Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    U nas najwięcej ubrań w pralce jest małej, potęguje się w okresie letnim kiedy są częstsze wyjścia na spacer a w raz z nim poznawanie świata i wszystkiego co otacza małą wszystko musi dotknąć zobaczyć;-) nieuniknione koziołki i plamy po trawie na spodniach to wszystko z czym najczęściej musi uporać się proszek i nasza pralka;-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
      U nas najwięcej ubrań w pralce jest małej, potęguje się w okresie letnim kiedy są częstsze wyjścia na spacer a w raz z nim poznawanie świata i wszystkiego co otacza małą wszystko musi dotknąć zobaczyć;-) nieuniknione koziołki i plamy po trawie na spodniach to wszystko z czym najczęściej musi uporać się proszek i nasza pralka;-)
      Skąd ja to znam A po ostatnich deszczowych dniach trawa jest bardzo soczysta I te soki trzeba spierać ze spodenek naszych dzieci

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Trawa czekolada;-) i brudne rączki na wszystkim wkoło;-)
        Może macie jakiś sposób na plamy na kanapie?

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
          O rany dziewczęta, ale tu sporo nowych "forumowiczek". Nie było mnie cały dzień i normalnie nie nadążam czytać tych wszystkich nowości. Istna "burza mózgów"
          też zauważyłam, że dołącza do nas coraz więcej osób i robi się mega dyskusja

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            Trawa czekolada;-) i brudne rączki na wszystkim wkoło;-)
            Może macie jakiś sposób na plamy na kanapie?
            A kanapa materiałowa? Najlepiej by było czymś od razu sprać, mój na szczęście jeszcze nie zrobił mi takiego numeru abym musiała kombinować co i jak z niej sprać .


            Oj faktycznie, ile nowych użytkowniczek . Zachęcamy do płukania już tylko z Silanem

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
              A kanapa materiałowa? Najlepiej by było czymś od razu sprać, mój na szczęście jeszcze nie zrobił mi takiego numeru abym musiała kombinować co i jak z niej sprać .


              Oj faktycznie, ile nowych użytkowniczek . Zachęcamy do płukania już tylko z Silanem
              Póki co mamy nową kanapę i też nie mam takich atrakcji bo są przykryte kocem, do póki mała nie bedzie nieco starsza, ale poprzednia była ciągle zapierana i niestety zostawały plamy ;/ a materiał w tych miejscach nie wygladał najlepiej

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez a_grzelak Pokaż wiadomość
                też zauważyłam, że dołącza do nas coraz więcej osób i robi się mega dyskusja
                Witam serdecznie nowe mamusie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                  Skąd ja to znam A po ostatnich deszczowych dniach trawa jest bardzo soczysta I te soki trzeba spierać ze spodenek naszych dzieci
                  Właśnie ta trawa... ostatnio też miałyśmy mały wypadek, ale w zasadzie prawie wszystko udało nam się doprać, a to co jeszcze nie zeszło na pewno zniknie w drugim praniu

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez a_grzelak Pokaż wiadomość
                    też zauważyłam, że dołącza do nas coraz więcej osób i robi się mega dyskusja
                    W mamuśkach siła Ale przewijają się pomału przez nasze forum równiez tatusiowie

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      Trawa czekolada;-) i brudne rączki na wszystkim wkoło;-)
                      Może macie jakiś sposób na plamy na kanapie?
                      Najlepszy sposób to kupić jakąś narzutę na kanapę heh może mamusie coś doradzą, bo ja swoją myję normalnie płynami do prania dywanów i tapicerek i nie widać na naszej żadnych plam po córce, bo łatwo się zmywają

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Cudownie, na prawdę robi się Was imponująca ilość

                        a co za tym idzie, na pewno jakość testowania Silan Sensitive.
                        Dowiedz się więcej na:
                        http://www.silan.pl/silan/

                        Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                        http://babyonline.pl/silansensitive.html

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                          Koniecznie! Ja piorę tylko z żelami do prania lub płynami, proszki już dawno pożegnałam z mojej łazienki
                          Ciekawa jestem na ile prań starcza Ci żel do prania?

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                            Cudownie, na prawdę robi się Was imponująca ilość

                            a co za tym idzie, na pewno jakość testowania Silan Sensitive.
                            Zauważyłam, że w ostatnim tygodniu frekwencja testujących mam zdecydowanie się poprawiła

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
                              Zauważyłam, że w ostatnim tygodniu frekwencja testujących mam zdecydowanie się poprawiła
                              Im bliżej końca , tym większe zainteresowanie na forum

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                przyznam żę reklamy tak wyskakiwały mi na komputerze, że w końcu weszłam na to forum

                                dziewczyny to żel jest waszym zdaniem bardziej wydajny ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X