Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
    Dziewczyny, a czy wybieracie się gdzieś na majówkę? Czy przed Wami wielkie pranie i pakowanie?
    My na majówkę zostajemy w domku, może do ZOO do miasta obok pojedziemy ale na 2 latka synka jedziemy w góry, więc zamierzam powoli zrobić listę co zabrać , a ile będzie prania jak wrócimy i czy się pomieścimy do walizek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
      Ja na majówkę zaplanowałam remont hehe. Wszędzie kurz, pył, więc będzie co sprzątać i prać, bo choćby nie wiem jak się zabezpieczyło drzwi, to pył po wyrównywaniu gładzi znajduje się w każdym zakątku.
      Oj współczuję, bo gładź to chyba najgorsze co może być i wszędzie się ten pył przedostanie

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Ja też od rana już pranie wstawiałam, bo ma się pogoda popsuć do połowy maja, więc od rana pościel małego, a później ok południa wypiorę ciuszki i wywieszę za okno bo pewnie pościel zdąży wyschnąć

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
          Daria ja zawsze jak jest piekna pogoda wyciągam wszelkie kurtki koce i wszystko to co p[rzez okres zimowy cieżko jest wyprać
          Zimowe rzeczy już mam poprane, teraz jestem na etapie odświeżania ubrań letnich.

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
            Właśnie dzisiaj podjęliśmy decyzje, że konkurs będzie trwał jeszcze tydzień dłużej.

            Dzielcie się najlepszymi wspomnieniami z Silanem
            Powiem szczerze dziewczyny, że dzięki Silanowi miło było Was poznać i trudno się będzie rozstać. Dobrze że mój Silan będzie mi przypominał o Was przy każdym praniu

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
              Powiem szczerze dziewczyny, że dzięki Silanowi miło było Was poznać i trudno się będzie rozstać. Dobrze że mój Silan będzie mi przypominał o Was przy każdym praniu
              Ewusia, mi też będzie brakować spotkań z Wami na forum.Może firma Henkel da nam możliwość testowania czegoś nowego i ponownie się tutaj spotkamy?Fajnie byłoby....

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
                Ewusia, mi też będzie brakować spotkań z Wami na forum.Może firma Henkel da nam możliwość testowania czegoś nowego i ponownie się tutaj spotkamy?Fajnie byłoby....
                Podpisuje sie pod tym . A może jak przedłużyli konkurs to i chętnie zorganizują coś innego skoro ich produkty cieszą sie tak dużym zainteresowaniem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                  Podpisuje sie pod tym . A może jak przedłużyli konkurs to i chętnie zorganizują coś innego skoro ich produkty cieszą sie tak dużym zainteresowaniem

                  Firma Henkel na pewno jeszcze nie raz nas miło zaskoczy, jeśli coś będzie organizowane zostaniecie poinformowane w odpowiednim czasie
                  Dowiedz się więcej na:
                  http://www.silan.pl/silan/

                  Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                  http://babyonline.pl/silansensitive.html

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
                    Zimowe rzeczy już mam poprane, teraz jestem na etapie odświeżania ubrań letnich.
                    O to ja jestem sporo do tyłu bo przede mną jeszcze trochę prania jest

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      O to ja jestem sporo do tyłu bo przede mną jeszcze trochę prania jest
                      Ja staram się robić wszystko na bieżąco, nie lubię mieć zaległości.Ale doskonale wiem jak to jest, gdy ma się małe dziecko, które wymaga stałej opieki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Masz racje jakiś czas temu mieliśmy przeprowadzkę i torche zaległości jest, ale przyznam sie ze o wiele ładniej pachnie taka kurtka wyprana latem wysuszona na balkonie niż taka która schnie przy grzejniku;( ale czasami i tak robię kiedy mała i zimą potrafi zapaskudzić kurteczkę- w końcu nie będzie czekać do lata

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
                          Ja staram się robić wszystko na bieżąco, nie lubię mieć zaległości.Ale doskonale wiem jak to jest, gdy ma się małe dziecko, które wymaga stałej opieki.
                          Po proszę o przepis na brak zaległości w praniu czy prasowaniu ...no mnie to nie wychodzi

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                            Po proszę o przepis na brak zaległości w praniu czy prasowaniu ...no mnie to nie wychodzi
                            Wiem jak to bywa, gdy w domu jest małe dziecko.Zaległości gonią zaległości.Teraz mam ten komfort, że moje dziewczyny są już samodzielne i jeszcze pomogą mi w niektórych obowiązkach.Wszystko przed Tobą

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
                              Powiem szczerze dziewczyny, że dzięki Silanowi miło było Was poznać i trudno się będzie rozstać. Dobrze że mój Silan będzie mi przypominał o Was przy każdym praniu
                              Mam podobne odczucia Fajna grupa aktywnych mamusiek na się tu utworzyła. I kto by pomyślał, że połączy nas pranie i wspólne testowanie

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                                Po proszę o przepis na brak zaległości w praniu czy prasowaniu ...no mnie to nie wychodzi
                                Insonia zdradzę Ci mój sposób Wchodzę na forum i czytam Daria, Ewusia, Iwonka, Bunny, Ty i inne dziewczyny właśnie zrobiły pranie, a ja co? Mam udawać, że w pralce nie ma pełnego bębna? Cóż, biorę się do roboty hehehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X