Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczne małe pranie

    Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
    Ja polecam prać dziecięce buciki:trampki,materiałowe baletki 40st,800obrotów i buciki z zeszlego sezonu jak nowe można odświeżyć i sprzedać czy podarować znajomej mamie
    Ja też piorę buciki, tylko jedynie nie białe trampki (bo robią się żółte zacieki), a piorę też w 40 stopniach ale w 600 obrotach, a wkładam do takiego woreczka do prania i w między ciuszki, bo nigdy nie piorę samych butów w pralce.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczne małe pranie

      słyszałam o opiniach np. 'pozytywna opinia instytutu...' i rekomendacjach np 'rekomendowane przez naczelną rade...' coś może być też 'superproduktem roku'

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
        Dziewczęta a co poradzicie na zafarbowane ubrania? Wczoraj prałam nowe dżinsy, które miały czerwone sznureczki. Niestety, część ubranek chwyciła ten kolor Macie jakież złote środki?
        Słyszałam o chusteczkach właśnie, ale nie próbowałam. Nadal polecam ocet do dolania wówczas nie będą ubrania puszczać kolorów.

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
          Dziewczyny pamiętajcie, żeby nie przechowywać mokrych , wilgotnych ubrań w zamknięciu, bo mogą zapleśnieć i wtedy będzie problem z dopraniem
          racja

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Dziewczyny, czy pamiętacie o nagrodach dla najbardziej zaangażowanych w dyskusję? Oprócz Silana w paczkach będą jeszcze inne miłe rzeczy
            Dowiedz się więcej na:
            http://www.silan.pl/silan/

            Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
            http://babyonline.pl/silansensitive.html

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
              Słyszałyście kiedyś o certyfikatach przyznawanych detergentom do prania dziecięcych rzeczy?
              Słyszałam o różnych certyfikatach, ale najbardziej zwrócił moją uwagę certyfikat przyznany Silanowi Sensitive- logo ECARF, które jest na butelce przypomina, że jest to płyn przyjazny alergikom i bezpieczny dla dzieci.

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
                Słyszałam o chusteczkach właśnie, ale nie próbowałam. Nadal polecam ocet do dolania wówczas nie będą ubrania puszczać kolorów.
                Ja ostatnio zafarbowałam białe koszulki na różowo i byłam przerażona, ale wyprałam je z 5 razy i są znowu białe i nie widać nawet śladu różu Nie chciałam ich traktować agresywnymi środkami bo wiadomo, że materiał robi się słabszy i to znacząco. W moim przypadku to pomogło, aczkolwiek jeansy wiadomo że dosyć mocno farbują i może być ciężko jak puszczają farbę.. Może coś ktoś doradzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
                  Ja też piorę buciki, tylko jedynie nie białe trampki (bo robią się żółte zacieki), a piorę też w 40 stopniach ale w 600 obrotach, a wkładam do takiego woreczka do prania i w między ciuszki, bo nigdy nie piorę samych butów w pralce.
                  Ja wkładam do woreczka lub to poszewki takiej której już nie używam i równie dobrze się piorą To dobra rada aby nie prać białych trampków, a czy ręcznie prane nie będą miały zacieków? Bo właśnie sobie takie sprawiłam

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez 22nika27 Pokaż wiadomość
                    Słyszałam o chusteczkach właśnie, ale nie próbowałam. Nadal polecam ocet do dolania wówczas nie będą ubrania puszczać kolorów.
                    Muszę spróbować z tym octem, bo drugi raz prałam te dżinsy i znów czerwone sznureczki puściły farbę. Napisz proszę, ile wlać tego octu i czy bezpośrednio do bębna czy do dozownika. Będę wdzięczna

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny, czy pamiętacie o nagrodach dla najbardziej zaangażowanych w dyskusję? Oprócz Silana w paczkach będą jeszcze inne miłe rzeczy
                      Droga Moderatorko a co będzie w tych paczkach?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                        Polecam wszystkim mamom fajny gadżet do prania- takie chusteczki pochłaniające ewentualne zafarbowania- można mieszać różne kolory a ta mała szmatka wyłapuje wszystko
                        A sprawdzają się te chusteczki? Słyszałam o nich, ale jakoś nie dawałam wiary w ich czarodziejską moc

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          Sprawdzaja! sama bylam zaskoczona, po praniu chusteczka jest cala zafarbowana i wchlania wszysyko. Mimo ze moja znajoma prala i ubrania kolorowe i biale razem to sa w nienaruszonym stanie

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                            Droga Moderatorko a co będzie w tych paczkach?
                            Wszystko jest w regulaminie A jest o co walczyc

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez iwonka512 Pokaż wiadomość
                              Sprawdzaja! sama bylam zaskoczona, po praniu chusteczka jest cala zafarbowana i wchlania wszysyko. Mimo ze moja znajoma prala i ubrania kolorowe i biale razem to sa w nienaruszonym stanie
                              ja dostałam kiedyś 3 paczki takich chusteczek, tylko, że do suszarek, a ja takiej nie mam

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Napisane przez loniaa Pokaż wiadomość
                                Droga Moderatorko a co będzie w tych paczkach?
                                W paczkach przygotowaliśmy cudowną odżywkę Syoss Supreme Selection wonder treatment 10w1, zestaw 3 ręczników z logiem Silan, oraz płyny Silan Sensitive i Silan Sensitive Rose & Silk Extracts. Macie na nie ochotę?
                                Dowiedz się więcej na:
                                http://www.silan.pl/silan/

                                Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                                http://babyonline.pl/silansensitive.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X