkach z tego względu,że nie mam problemu z nierozpuszczonym proszkiem na ubraniach i w pralce.Podczas prania zachowany jest większy porządek ( nic się nie rozsypuje).

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      ale finansowo bardziej sie kalkuluje taki zakup? fakt mniej miejsca zapewne zajmują kapsułki.
      Kiedyś przeliczałam ilość prań na koszt proszku i płynu to płyn bardziej się opłacał, ale to był płyn dziecięcy na który mała dostała niestety uczulenia

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
        Cudownie, na prawdę robi się Was imponująca ilość

        a co za tym idzie, na pewno jakość testowania Silan Sensitive.
        O tak, rosniemy w sile Silan Sensitive bedzie przetestowany od stop do glow

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
          ale finansowo bardziej sie kalkuluje taki zakup? fakt mniej miejsca zapewne zajmują kapsułki.
          Kiedyś przeliczałam ilość prań na koszt proszku i płynu to płyn bardziej się opłacał, ale to był płyn dziecięcy na który mała dostała niestety uczulenia
          Bardzo lubie kapsulki, to chyba najwygodniejsza alternatywa prania
          W dobrej promocji kalkuluja sie bardzo dobrze :-)

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            ale finansowo bardziej sie kalkuluje taki zakup? fakt mniej miejsca zapewne zajmują kapsułki.
            Kiedyś przeliczałam ilość prań na koszt proszku i płynu to płyn bardziej się opłacał, ale to był płyn dziecięcy na który mała dostała niestety uczulenia
            A ja właśnie nigdy nie liczyłam ilości prań z jednego opakowania proszku gdy jeszcze w nim prałam.Kapsułki gdy są w promocji to naprawdę się opłaca.

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
              Ciekawa jestem na ile prań starcza Ci żel do prania?
              Ewusia to zalezy, zawsze slucham producentow teraz przywiozlam jakis angielski zel do prania i wlewam go ok 60ml, a jest to malutka buteleczka, bo 1l, wzielam go na sprobowanie ale kazdy zel jest inny, nie mozna ich porownywac, ale ponoc czesto jest tak ze w ogole nie sluchamy zalecen producentow co do dawkowania i lejemy na oko i ile wlezie-gdzies niedawno czytalam
              Last edited by iwonka512; 02-05-2014, 13:02.

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                Ewusia to zalezy, zawsze slucham producentow teraz przywiozlam jakis angielski zel do prania i wlewam go ok 60ml, a jest to malutka buteleczka, bo 1l, wzielam go na sprobowanie ale kazdy zel jest inny, nie mozna ich porownywac, ale ponoc czesto jest tak ze w ogole nie sluchamy zalecen producentow co do dawkowania i lejemy na oko i ile wlezie-gdzies niedawno czytalam
                Wiem, że to nie leży w naszej naturze, ale w kwestii dawkowania należny słuchać producentów. Wtedy detergenty są najbardziej efektywne i wydajne.
                O tym jak używać Silana Sensitive poczytacie tutaj: http://www.silan.pl/stosowanie_silana/
                Dowiedz się więcej na:
                http://www.silan.pl/silan/

                Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                http://babyonline.pl/silansensitive.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Ja stosuje sie do tego co zaleca producent, taki przesyt płynu, to nic dobrego zawsze moga wyjść jakieś zacieki na praniu, lub potem zbyt intensywny zapach który może być ciężki do zniesienia.

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                    ale finansowo bardziej sie kalkuluje taki zakup? fakt mniej miejsca zapewne zajmują kapsułki.
                    Kiedyś przeliczałam ilość prań na koszt proszku i płynu to płyn bardziej się opłacał, ale to był płyn dziecięcy na który mała dostała niestety uczulenia
                    Nieraz są takie promocje, że żele/płyny do prania wychodzą niewiele więcej jak proszki.

                    Co do ilości stosowania to też słucham producentów, bo nadmiar niestety bardzo szkodzi praniu jak i pralce (gdzieś nawet ostatnio o tym czytałam).
                    Last edited by 22nika27; 02-05-2014, 14:43.

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Muszę sprawdzić ceny z płynami jeśli jedyny minus to rozsypany proszek to jednak zostane przy proszku nic trudnego zetrzeć go ściereczką, poza tym dawno już nie rozsypałam proszku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                        Muszę sprawdzić ceny z płynami jeśli jedyny minus to rozsypany proszek to jednak zostane przy proszku nic trudnego zetrzeć go ściereczką, poza tym dawno już nie rozsypałam proszku
                        Proszki też się gorzej wypłukują, np. ubrania sportowe mojego męża jak kiedyś prałam w proszku to myślałam ze osiwieję, bo pełno zacieków było po wyschnięciu i wówczas się przerzuciliśmy na płyny/żele/kapsułki więc wypierz sobie jakiś czarny sportowy ciuszek i zobacz czy dany proszek zostawia ślady, jak tak to na innych ubraniach też tylko tego nie widać. Bo płyny do płukania się łatwo wypłukują i kiedyś nawet zrobiłam test czy samo płukanie pozostawia ślady i okazało się że nie, więc wina była proszku.

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                          Muszę sprawdzić ceny z płynami jeśli jedyny minus to rozsypany proszek to jednak zostane przy proszku nic trudnego zetrzeć go ściereczką, poza tym dawno już nie rozsypałam proszku
                          hmm rozsypany proszek to pikuś ale gorzej się go wypłukuje z tkanin może pozostawiać biały nalot na czarnych ubraniach, płyn, żel jest wydajniejszy u mnie zdecydowanie mniej miejsca zajmuje w łazience .
                          A tak np. Persil Sensitive w Żelu u mnie kosztuje 24,90 1,5l starcza na minimum 16 parń przy maksimum zabrudzenia

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Daria1541, my także zawsze pierzemy kurtki, firanki, czapeczki wiosenne i wszelkie inne rzeczy, które zalegały przez zimę na strychu

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Isonia08, bardzo dziękuję za informację o karteczkach do prania, nie słyszałam o tym wcześniej a zdarzyła mi się mała katastrofa praniowa - dzięki tego może jej zaradzę

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Widzę, że pojawił się temat majówki - my wybieramy się po jej zakończeniu nad morze z naszymi szkrabami, liczymy na piękną pogodę i czeka nas przed podróżą mnóstwo prania i pakowania!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X