Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
    W paczkach przygotowaliśmy cudowną odżywkę Syoss Supreme Selection wonder treatment 10w1, zestaw 3 ręczników z logiem Silan, oraz płyny Silan Sensitive i Silan Sensitive Rose & Silk Extracts. Macie na nie ochotę?
    Mam chrapkę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
      Dziewczyny, a czy wybieracie się gdzieś na majówkę? Czy przed Wami wielkie pranie i pakowanie?
      W tym roku niestety nie, poniewaz jeden z członków rodziny sie dość rozchorował mocno i wyjazdy nie są wskazane chodzi o mojego psiaka. Ale na pewno sobie odbijemy w nieco późniejszym terminie, natomiast to nie wyklucza wielkiego prania u mnie

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Właśnie dzisiaj podjęliśmy decyzje, że konkurs będzie trwał jeszcze tydzień dłużej.

        Dzielcie się najlepszymi wspomnieniami z Silanem
        Dowiedz się więcej na:
        http://www.silan.pl/silan/

        Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
        http://babyonline.pl/silansensitive.html

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
          Dziewczyny, a czy wybieracie się gdzieś na majówkę? Czy przed Wami wielkie pranie i pakowanie?
          my tradycyjnie wybierzemy się na urodzinki siostrzenicy męża,a pozostałe dni wykorzystamy na zapraszanie bliskich na uroczystość chrztu św naszego Bąbelka

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
            Właśnie dzisiaj podjęliśmy decyzje, że konkurs będzie trwał jeszcze tydzień dłużej.

            Dzielcie się najlepszymi wspomnieniami z Silanem
            super! może poznam jeszcze trochę maminych trików na bliskie spotkania z praniem

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Ja przed każdym dłuższym weekendem staram się wyprać większość brudów.
              Jest to o tyle łatwiejsze jak pogoda dopisuje i pranie można wywiesic na dworze. Pięknie potem pachnie silanem i słońcem

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                Właśnie dzisiaj podjęliśmy decyzje, że konkurs będzie trwał jeszcze tydzień dłużej.

                Dzielcie się najlepszymi wspomnieniami z Silanem
                super! Silan'a jeszcze sporo mam może jeszcze jakaś mama coś poradzi nowego,wymienimy się doświadczeniem D

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                  Wszystkim mamom polecam karteczki do prania można je kupic np. w rossmanie. No cudo. Jak prał mój M to zawsze miałam cos pofarbowane od kiedy je stosuje może wyprać białe z czerwonym i nic zupełnie nić nie farbuje
                  U nas dostaliśmy kilka tego typu chusteczek i faktycznie ładnie zebrały kolor z zafarbowanej bluzeczki, ale niestety nie uchroniły reszty prania przed zafarbowaniem;(

                  Co do majówki, my równeż nigdzie się nie wybieramy, ale myślę że jakies atrakcje zorganizujemy na miejscu dla naszej córeczki w końcu najwazniejsze ze czas spędzimy w gronie rodzinnym

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    U nas dzisiaj zapowiada się kolejny, słoneczny dzień.I właśnie tak się zastanawiam, co by tu jeszcze wyprać, odświeżyć, żeby wykorzystać tą pogodę i cieszyć się delikatnym,świeżym zapachem Silana

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Daria ja zawsze jak jest piekna pogoda wyciągam wszelkie kurtki koce i wszystko to co p[rzez okres zimowy cieżko jest wyprać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                        Ja wkładam do woreczka lub to poszewki takiej której już nie używam i równie dobrze się piorą To dobra rada aby nie prać białych trampków, a czy ręcznie prane nie będą miały zacieków? Bo właśnie sobie takie sprawiłam
                        No właśnie ja nie wiem dlaczego na białych tak działa, że nawet jak raz wyprałam ręcznie to miałam zacieki :/, od tamtego czasu unikam kupowania białych

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                          Ja ostatnio zafarbowałam białe koszulki na różowo i byłam przerażona, ale wyprałam je z 5 razy i są znowu białe i nie widać nawet śladu różu Nie chciałam ich traktować agresywnymi środkami bo wiadomo, że materiał robi się słabszy i to znacząco. W moim przypadku to pomogło, aczkolwiek jeansy wiadomo że dosyć mocno farbują i może być ciężko jak puszczają farbę.. Może coś ktoś doradzi
                          Do białych wiem, że są wybielacze i moja mama kiedyś tak taty koszulki wybieliła, były naprawdę białe i jak nowe.

                          Z jeansów jak już zafarbuje- może jedynie odplamiacz uratuje, bo nie mam innego pomysłu bo raczej po zwykłym praniu nie zejdą bo jak piszesz to mocniejsze farby. No jest jeszcze wyjście takie aby zafarbować farbkami do ubrań tą rzecz , może się wówczas kolor wyrówna i będzie "nowy" ciuszek .

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            jakiś czas temu prałam białe trampki małej w pralce i przyznam ze nie było żadnych zacieków ładnie sie doprały i wyglądały jak nowe, grunt to nie sypać zbyt dużo proszku i ustawic na odpowiedni program piorący, dla upewnienia można właczyć dodatkowo program płukania

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                              Muszę spróbować z tym octem, bo drugi raz prałam te dżinsy i znów czerwone sznureczki puściły farbę. Napisz proszę, ile wlać tego octu i czy bezpośrednio do bębna czy do dozownika. Będę wdzięczna
                              Ja wlewam tak na oko, ale niedużo, do pojemnika. Można dla większej pewności je wymoczyć w occie (tzn. tak jak do pralki dodać trochę do miski z wodą) jak na serio mocno bardzo farbują, w praniu i tak je zostawić na trochę a potem wyprać- ocet się ulotni pod wpływem temp.

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                                W paczkach przygotowaliśmy cudowną odżywkę Syoss Supreme Selection wonder treatment 10w1, zestaw 3 ręczników z logiem Silan, oraz płyny Silan Sensitive i Silan Sensitive Rose & Silk Extracts. Macie na nie ochotę?
                                Pewnie że tak, ale fajnie by było jakby każda mama tutaj się udzielająca dostała taki prezent .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X